Nowy styl na forum

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Który styl wybierasz?

Pierwszy
3
13%
Drugi
7
29%
Trzeci
14
58%
 
Liczba głosów: 24

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Kamuii, nie o to chodzi. A ja nie mam obowiÂązku siĂŞ tÂłumaczenia z tego kogo i za co banujĂŞ. Jak masz jeszcze jakieÂś pytania co do tego, to na forum zamkniĂŞtym.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Fajny zrobiliÂście sobie off topic :) Szkoda, tylko, Âże rĂłwnie szybko jak mi dano, tak i zabrano mi dostĂŞp do zamkniĂŞtego forum, wiĂŞc nie bĂŞdĂŞ mĂłgÂł ÂśledziĂŚ kontynuacji tej dyskusji, a szkoda :P

Co do tematu, to powiem, ¿ê dwójka odpada. Te¿ kiedyœ by³em zaœlepionym tym stylem, a¿ w koùcu okaza³o siê, ¿e to jeden z najgorszych stylów :P, w³aœnie ze wzglêdu na przyjzystoœÌ. Zag³osuje za trójk¹, w³aœnie ze wzglêdu na jej prostotê :) Doradzam jednak pozostanie przy obecnym stylu, a jedynie lekko go zmodyfikowaÌ, dodaj¹c motywy TVN'u :)
Pozdrawiam, Filip
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Filip nie bedzie Âżadnej dalsze dyskusji bo siĂŞ jeszcze ÂŁukasz zdenerwuje i teÂż dostanĂŞ bana na IP a nie chce mi siĂŞ po kompach szukaĂŚ i logowac na nowo ;) kamuii1 kamuii2 kamuii3 :D itd...

ale ja nie o tym czy mi siĂŞ wydaje czy forum jest nie ten tges ? styl inny ale Âżaden z tych ... ?
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Nie. Po prostu zmieniam tylko grafikĂŞ obecnego stylu. Sam rysujĂŞ, tak codziennie po kawaÂłku. Dzisiaj top, jutro niebieskie paski nad kategoriami forum, pojutrze moÂże logo i tak sukcesywnie upodabniaĂŚ to do strony i do TVN. Zobaczymy co z tego wyjdzie. A jak nie wyjdzie to damy ktĂłryÂś ze stylĂłw.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

aha ;) powodzenia
i od razu mam pytanie w takim razie ktĂłry plik trza wyedytowaĂŚ Âżeby dodaĂŚ link do forum ??? tam kolo FAQ Szukaj itp... zapewne jakiÂś index tylko ktĂłry ???
Android <3
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

To moze daj juÂż jakiÂś ze styli. Ocenimy jak to wyglÂąda. :P
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Kamuii, plik overall_header.tpl w katalogu ze stylem aktualnie wybranym przez forum. Je¿eli chcesz zmieniÌ link we wszystkich stylach, które u¿ytkownicy na forum mog¹ sobie zmieniaÌ, to musisz zaj¹Ì siê wszystkimi takimi plikami (dla ka¿dego ze styli osobny). A jeœli nie znasz siê najlepiej na tych rzeczach, to zawsze lepiej zrobiÌ sobie kopiê zapasow¹ tego pliku, a dopiero potem coœ zmieniaÌ. W pliku overall_header.tpl zawarty jest ca³y top: logo, t³o, ten napis w nag³ówku i linki.
Aro, a co? Nie podoba Ci siĂŞ poczÂątek zmian i juÂż wolisz jakiÂś gotowy styl? Ten obecny chyba nie jest taki zÂły, jeÂśli mamy go juÂż rok i czĂŞsto admini innych for siĂŞ mnie pytajÂą jaki to styl, bo chcieliby mieĂŚ u siebie taki sam. Nom ale zobaczymy.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

To nastapiÂły juÂż jakieÂś zmiany :?: Albo mi sie nie odÂświeÂża albo ja Âślepy jestem :P

ChodziÂło mi tylko o zmiane stylu na jeden dzien i zobaczenie jak to bedzie wyglÂądaÂło. PrzecieÂż to trwa chwile i zaraz mozna przywrĂłciĂŚ obecny.

Obecny mi siê nie podoba. WiêkszoœÌ forum ma podobny lub zbli¿ony kolor.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ÂŁukasz dziĂŞki ;) u mnie niestety kopia zapasowa nic nie da :? bo nie mam dostĂŞpu do php my admin a odzyskiwanie teÂż nie dziala ...

mnie siĂŞ podoba stare forum ;) ale i 3 nie bĂŞdzie zÂła zmiany teÂż sÂą fajne ;) byle nie 2 :?
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Nie chodziÂło mi o kopiĂŞ zapasowÂą bazy danych, tylko o kopiĂŞ tego pliku z ftp ktĂłry bĂŞdziesz edytowaĂŚ. Bo w bazie nic nie ruszaj.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

Czyli jak w koĂącu? Nie bĂŞdzie nowego stylu forum, tylko reforma tego, co jest? No i super, przynajmniej bĂŞdzie jedyny i niepowatarzalny.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Artur, po emblemacie widzĂŞ, Âże znasz siĂŞ na grafice. Nie chciaÂł byÂś "sprĂłbowaĂŚ" zaprojeketowaĂŚ nowe logo forum? Nie pamiĂŞtam czy Ci juÂż to proponowaÂłem, ale... moÂże masz jakiÂś pomysÂł? OczywiÂście na podstawie tego.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

Eee, ja mysle, ze raczej nic sensownego to by mi sie nie udalo zrobic. Nie z powodu braku checi, ale poprostu nawet nie mam odpowiedniego programu. Troche wstyd sie przyznac, ale oba te emblematy z Faktow zrobilem w... Paincie - tym z windowsa :evil2: Takze raczej sie nie bede tego podejmowal, ale dzieki za zaufanie :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

To paint ma takie moÂżliwoÂści? :D :D :D To jaka to jest czcionka ta malutka w Twoim emblemacie i jak siĂŞ robi przezroczyste tÂło w paintcie?

:>
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

To znaczy nie, przezroczyste tlo to akurat zrobilem w microsof Photo Editor, a czcionki takiej to chyba nie ma (nie wiem, moze w Internecie by sie znalazla). Te napisy zrobione sa ta czcionka od rang z forum:

ObrazekObrazek

Sam dorysowalem tylko litery, ktorych nie byÂło :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości