Co z tym Arturem?

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

Tak, juÂż teraz w najblizszym czasie to pewnie nic nie bĂŞdzie, bo ten cholernik to bĂŞdzie jeszcze pare tygodni umieraÂł, potem go bĂŞdÂą sztucznie podtrzymywaĂŚ przy Âżyciu... Chyba, Âże wczeÂśniej siĂŞ ludzie tym znudzÂą :x
???????????? ???? ???????? ??????????? ;)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Artur, czy Ty jesteÂś przy zmysÂłach? Co Ty za gÂłupoty wygadujesz?! :w00t:
A TVN bardzo dobrze zrobiÂła, wykasowujÂąc program w tej sytuacji, to by naprawdĂŞ nie pasowaÂło. W peÂłni rozumiem te decyzje i siĂŞ z nimi zgadzam. Inaczej po prostu nie moÂżna.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Artur pisze:Tak, juÂż teraz w najblizszym czasie to pewnie nic nie bĂŞdzie, bo ten cholernik to bĂŞdzie jeszcze pare tygodni umieraÂł, potem go bĂŞdÂą sztucznie podtrzymywaĂŚ przy Âżyciu... Chyba, Âże wczeÂśniej siĂŞ ludzie tym znudzÂą :x
CzÂłowieku lecz siĂŞ :!: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Normalnie jestem w szoku. Jak z czymÂś takim dyskutowaĂŚ :?: :? :? :? :? :? :? :?

Ja proponuje bana dla tego osobnika. ObraÂża moje uczucia religijne.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Moje takÂże, zresztÂą juÂż to napisaÂłem. Chory jakiÂś. :nosebleed:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

zmiany w programie

Post autor: zadra »

Artur pisze:Tak, juÂż teraz w najblizszym czasie to pewnie nic nie bĂŞdzie, bo ten cholernik to bĂŞdzie jeszcze pare tygodni umieraÂł, potem go bĂŞdÂą sztucznie podtrzymywaĂŚ przy Âżyciu... Chyba, Âże wczeÂśniej siĂŞ ludzie tym znudzÂą :x
spokojna gÂłowa, TVN bĂŞdzie odwoÂływac programy i zmieniaĂŚ ramĂłwkĂŞ tylko do momentu, kiedy to bĂŞdzie siĂŞ im opÂłacaÂło! Tak samo zresztÂą jak inne stacje.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Artur pisze:Tak, juÂż teraz w najblizszym czasie to pewnie nic nie bĂŞdzie, bo ten cholernik to bĂŞdzie jeszcze pare tygodni umieraÂł, potem go bĂŞdÂą sztucznie podtrzymywaĂŚ przy Âżyciu... Chyba, Âże wczeÂśniej siĂŞ ludzie tym znudzÂą :x
Jestem zaÂżenowany! Jak tak moÂża! ÂŻÂądam stanowczej kary dla osobnika "Artur"!
LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Post autor: LordTomas »

Artur pisze:Tak, juÂż teraz w najblizszym czasie to pewnie nic nie bĂŞdzie, bo ten cholernik to bĂŞdzie jeszcze pare tygodni umieraÂł, potem go bĂŞdÂą sztucznie podtrzymywaĂŚ przy Âżyciu... Chyba, Âże wczeÂśniej siĂŞ ludzie tym znudzÂą :x
Czy ja dobrze przeczytaÂłem :shock: :shock: :shock:
Osobnik Artur nazwa³ Jana Paw³a II cholernikiem wiêc ¿¹dam dla niego surowej kary :!: :!: :!: :!:

Ps niech zacznie siĂŞ leczyĂŚ :!: :!: :!:
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Ja wtr¹cê tylko, ¿e dyskusja zosta³a wydzielona z tematu o "Taùcu z gwiazdami", pierwsza wypowiedŸ to zdanie Artura nt. rezygnacji z niektórych propozycji programowych w TVN w zwi¹zku z chorob¹ papie¿a, kolejne to reakcje na w/w post... no doœÌ ostry post.

Jedni woÂłajÂą "BAN!", inni sÂą tylko oburzeni, zobaczymy jak sytuacja siĂŞ rozwinie.
:)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

a Artur ma cos jeszcze do dodania? :arrow:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

a na HBO pewnie bĂŞdzie HBO NA STOJAKA. Za 8 min siĂŞ okaÂże. w necie i w tg jest w ramĂłfce.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Chyba pomyliÂłeÂś dziaÂł, Tobi.
Ja równie¿ ¿¹dam surowej kary dla Artura. Za tak¹ niedorzecznoœÌ trzeba zap³aciÌ, niestety. To by³o naprawdê obrzydliwe.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Post autor: LordTomas »

Maciek pisze: Ja równie¿ ¿¹dam surowej kary dla Artura. Za tak¹ niedorzecznoœÌ trzeba zap³aciÌ, niestety. To by³o naprawdê obrzydliwe.
Surowa kara :!: :!: :!: :!: :!:

EDIT 22.10
JAN PAWEÂŁ II NIE ÂŻYJE
Ewaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: środa 13 paź 2004, 15:32

Post autor: Ewaa »

Arturze, nie rozumiem CiĂŞ. Jak moÂżna nazywaĂŚ papieÂża tak, jak Go nazwaÂłeÂś? Dla mnie papieÂż nie byÂł/ nie jest 'gÂłowÂą' KoÂścioÂła, ale nie obraÂżam Go... :roll:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

OczywiÂście, za takie coÂś kara musi byĂŚ bardzo surowa.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

brak s³ów, ¿enada i obu¿enie :twisted: :( :twisted: :( tu ban nic nie da... niestety
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości