Informacja do wszystkich forumowiczów

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Kowal pisze:Dobrze Marcin postaram siĂŞ niepisac nic albo maÂło. Ty teÂż czasami piszesz bez sensu. A co do licznika to mnie nie interesuje, nawed na niego niepatrze. SÂłuchaj czemu przyczepiasz siĂŞ do mnie skoro nie ja jeden pisze czasami bez sensu inni teÂż a jakoÂś im niezwracasz uwagi.
Nie 1, a 90%. Dlaczego innych nie upominam? Bo nir zauwa¿am, by pisali, nawet gdy nie maj¹ kompletnie nic do powiedzenia. Mo¿e zdarza mi siê napisaÌ bez sensu, jak ka¿demu, ale chyba nie tak czêsto jak Tobie. :twisted: Dobra, nie k³óÌmy ju¿ siê, bez sensu. Wystarczy mi k³ótni z Faustusem. :?
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Wed³ug mnie chyba ka¿demu siê to zdarza i mi i Micha³owi i wielu wielu innym tobie Marcin te¿. Ja czasami na ró¿nych tematach widze pousty typu "anitka jest super" al;e to nietylko fani anitki maj¹ takie "wpadki" daltego Marcin nie czepiaj siê tylko mnie ale wszystkich, którzy takrobi¹!!
Wróciłem!!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ale gdybym wszystkich miaÂł siĂŞ czepiaĂŚ, to dyskusja staÂłaby siĂŞ jednym wielkim upominaniem. Jaki to miaÂłoby sens? Dobra, nie mĂłwmy juÂż o tym. :wink:
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Zgadzame sie z tobÂą zakoĂączmy temat i zajmijmy siĂŞ rozmowami o TVN a nie kÂłutniami, ktĂłre do niczego nieprowadzÂą
Wróciłem!!
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

WaÂżna informacja

Od dziÂś moderatorzy zacznÂą zwracaĂŚ wiĂŞkszÂą uwagĂŞ na posty, jakie piszÂą uÂżytkownicy. KaÂżdy gÂłupi, bezsensowny, nie wnoszÂący nic ciekawego post bĂŞdzie kasowany!

Ostatnio wiele wÂątkĂłw zamieniÂło siĂŞ w idiotyczne chatroomowe pogawĂŞdki. Na pytanie "Czy ktoÂś siĂŞ wybiera do Sopotu" kilka osĂłb odpisuje posty "ja nie", "ja teÂż nie". JakbyÂśmy tak wszyscy chcieli odpowiedzieĂŚ, Âże nie jedziemy, to byÂłoby tam 200 postĂłw i nawet byÂśmy nie dostrzegli tego, ktĂłry jedzie.

Tak samo jest z ambitynymi w¹tkami. Parê dni temu pojawi³ siê temat o dawnej oprawie graficznej TVP, Polsatu i innych stacji i chwilê póŸniej, po ciekawym i pe³nym fajnych zdjeÌ poœcie, pojawi³a siê g³upia wymiana zdaù, ze ktoœ czegoœ tam nie zauwa¿y³, potem zauwa¿y³ itd. Musia³em kasowaÌ kilka postów w których pawell t³umaczy Kamilowi jak to nie dostrzeg³ daty na fotce. W nastêpnym poœcie t³umaczy, ¿e j¹ dostrzeg³. A w trzecim dziêkowa³ Kamilowi za to, ¿e mu j¹ pokaza³ itd.

Takie sytuacje sÂą juÂż w poÂłowie wÂątkĂłw, wiĂŞc proszĂŞ siĂŞ nie dziwiĂŚ jak bĂŞdziecie pisaĂŚ wiele, a licznik Wam siĂŞ nie bĂŞdzie podnosiÂł. WaÂżniejszy jest poziom dyskusji, niÂż liczba postĂłw! A jak to nie pomoÂże, to wprowadzimy system ostrzeÂżeĂą. 10 ostrzeÂżeĂą = ban. I proszĂŞ jeszcze raz zapoznaĂŚ siĂŞ w pierwszym poÂście w tym temacie.


OczywiÂście te uwagi nie sÂą kierowane do wszystkich. Jest wiele osĂłb, ktĂłre jak juÂż piszÂą, to zawsze coÂś ciekawego. Kolumbus - zobaczcie jego posty i uczcie siĂŞ ; zawsze jakieÂś ciekawostki, o ktorych nie wiemy, linki do stron z fotkami, ktĂłrych nie znamy. Faustus - czĂŞsto absurdalne ale jakÂże ciekawe i peÂłne argumentĂłw wywody. Betark - wspaniaÂłe grafiki. Black Jack - posty z pasjÂą, fajne analizy. Fusiak, Abe, Kamil, Arrow, Kubs - ciekawe uwagi i zdjĂŞcia, fajne poczucie humoru... i wiele, wiele innych osĂłb. I jednoczesnie peÂłno jest takich, ktorzy wypisujÂą oczywiste banaÂły i rzeczy, ktĂłrych siĂŞ nawet czytaĂŚ nie chce. Tak dÂłuÂżej nie bĂŞdzie. ZostanÂą najlepsi i Ci ktĂłrzy do najlepszych chcÂą siĂŞ przybliÂżyĂŚ. Spamerzy, nudziarze i osoby zaÂśmiecajÂące forum zostanÂą wyproszone i pewnie znajdÂą swoje miejsca na konkurencyjnych forach. MaÂło kto bĂŞdzie ÂżaÂłowaÂł.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

bo takie posty powinni pisaĂŚ tylko moderatorzy...
choĂŚ z 2 giej strony czasem aÂż nie moÂżna siĂŞ powstrzymaĂŚ...
ÂŁukaszu mĂłwisz tu o dyskusji merytorycznej itp... a czy o takiej moÂże byĂŚ mowa kiedy jedynymi osobami na forum ktĂłre nie zgadzajÂą siĂŞ z ogĂłlnie przyjĂŞtymi zachwytami nad TVN jesteÂśmy ja Fusiak i przemek :D:D :lol: ?
przecieÂż ogĂłlenie wyglÂąda to tak
tvn jest sooper
tak ekstra
niee no zajefajny :D
Z tym powinno siê skonczyÌ i trochê rozbudziÌ tez inne w¹tki aby przyci¹gn¹Ì fanów i innych telewizji
Android <3
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Fusiak pisze:To jest obrzydliwa cenzura i ograniczanie wolnoÂści sÂłowa ;P
To jest utrzymywanie pewnego poziomu, który tu zawsze panowa³, a ostatnio zacz¹³ sie gwa³townie obni¿aÌ.
kamuii pisze:ÂŁukaszu mĂłwisz tu o dyskusji merytorycznej itp... a czy o takiej moÂże byĂŚ mowa kiedy jedynymi osobami na forum ktĂłre nie zgadzajÂą siĂŞ z ogĂłlnie przyjĂŞtymi zachwytami nad TVN jesteÂśmy ja Fusiak i przemek?
Tu nie chodzi o nie zgadzanie siê. Przeczytaj dobrze, co napisa³em. W³aœnie o to chodzi³o, ¿eby nie by³o "tvn jest the best" tylko wiêcej takich wypowiedzi jak Blacka, Kolumbusa, Kubsa... O TVN te¿ mo¿na merytorycznie podyskutowaÌ, a za idiotyczne posty, pe³ne literówek, b³êdów ortograficznych, g³upkowatych stwierdzeù ("tvn jest the best") trzeba siê wreszcie wzi¹Ì. I niestety znów cen¹ bêdzie ostra krytyka, nieprzyjemne komentarze, spadaj¹ca iloœÌ postów, ale trudno...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

i tutaj siê w pe³ni zgadzam... trzeba niestety pilnowaÌ tego zeby powoli nie wprowadzaÌ zamiast forum kó³ka wzajemnej adoracji :D
A posty Blacka i Kubsa to akurat znam bardzo dobrze ;)
Z reszt¹ wiêkszoœÌ d³uuugich i merytorycznych postów mieœci siê w dziale o Anicie :D ( nie mówiê ze wszystkie) wiêkszoœÌ z nich pisa³ Black Michos i swego czasu ja ale teraz ju¿ mi siê nie chce z reszt¹ i czasu na d³ugie posty nie mam. Kilka bardzo d³ugich postów ma te¿ na koncie Funcky jeden to prawie esej :D

Tak wogóle to niebawem przeœcignê Faustusa i bêdê mia³a najwiêcej postów :D postaram siê by by³y one d³ugie. Zauwa¿y³am te¿ ciekaw¹ tendêncjê. WiêkszoœÌ osób z d³ugim stazem na forum i ciekawymi postami ( wy³¹czaj¹c redakcjê) sobie z tego forum posz³a a szkoda. W tej chwili jak tak patrzy³am na statystki to doœÌ du¿o pisze W³och ma coœ ko³o 150 postów a dopiero na forum jest miesi¹c.Wogóle zrobi³o siê na tym forum ciekawe przetasowanie
Nie ma Faustusa Aro Michosa Arrow i Kwiatek z rzadka pisuj¹ Kubs zagin¹³ w Akcji... trochê smutno bo w³aœciwie ze starej gwardii zosta³am ( po raz kolejny nie licz¹c redackji ) ja i Black i Funcky :D
ChociaÂż i nowi userzy majÂą wiele ciekawego do powiedzenia. Szkoda jednak ze wÂłasciwie zaczyna siĂŞ taka praca w podgrupach i pod wÂątkach :D przynajmniej ja odnosze takie wraÂżenie.
Nie mĂłwiÂąc juz o 2 zupeÂłnie wyalienowanych od reszty forum wÂątkach czyli o Anicie i Szczuce...
PasaĂŚ teÂż poszedÂł siĂŞ wÂątek o WaramoÂściach a i tam trfiaÂły siĂŞ merytorycznie ciekawe dyskusje.

No to tyle bo troche zboczyÂłam z tematu. W kaÂżdym razie troche trza te dyskusje urozmaiciĂŚ :D w tedy i posty bĂŞdÂą dÂłuÂższe... ;)
Android <3
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Pewnego razu skasowa³em kilka kilku- badŸ nawet jedno- wyrazowych postów nie na temat, nic nie wnosz¹cych do dyskusji, takie jak przyk³ad poda³eœ wy¿ej. Efekt by³ natychmiastowy - http://www.forum.tvn.tivi.pl/viewtopic.php?t=1149. A z jakiej racji? Jak œmiesz? :? Pretensje o braku informacji na PW. Ale skoro tam by³o kilka(naœÌie) kompletnie bezsensownych, czaterskich i nie an temat postów, to trudno, ¿ebym ka¿demu PW wysy³a³. Za³atw te¿sprawê PW - czy zawsze ka¿demu trzeba je wysy³aÌ?
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Niestety-w dalszym ci¹gu s¹ osoby na forum, które pisz¹ tylko, zeby pisaÌ. W³aœnie analizowa³em sobie profile u¿ytkowników z których jasno wynika, ¿e s¹ osoby, które maj¹ wiêksz¹ œreni¹ postów na dzieù od Szanownego Administratora :wink: czy moderatorów oraz innych "seniorów" tego forum a zarejestrowali siê kilka miesiêcy temu albo i póŸniej. Zreszt¹ wystarczy dok³adnie poczytaÌ forum, zeby zobaczyÌ, ze niektórzy zabieraj¹ g³os w kazdym w¹tku, odpowiadaj¹ na ka¿dy post(nawet najbardziej durny)itp.

Dlatego pe³ne poparcie dla admina i moderatorów, zeby pilnowac porz¹dku na forum. Nie mo¿na dopuœciÌ do absurdu, ¿eby na tym forum powstawa³y kó³ka i kó³eczka i ¿eby posty by³y jedno lub dwuwyrazowe lub teksty kompletnie nic nie wprowadzaj¹ce do tematu !! No i ¿eby statystyki wygl¹da³y tak jak wygl¹daj¹(wiem, ¿e statystyki nie s¹ najwazniejsze ale jednak po coœ s¹).
ZIMA
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

ÂŁukasz pisze: (...) Fusiak, Abe, Kamil, Arrow, Kubs - ciekawe uwagi i zdjĂŞcia, fajne poczucie humoru... (...)
a o ktĂłrego Kamila chodzi?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Obydwaj nie piszÂą gÂłupot, takÂże bez znaczenia. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

ÂŁukasz pisze:Obydwaj nie piszÂą gÂłupot, takÂże bez znaczenia. :D
mogÂłeÂś to jakoÂś jednoznacznie okreÂśliĂŚ..
no ale dobra.. teraz to jednak piszê niepotrzebne g³upoty wiêc mo¿esz sobie to usun¹Ì ;)
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

ÂŁukasz pisze:WaÂżna informacja

Od dziÂś moderatorzy zacznÂą zwracaĂŚ wiĂŞkszÂą uwagĂŞ na posty, jakie piszÂą uÂżytkownicy. KaÂżdy gÂłupi, bezsensowny, nie wnoszÂący nic ciekawego post bĂŞdzie kasowany!

Ostatnio wiele wÂątkĂłw zamieniÂło siĂŞ w idiotyczne chatroomowe pogawĂŞdki. Na pytanie "Czy ktoÂś siĂŞ wybiera do Sopotu" kilka osĂłb odpisuje posty "ja nie", "ja teÂż nie". JakbyÂśmy tak wszyscy chcieli odpowiedzieĂŚ, Âże nie jedziemy, to byÂłoby tam 200 postĂłw i nawet byÂśmy nie dostrzegli tego, ktĂłry jedzie.

Tak samo jest z ambitynymi w¹tkami. Parê dni temu pojawi³ siê temat o dawnej oprawie graficznej TVP, Polsatu i innych stacji i chwilê póŸniej, po ciekawym i pe³nym fajnych zdjeÌ poœcie, pojawi³a siê g³upia wymiana zdaù, ze ktoœ czegoœ tam nie zauwa¿y³, potem zauwa¿y³ itd. Musia³em kasowaÌ kilka postów w których pawell t³umaczy Kamilowi jak to nie dostrzeg³ daty na fotce. W nastêpnym poœcie t³umaczy, ¿e j¹ dostrzeg³. A w trzecim dziêkowa³ Kamilowi za to, ¿e mu j¹ pokaza³ itd.

Takie sytuacje sÂą juÂż w poÂłowie wÂątkĂłw, wiĂŞc proszĂŞ siĂŞ nie dziwiĂŚ jak bĂŞdziecie pisaĂŚ wiele, a licznik Wam siĂŞ nie bĂŞdzie podnosiÂł. WaÂżniejszy jest poziom dyskusji, niÂż liczba postĂłw! A jak to nie pomoÂże, to wprowadzimy system ostrzeÂżeĂą. 10 ostrzeÂżeĂą = ban. I proszĂŞ jeszcze raz zapoznaĂŚ siĂŞ w pierwszym poÂście w tym temacie.


OczywiÂście te uwagi nie sÂą kierowane do wszystkich. Jest wiele osĂłb, ktĂłre jak juÂż piszÂą, to zawsze coÂś ciekawego. Kolumbus - zobaczcie jego posty i uczcie siĂŞ ; zawsze jakieÂś ciekawostki, o ktorych nie wiemy, linki do stron z fotkami, ktĂłrych nie znamy. Faustus - czĂŞsto absurdalne ale jakÂże ciekawe i peÂłne argumentĂłw wywody. Betark - wspaniaÂłe grafiki. Black Jack - posty z pasjÂą, fajne analizy. Fusiak, Abe, Kamil, Arrow, Kubs - ciekawe uwagi i zdjĂŞcia, fajne poczucie humoru... i wiele, wiele innych osĂłb. I jednoczesnie peÂłno jest takich, ktorzy wypisujÂą oczywiste banaÂły i rzeczy, ktĂłrych siĂŞ nawet czytaĂŚ nie chce. Tak dÂłuÂżej nie bĂŞdzie. ZostanÂą najlepsi i Ci ktĂłrzy do najlepszych chcÂą siĂŞ przybliÂżyĂŚ. Spamerzy, nudziarze i osoby zaÂśmiecajÂące forum zostanÂą wyproszone i pewnie znajdÂą swoje miejsca na konkurencyjnych forach. MaÂło kto bĂŞdzie ÂżaÂłowaÂł.
Wszystko piĂŞknie ale dlaczego z tego siĂŞ nie wywiÂązujecie? MoÂże zrezygnowaliÂście z utrzymywania na forum w miarĂŞ dobrego poziomu? MoÂże wydaje siĂŞ Wam to bez sensu?
WiĂŞc po co ta siejÂąca postrach informacja? Tylko dla postraszenia?
Bo jak patrzĂŞ na niektĂłre posty to mnie szlag trafia... Âże nikt tych Âśmieci nie usuwa :twisted: W takim razie zastanawiam siĂŞ po co tu Ci wielmoÂżni moderatorzy? PrzecieÂż oni nie robiÂą nic.. nawet przestali pisaĂŚ.. prĂłcz Marcina ktĂłry czasem sypnie informacjÂą o tym Âże news siĂŞ na stronie pojawiÂł.. Nic tylko braĂŚ z niego przykÂład :?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości