Capsy i ich produkcja

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Capsy i ich produkcja

Post autor: michal641 »

SÂłuchajcie, mam problem. Mam taki beznadziejny program do oglÂądania tv (pixel wiew czy jakos tak) i do robienia capso, ktory robi je tylko w jednym formacie. SÂą one maÂłe, a chciaÂłbym, zeby byly wikesze.... Znacie jakies dobre programy do robienia capsow. Czekam na linki. Z gory dzieki :D
kolumbus
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: wtorek 19 paź 2004, 12:04

Post autor: kolumbus »

Programy do robienia capsĂłw ... czyli programy do obsÂługi karty telewizyjnej , ja kiedyÂś bawiÂłem siĂŞ programem dscaler (jest darmowy, ÂźrĂłdeÂł poszukaj na google ) , dobry byÂł teÂż iuvcr (ten juÂż jest pÂłatny) . Pozatym jest jeszcze parĂŞ innych programĂłw , zerknij do tego dziaÂłu http://www.divx.pl/download.php?id=009001
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

capsy - produkszyn

Post autor: michal641 »

Ok, dziĂŞki.. no ale tam jest tak duÂżo tych programĂłw. KtĂłry wybraĂŚ, zeby mi sie robily duze capsy?
kolumbus
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: wtorek 19 paź 2004, 12:04

Post autor: kolumbus »

Rany, zainstaluj sobie parĂŞ, potestĂłj i wybierz, pewnie kaÂżdy zrobi Ci "duÂże" capsy, kwestia odpowiednich ustawieĂą.SprawdÂź ten dscaler co Ci podaÂłem.

Mo¿e byc te¿ tak ¿e sterowniki do tunera które zainstalowa³eœ (które dostarczy³ producent z kart¹ ) powiedzmy nie wykorzystuj¹ wzystkich mo¿liwoœc karty (tzn pewne opcje s¹ ograniczone) - przynajmniej kiedyœ tak by³o. Jak masz kartê opart¹ na chipsecie Conexant 878 (wiêkszoœc tunerów byla na tym produkowana) to mo¿esz te¿ spróbowaÌ zainstalowaÌ uniwersalne sterowniki dla tunerów opartych na tym uk³adzie ( plik nazywa sie Btinstaller.exe ) - w przypadku mojego tunera okaza³o siê to niezbêdne bo na firmowych nie chcia³ chodziÌ. No, ale to juz robisz na w³asn¹ odpowiedzialnoœÌ, jak Ci dzia³a teraz dobrze to nie kombinuj.Potestuj prgramy i wybierz najlepszy dla ciebie.
kolumbus
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: wtorek 19 paź 2004, 12:04

Post autor: kolumbus »

Ech , kiedy ludzie siĂŞ nauczÂą korzystaĂŚ z google. Po co oni zrobili tÂą przeglÂądarkĂŞ to ja nie wiem - 5 moÂże 10 minut szukania (to sÂą nazwy programĂłw ktĂłre umoÂżliwiajÂą ÂściÂągniĂŞcie RealMedia na dysk):

ASF Recorder
Streambox VCR
Total Recorder

No a Capsy to moÂżna najproÂściej PrintScreen. Pewnie sÂą jakieÂś odtwarzacze rm co majÂą takie opcje, poszukaj na google.
kolumbus
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: wtorek 19 paź 2004, 12:04

Post autor: kolumbus »

No dobra PrintScreen nie dziaÂła, ale pewnie jest jakiÂś odtwarzacz co umoÂżliwia robienie capsĂłw.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości