Co jest do kuźwy nędzy?

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Racjonalista
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: wtorek 07 wrz 2004, 13:11

Co jest do kuÂźwy nĂŞdzy?

Post autor: Racjonalista »

LogujĂŞ siĂŞ sobie zaznaczajÂąc "Zaloguj przy kaÂżdej wizycie", a gdy wyjdĂŞ z forum i wejdĂŞ naĂą z powrotem, znowu muszĂŞ siĂŞ zalogowaĂŚ. Ale niestety nie mogĂŞ siĂŞ drugi raz zalogowaĂŚ "bo nie aktywne lub nieprawidÂłowe dane". MuszĂŞ korzystaĂŚ z funkcji "zapomniaÂłem hasÂła" i tak od poczÂątku, czyli "LogujĂŞ siĂŞ sobie zaznaczajÂąc "Zaloguj przy kaÂżdej wizycie", a gdy wyjdĂŞ z forum i wejdĂŞ naĂą" itd.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Tak to ju¿ jest. Mo¿e niedoskona³oœÌ samego skryptu, a mo¿e raczej problemy ustawieù Twojego PC. Mo¿e za wysoki poziom bezpieczeùstwa Twojej przegl¹darki? W ka¿dym razie problem nie dotyczy wszystkich, tylko jak na razie Ciebie, wiêc proponujê posprawdzaÌ ustawienia i sprawdziÌ te¿ czy masz takie problemy na innych forach wersji phpbb.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Racjonalista
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: wtorek 07 wrz 2004, 13:11

Post autor: Racjonalista »

£ukasz pisze:Tak to ju¿ jest. Mo¿e niedoskona³oœÌ samego skryptu, a mo¿e raczej problemy ustawieù Twojego PC. Mo¿e za wysoki poziom bezpieczeùstwa Twojej przegl¹darki? W ka¿dym razie problem nie dotyczy wszystkich, tylko jak na razie Ciebie, wiêc proponujê posprawdzaÌ ustawienia i sprawdziÌ te¿ czy masz takie problemy na innych forach wersji phpbb.
Na innych forach phpBB wszystko dziaÂła doskonale i - co dziwne - tutaj teÂż siĂŞ naprawiÂło. Tzn. nie prĂłbujĂŞ zmieniĂŚ hasÂła na swoje, bo to spowoduje wspomnane wyÂżej bÂłedy.
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

Te¿ mia³em coœ takiego. Wszed³em w katalog Cookies, wykasowa³em wszystko co mia³o tivi w nazwie i póŸniej wszystko by³o w porzadku, mo¿e to ci pomo¿e.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Ja mam to samo. Musze sie logowaÌ przy kazdej okazji, a kiedyœ nie musia³em. Forum panny Górniak czy M jak mi³oœÌ zawsze mnie pamiêta. Pliki cookies usuwam regularnie i wtedy wiem, ze bede niezalogowany jak wejde, ale potem sie loguje, daje zeby mnie zapamiêta³o, wychodze z forum, wracam i juz jestem niezalogowany.

No có¿ przezyje siê. :P
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Racjonalista
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: wtorek 07 wrz 2004, 13:11

Post autor: Racjonalista »

ArO pisze:Musze sie logowaĂŚ przy kazdej okazji, a kiedyÂś nie musiaÂłem.
U mnie jeszcze do wczoraj by³o gorzej, bo musia³em przy ka¿dym logowaniu aktywowaÌ konto, dostaÌ maila z nowym has³em itd. Tego by siê nie da³o prze¿yÌ. :) Mo¿e to jakiœ b³¹d tej wersji samego phpBB?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości