Rangi ustalone :)

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

doktorfaustus1 pisze:Nie wystarczy zalogowaĂŚ sie na forum miÂłoÂśnikĂłw TVN i pluĂŚ na owÂą stacjĂŞ - trzeba to jeszcze robiĂŚ z gÂłowÂą, doprowadzajÂąc administrartora do biaÂłej gorÂączki.
Oj, Faustusie. Nawet nie wiesz jak siĂŞ mylisz. Doprowadzenie administratora do biaÂłej gorÂączki jest rĂłwnoznaczne z usuniĂŞciem tego uÂżytkownika z forum, daniem mu doÂżywotniego bana na forum i stronĂŞ + moje gg. :D Jeszcze nikomu siĂŞ to nie udaÂło w 100%. WiĂŞc moÂże ja wcale nie jestem taki zÂły? :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Hmmm, ale przyznaj, Âże moje pierwsze posty wprowadzaÂły CiĂŞ ÂŁukaszu w jakiÂś stan zdenerowania i lekkiego zakÂłopotania.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

doktorfaustus1 pisze:Hmmm, ale przyznaj, Âże moje pierwsze posty wprowadzaÂły CiĂŞ ÂŁukaszu w jakiÂś stan zdenerowania i lekkiego zakÂłopotania.
To Ci daje satysfakcjĂŞ? :roll: (Nie odbierz tego Âźle, takie pytanie po prostu samo siĂŞ nasuwa). :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Tak, poniewaÂż przez dÂługi czas ÂŁukasz czuÂł siĂŞ tutaj niczym jakiÂś pan i wÂładca, znawca TVN etc. (Przynajmniej ja go tak odebraÂłem). Wszytkie posty typu: "OczywiÂście to kÂłamstwo, Lis nie pracuej w Polsacie" bardzo mnie bawiÂły. I wÂłaÂśnie z tego powodu postanowiÂłem podyskutowaĂŚ sobie przez chwilĂŞ na tymÂże forum, a Âże zostaÂłem juz na dÂłuÂżej to inna sprawa....
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

ÂŁukasz a mĂłgÂłbym miec zamiast "Bywalec" "Fan Doroty Wysockiej" ??? Co?? prosze cie bardzo!!!!!
Żartowałem.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

doktorfaustus1 pisze:Tak, poniewaÂż przez dÂługi czas ÂŁukasz czuÂł siĂŞ tutaj niczym jakiÂś pan i wÂładca, znawca TVN etc. (Przynajmniej ja go tak odebraÂłem). Wszytkie posty typu: "OczywiÂście to kÂłamstwo, Lis nie pracuej w Polsacie" bardzo mnie bawiÂły.
JuÂż to przerabialiÂśmy w osobnym temacie. Sprawa trochĂŞ podobna do Ewy Frankiewicz. Pan i wÂładca? A jak siĂŞ teraz czujĂŞ? Pogromca Âżmij? :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Kto jak siê czuje? Ja, czy Ty? Koñcówka z "Ê" wskazuje, ¿e mówisz o sobie, gdyby¶ natomiast u¿y³ literki "E" w s³owei "CZUJE" wiedzia³bym, ¿e pytanie skieroawne jest do mnie :D :D :D
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

kwiatek pisze:ÂŁukasz a mĂłgÂłbym miec zamiast "Bywalec" "Fan Doroty Wysockiej" ??? Co?? prosze cie bardzo!!!!!
CZY MOJA PROSBA ZOSOTANIE ROZPATRZONA???
Żartowałem.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Faustusie, pytam Ciebie o to jak wg Ciebie teraz siĂŞ tu (ja) czujĂŞ? :D :D :D
kwiatek pisze:CZY MOJA PROSBA ZOSOTANIE ROZPATRZONA???
Niestety nie, za duÂże zamieszanie mam w panelu administracyjnym z tymi rangami. Kilka pierwszych osĂłb siĂŞ zaÂłapaÂło, wiĂŞcej juÂż siĂŞ nie da. Sorry.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Oczywiœcie mogê siê myliÌ £ukaszu, ale moim zdaniem nie jesteœ ju¿ tak pewny siebie. Teraz czêœciej pytasz forumowiczów o zdanie (pewn¹ grupê) w sprawie materia³ów etc. Sta³eœ siê bardziej sympatyczny i otwarty na sugestie i propozycje innych. Nie zwracasz siê ju¿ do wielu "per cathedra" i ogólnie sprawiasz sympatyczniejsze wra¿enie. Chyba nauczy³eœ siê s³uchac innych. Chocia¿ jeszcze wiecej pokory przyda³oby siê. Najlepiej ubierz siê w w³osienice i id¿ na pustyniê np B³edowsk¹ - to trzy kilometry od mojego miasta. Bêdê przynosi³ Ci wodê, a korzonki znajdziesz sam. :D :D :D :D :D :D :D :D :D

No ale oczywiÂście moge sie myliĂŚ.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

CZY MOJA PROSBA ZOSOTANIE ROZPATRZONA???
Niestety nie, za duÂże zamieszanie mam w panelu administracyjnym z tymi rangami. Kilka pierwszych osĂłb siĂŞ zaÂłapaÂło, wiĂŞcej juÂż siĂŞ nie da. Sorry.
Szkoda... :( a ja juÂż byÂłam nastĂŞpna w kolejce :cry: :cry:
Android <3
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

ÂŁukasz pisze:A na forum rekinĂłw po pierwszym poÂście miaÂłem rangĂŞ "Burak". TrochĂŞ dziwnie siĂŞ z tym czuÂłem. :D Nie wiedziaÂłem nawet czy ktoÂś mi odpisze - bo przecieÂż kto chciaÂłby rozmawiaĂŚ z burakiem. :D Teraz napisaÂłem juÂż drugiego posta i zostaÂłem "NiemowÂą". TeÂż niezafajnie. :D MoÂże u nas coÂś takiego: Burak, Niemowa, a potem ÂŻmija Jedna, ktĂłrÂą wymyÂśliÂł arrow. :D
ZrĂłbmy tak:

0-65: burak
66-190: pyr
191-380: ogĂłrek
381 - 760: pomidor
761 - 1520: ananas
1521 - 3040: banan
3041 - ...: banan chicquita [czyt. cikita] :D
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

marcin_pabianice pisze: ZrĂłbmy tak:

66-190: pyr
:D
U nas mĂłwi siĂŞ ZIEMNIAK ewentualnie kartofel, ale czasami na ulicy pojawia siĂŞ taki pan sprzedajÂący warzywa i krzyczy:
Ziemniaki, kartofle, pyry :D :D :D :D :D :D :D :D :D
:D :D :D

:D
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

MoÂże byĂŚ kartofel albo ziemniak :wink: , ale pyr brzmi gorzej :lol: :D To nie moÂże brzmieĂŚ Âłagodnie :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Dla mnie brzmi przede wszytkim œmiesznie, ale Marcin jak siê w Pabianicach mówi? Pyry, ziemniaki, czy kartofle? A mo¿e zrobimy ma³¹ sondê.
Obecnie jestem ZmijÂą jednÂą, ale wedÂług twojego rankingu byÂłbym juÂż bananem :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości