Jest problem

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

http://wwitv.com

Link strona z ponad 800 odnoÂśnikami do streamingĂłw stacji tv z caÂłego Âświata. Polecam DeeJayTV z Italy 8) 8) 8)
MAKEPOVERTYHISTORY
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

Kubs pisze:http://wwitv.com

Link strona z ponad 800 odnoÂśnikami do streamingĂłw stacji tv z caÂłego Âświata. Polecam DeeJayTV z Italy 8) 8) 8)
Tak, dokladnie to :w00t: ! DziĂŞki wielkie!
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Mam wra¿enie, ¿e ten adres by³ kiedyœ w moim podpisie... :evil: I nie wiedzieÌ czemu znikn¹³ :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Czy zdministracja mo¿e to jakoœ wyjaœniÌ :?: :?: :?: :?:
MAKEPOVERTYHISTORY
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Administracja nie ruszaÂła Twojego podpisu. ZresztÂą nie miaÂłaby w tym Âżadnego celu. Brak motywu, wiĂŞc jestem uniewinniony? :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Sugerujesz, ze w pijackim delirium usun¹³em go sam :drunk: £ukasz, powa¿nie siê zastanawiam w takim razie co sta³o siê z tym adresem...
MAKEPOVERTYHISTORY
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Nie, naprawdê ja mam lepsze rzeczy do roboty, ni¿ zmienianie profili u¿ytkowników w panelu. Albo sam wywali³es albo mia³eœ go w niefortunnym okresie gdy mieliœmy problemy techniczne z baz¹ danych... Trudno powiedzieÌ. Ja go specjalnie nie rusza³em. Chyba nie ma z czego robiÌ problemu, jak znikn¹³, to sobie go po prostu wstaw jeszcze raz, a ja Ciê po raz trzeci zapewniam, ¿e go nie rusza³em i ruszaÌ nie zamierzam.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

£ukasz, spokojnie, przecie¿ ¿artuje sobie... Mo¿e faktycznie znikn¹³ podczas problemów z forum, mo¿e sam go wywali³em, a mo¿e to by³ tylko mój niezrealizowany pomys³ (boshe, mam taki okres teraz, ¿e wszystko mozliwe :wink: ), wiêc LOOZ :evil2:
MAKEPOVERTYHISTORY
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

No nie no, to juÂż drugi :?:
Obrazek

Obrazek

Kurde, ludzie, co z wami?!?! To nie jest wzĂłr publiczny, ktĂłry kazdy moÂże sobie dowolnie przerabiaĂŚ :!: To prawda, ze zrobilem ten emblemat na wzĂłr belek z FaktĂłw, no ale wy teraz przerabiacie mojÂą pracĂŞ! No to ma byc niby smieszne? To zart jakiÂś jest? No zastanowcie siĂŞ trochĂŞ.

MĂłj byÂł pierwszy:
Obrazek
______________________________________________________

PoniewaÂż widzĂŞ, Âże Administracja (fajne okreÂślenie :) ) wyraÂźnie popiera takie dziaÂłania (no nikt mi nie wmĂłwi, Âże wstawiajÂąc ten avatar do folderu tvn.tivi.pl/forum/rangi/ nikt nie skojarzyÂł tych dwĂłch poprzednich), wiĂŞc ja teÂż sobie postanowiÂłm "wymyÂśliĂŚ" sobie jakiÂś ciekawy.

No i co teraz bĂŞdzie ÂŁukaszu? :ban:
Fanie, nie?
Ostatnio zmieniony czwartek 10 mar 2005, 14:46 przez Artur, łącznie zmieniany 2 razy.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Musisz go usun¹Ì, bo sam to zrobiê. :D A jeœli idzie o emblematy to s¹ one ca³kowicie niezale¿ne ode mnie. Owszem, ja je tam wrzuci³em bo mnie prosili o to w mailach, ale równie dobrze mogli je umieœciÌ na w³asnych serwerach i sytuacja by³aby taka sama. Zreszt¹ obydwoje pisali mi, ¿e siê dogadaliœcie i im pozwoli³eœ. I uwierz, ¿e ja mam wiele wa¿niejszych rzeczy i problemów do za³atwienia. Za³atwcie to miêdzy sob¹ albo poproœ szymcia.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Brawo Artur ;) za odwagĂŞ ;)
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Nom wiesz... kamuii... A co tu ma do rzeczy odwaga? Zrozumcie wreszcie, Âże ja naprawdĂŞ nie jestem od Âścigania plagiatĂłw. Jak ktoÂś tak zrobiÂł tzn., Âże zachowaÂł siĂŞ nieÂładnie i juÂż. Nie zachowujcie siĂŞ jak maÂłe dzieci. Artur, przecieÂż miaÂłeÂś przed chwilÂą inny emblemat, ze stare oprawy FaktĂłw, wiĂŞc po co to wszystko?

Jak siê bêdziecie zachowywaÌ jak przedszkolaki i bêdziecie oczekiwaÌ rozwi¹zania problemu przeze mnie, to powy³¹czam Wam mo¿liwoœÌ posiadania emblematu. Doroœli faceci miêdzy sob¹ za³atwiaj¹ problemy, nie mieszaj¹c w to wszystkich w okó³.

:D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

do artura

Post autor: michal641 »

wiesz, jednak sobie zminie ten emblemant. wkrotce bede mial noy :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Artur pisze:No nie no, to juÂż drugi :?:
Obrazek

Obrazek

Kurde, ludzie, co z wami :!: :?: :!: :?: To nie jest wzĂłr publiczny, ktĂłry kazdy moÂże sobie dowolnie przerabiaĂŚ :!: To prawda, ze zrobilem ten emblemat na wzĂłr belek z FaktĂłw, no ale wy teraz przerabiacie mojÂą pracĂŞ! No to ma byc niby smieszne? To zart jakiÂś jest? No zastanowcie siĂŞ trochĂŞ.

A i tak mĂłj jest najÂładniejszy:
Obrazek
______________________________________________________

PoniewaÂż widzĂŞ, Âże Administracja (fajne okreÂślenie :lol: ) wyraÂźnie popiera takie dziaÂłania (no nikt mi nie wmĂłwi, Âże wstawiajÂąc ten avatar do folderu http://www.tvn.tivi.pl/forum/rangi/ nikt nie skojarzyÂł tych dwĂłch poprzednich), wiĂŞc ja teÂż sobie postanowiÂłm "wymyÂśliĂŚ" sobie jakiÂś ciekawy.

No i co teraz bĂŞdzie ÂŁukaszu? :ban:
Fajnie tak, nie?
Nie no katastrofa. CaÂły czas myÂślaÂłem, Âże ÂŁukasz mĂłwi sam do siebie i Âże coÂś tu nie gra. Artur usuĂą ten avatar.
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

No tak, Âświetnie, ja to mam usunÂąc. A tamci dwaj, to sa zupeÂłnie w porzadku, tak?
To moÂże wszyscy sobie takie zrĂłbmy, to dopiero bezie Âśmieszne! ZresztÂą po co bĂŞdziecie siĂŞ mĂŞczyĂŚ, jak ja wam moge zrobiĂŚ. ProszĂŞ:

Obrazek

Sorry, naprawdĂŞ nie mogÂłem siĂŞ powstrzymac :evil2:

Tak przy okazji pragnĂŞ oswiadczyc, ze nikomu nie pozwalalem, ani z nikim sie nie dogadywalem (tzn. z MichaÂłem owszem, ale juÂż po fakcie).

ZarĂłwno ten emblemat:
Obrazek
jak i ten:
Obrazek
jak rowniez i ten (chociaz go za bardzo nie widaĂŚ):
Obrazek
sÂą wzorowane na grafice z tvn, ale nie sa kopia tego, co na ekranie, bo ciezko by bylo zmazac z nich napisy jak i tlo spod nich. Oba zrobilem zupelnie sam, wiec prosze, zeby moze nie kopiowac mojej pracy, jak juz komus tak bardzo zalezy (choc nie rozumiem zupelnie po co), zeby miec taki sam emblemat, to moze niech sam zrobi sobie taki, a nie przerabia prace innych.

I skoĂączmy w ogole ten temat, niech nikt sie nie obraza, ani nie naburmusza.
OK?

P.S. Kamuii, dziĂŞki wielkie za poparcie :*
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

a prosze bardzo ;) i dziĂŞki za avatarek ;) moze siĂŞ kiedyÂś przyda :lol:

ÂŁukasz ma odwaga i to duÂżo ;) ale Fucktycznie skoĂączmy juÂż ten temat ;)
KaÂżdy niech sobie zrobi swĂłj avatarek i tyle
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości