Forumowicze, ile mamy lat?

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Forumowicze, ile mamy lat?

Post autor: salladyn »

Ja od wrzeÂśnia idĂŞ do liceum.19 godzin tygodniowo francuskiego,4 letnie LO a potem profil JĂŞzyk Polski,Historia, chociaÂż wolaÂłbym JĂŞzyk Polski W.O.S No ale takiego profilu nie ma.Mam nadziejĂŞ Âże po 4 latach bĂŞdĂŞ ÂśmigaÂł po francusku.
Ostatnio zmieniony sobota 03 wrz 2005, 10:44 przez salladyn, łącznie zmieniany 1 raz.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Awatar użytkownika
mati
Początkujący
Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: czwartek 21 lip 2005, 00:15
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Post autor: mati »

Wiecie, marzeĂą nie wystarczy mieĂŚ, trzeba je umieĂŚ realizowaĂŚ. Co robicie w tym kierunku
OprĂłcz nauki to tak: jestem redaktorem naczelnym w Gazetce Szkolnej,prowadze blog i niekiedy pisze do lokalnej gazety.W strone telewizji to:nagrywam swĂłj "program" na kamerze a potem sprawdzam czego mi brak.Na razie haryzme,dykcje i "treme" mam juz z glowy.PrzywoÂłuje moje poprzednie pytanie-TVN nie potrzebuje prezenterĂłw do programu dla mÂłodzieÂży(ja mam 15 lat to chyba bym pasowaÂł)
Liczą się tylko FAKTY.Codziennie o 19.00 w TVN
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Ja piszĂŞ do dzielnicowego miesiĂŞcznika BIM redagowanego w Domu Kultury i do szkolnej gazetki.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Odchodzicie chyba od tematu. :D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

mati pisze:Na razie haryzme,dykcje i "treme" mam juz z glowy.
"Charyzmê", a nie "haryzme", "dykcjê", a nie "dykcje" przyszy³y dzienniakrzu. Ortografi jeszcze nie masz z g³owy, a to podstawa. Charyzmatyczny to wg niektórych jest ojciec dyrektor, wiêc z tym s³owem ostro¿nie. Do gazetki szkolnej, lokalnej mo¿e pisaÌ ka¿dy. Jak widaÌ na przyk³adzie nawet ktoœ, kto dobrze ortografi nie zna. Sztuk¹ jest perfekcyjna znajomoœÌ angielskiego i drugiego jêzyka, porz¹dnie zdana matura i egzaminy wstêpne na dobr¹ uczelniê. A tam jest 120 miejsc na dany kierunek i 2000 chêtnych. I wszyscy uwa¿aj¹, ¿e s¹ najlepsi, wszysyc chc¹ byÌ dziennikarzami. Co roku kierunki dziennikarskie koùczy kilkanaœcie tysiêcy Polaków... i co? I na razie mamy jednego Tomasza Lisa i jedn¹ Justynê Pochanke na ca³y kraj - i nikt im nie jest w stanie dorównaÌ.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Jeszcze jedno: ByÂłem dwa lata temu w programie "Dzieciaki z KlasÂą" i byÂłem jedynym ktĂłry nie potrzebowaÂł promptera i dwĂłch ujĂŞĂŚ do przedstawienia siĂŞ, ale rzeczywiÂście nie warto kontynouowaĂŚ tego wÂątku w tym temacie. MoÂże zaÂłoÂżyĂŚ temat "Czy nadajĂŞ siĂŞ na dziennikarza" w wÂątku "Na kaÂżdy temat" :?:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ja bym chciaÂł byĂŚ prezenterem np FaktĂłw lub serwisĂłw informacyjnych :D
Kubs pisze:Wiecie, marzeĂą nie wystarczy mieĂŚ, trzeba je umieĂŚ realizowaĂŚ. Co robicie w tym kierunku :?:
Ja narazie chyba ja wszyscy w moim wieku nauka nauka i nauka która siê za chwilkê zacznie a w przysz³oœci po gimnazjum czyli za rok chcê iœÌ do liceum na profil humanistyczny po nim na studia dziennikarskie a pó¿niej to siê zobaczy :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ja siĂŞ ucze i staram siĂŞ pisac ostatnio pisaÂłem dla TVNews ale odeszÂłem...chyba wiecie dlaczego...prowadziÂłem teÂż bloga TVN24FAN ale on zniknoÂł, pisz eteÂż czasami dla szkolnej gazetki
Wróciłem!!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Ja terz hcĂŞ pracowaĂŚ w tvn 24 i w tym celĂł ĂŚwicze ortografiĂŞ :evil2:
nadam sie na stanowisko piszÂącego teksty na crawlu albo grafika :evil2: tam niezgorsze byki robiÂą :D

A tak poza tym to chcialam studiowaĂŚ dziennikarstwo ale to bez sesnsu wiĂŞc wybieram jako SUM politologiĂŞ a konkretnie amerykanistykĂŞ na UW
tam poznam ciekawych ludzi i dziĂŞki koterii dostanĂŞ siĂŞ do telewizji na stanowisko prowadzÂącej :D

Ponadto jeszcze udzielam sie na tym wspania³ym forum przysz³ych dziennikarzy i rozwijam znajomoœci w celu póŸniejszego skorzystania z tychze znajomoœci :D

A tak na powaÂżnie to ja za nerwowa na dziennikarkĂŞ jestem mogÂła bym goÂścia w studiu pobiĂŚ albo coÂś w tym stylu :D
Android <3
daniel33
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: środa 16 lut 2005, 14:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: daniel33 »

A tak na powaÂżnie to ja za nerwowa na dziennikarkĂŞ jestem mogÂła bym goÂścia w studiu pobiĂŚ albo coÂś w tym stylu
W takim razie powinnaœ siê dostaÌ do telewizji przed wyborami i "za³atwiÌ" si³¹ niektórych z naszych "cudownych" kandydatów na przezydenta.
--
Tak trochĂŞ odbiegliÂśmy od tematu.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Oooo :!: To ciekawy temat :D JakiÂś czas temu ktoÂś, juÂż nie pamiĂŞtam kto to byÂł, przysÂłaÂł mi w pms'ie pytanie, czy to, Âże w nicku mam '62 oznacza, Âże urodziÂłem siĂŞ w 1962 roku :lol: PomyÂślaÂłem, Âże moÂże wiĂŞcej jest takich osĂłb na forum, ktĂłre myÂślÂą podobnie, wiĂŞc pragnĂŞ wyjaÂśniĂŚ, Âże taaaaki stary to ja nie jestem :cool: :lol:
Tak na marginesie, to dziÂś sÂą moje urodziny, ktĂłreÂś tam z kolei :D :cool:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Black Jack '62 pisze:Tak na marginesie, to dziÂś sÂą moje urodziny, ktĂłreÂś tam z kolei :D :cool:
Ooo! no to Wszystkiego najlepszego z okazji ktĂłryÂś tam urodzinek :wink: :urodziny: :urodziny: :D :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

DziĂŞkujĂŞ :D WzruszyÂłem siĂŞ... Ale nigdy nie lubiÂłem daty swoich urodzin, bo kojarzy mi siĂŞz koĂącem wakacji :sad: :?
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Black Jack '62 pisze:DziĂŞkujĂŞ :D WzruszyÂłem siĂŞ... Ale nigdy nie lubiÂłem daty swoich urodzin, bo kojarzy mi siĂŞz koĂącem wakacji :sad: :?
aha to ty masz urodziny na koĂącu wakacji a ja na poczÂątku :D :D :D (26.06.) :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
daniel33
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: środa 16 lut 2005, 14:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: daniel33 »

Black Jack '62 pisze:Tak na marginesie, to dziÂś sÂą moje urodziny, ktĂłreÂś tam z kolei
Wszystkiego najlepszego i Âżyj tyle lat ile stron ma wÂątek o Anicie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości