Nowy styl na forum

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Który styl wybierasz?

Pierwszy
3
13%
Drugi
7
29%
Trzeci
14
58%
 
Liczba głosów: 24

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ÂŁukaszu wieÂż sobie w co chesz ;) mnie to w sumie nie interesuje ale czasem przyjmij do wiadomoÂści ze nie jesteÂś nieomylny a z tego co wiem to akurat na skryptach siĂŞ nie znasz prawda ;)
Android <3
patryk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 20:36

Post autor: patryk »

£ukasz mnie poprosi³, wiêc siê wypowiem - logo nie ma wp³ywu na szybkoœÌ ³adowania forum, w przeciwieùstwie do obci¹¿enia serwera, ³¹cz jak i ³¹cza u¿ytkownika (no chyba, ze grafika jest w BMP i ma 1,5 MB..).
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

widzê ¿e £ukasz sci¹ga posi³ki :lol: niech wam bêdzie ¿e by³a to "seria niefortunnych zdarzeù" :lol: :lol: :D jak mówi³am mam to gdzieœ byle by forum dzia³a³o normalnie mo¿e sobie tu byc nawet logo na pó³ strony ;)
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ja te¿ mam to gdzieœ, ale jak nie masz pojêcia i nie wiesz co to jest skrypt, logo, jpg, png to siê nie wypowiadaj, bo idiotycznymi postami wprowadzasz w b³¹d innych forumowiczów, którzy potem pytaj¹ mnie o to na PW. I dlatego na ka¿dego Twojego œmiesznego, idiotycznego posta na temat spraw technicznych muszê odpowiedzieÌ na forum. A jak ja odpowiem to Ty wymyœlisz jeszcze bardziej absurdalne pomys³y.

Oczywiœcie, wiêkszoœÌ osób œmieje siê i wie, ¿e zmiana obrazka nie ma niczego do czasu ³adowania, ale s¹ te¿ tacy którzy nie wiedz¹. I przez Twoje wprowadzanie w b³¹d ja im muszê wszystko t³umaczyÌ.

Œci¹gam posi³ki? Nieee... to tylko administrator serwera. Osoba która wie najlepiej czemu tak jest. I proszê mi nie wypominaÌ potem, ¿e tracê cierpliwoœÌ bo jak tu nie traciÌ?! Temat loga uwa¿am za zamkniêty.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Czy to juÂż koniec zmian w wyglÂądzie forum? :( MoÂże lepiej wprowadziĂŚ nowy styl, i ten nowy styl "reformowaĂŚ". :? Zmiana jest teraz prawie niezauwaÂżalna...
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Ja teÂż mam to gdzieÂś, ale jak nie masz pojĂŞcia i nie wiesz co to jest skrypt, logo, jpg, png to siĂŞ nie wypowiadaj,
No tak rzeczywiÂście nikt ÂŁukaszu nie ma o tym pojĂŞcia oprĂłcz administracjii serwera...
bo idiotycznymi postami wprowadzasz w b³¹d innych forumowiczów,
ciesz siĂŞ ze Twoje nie sÂą idiotyczne... :?
ktĂłrzy potem pytajÂą mnie o to na PW. I dlatego na kaÂżdego Twojego Âśmiesznego, idiotycznego posta na temat spraw technicznych muszĂŞ odpowiedzieĂŚ
a to mnie akurat juÂż najmniej interesuje od tego jesteÂś administratorem Âżeby odpowiadaĂŚ na pw i tÂłumaczyĂŚ jak ktoÂś czegoÂś nie rozumie... i wszystko, ponad to nie moja wina ze ktoÂś traktuje moje posty jak tablice informacyjnÂą... to jest forum internetowe a nie newsletter o forach BB2
Oczywiœcie, wiêkszoœÌ osób œmieje siê i wie, ¿e
To za³ó¿ sobie osobny temat na to, moze wszyscy siê posmiejemy ?
Âże zmiana obrazka nie ma niczego do czasu Âładowania,
---chyba jednak nie skoro...
(no chyba, ze grafika jest w BMP i ma 1,5 MB..).
a to czy ona jest w jpg gif czy bmp to juÂż Twoja sprawa... ale jednak jak widaĂŚ ma to czasem coÂś do rzeczy od razu uprzedzam ze nie uwaÂżam ze Twoja grafika ma ponad 1.5 mega... :lol:
Temat loga uwaÂżam za zamkniĂŞty.
ja teÂż !!!
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości