Informacja do wszystkich forumowiczów

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Informacja do wszystkich forumowiczĂłw

Post autor: Łukasz »

Drodzy Forumowicze,

Nie wiem jakie jest Wasze zdanie na ten temat, ale trochĂŞ niefajnie siĂŞ robi na forum. Po maÂłu do przeszÂłoÂści odchodzÂą dÂługie wywody Faustusa, Kubsa, Aro'a, MaĂŚka, na rzecz krĂłciutkich postĂłw najnowszych i najmÂłodszych ForumowiczĂłw. Szkoda, bo dotychczas znani byliÂśmy z duÂżej zawartoÂści merytorycznej postĂłw.

Dlatego teraz taki maÂły apel: jak nie macie wiele do powiedzenia, to nie piszcie nic. Jak chcecie dodaĂŚ jedno zdanie - to teÂż sobie darujcie. A jak juÂż coÂś piszecie, to postarajcie siĂŞ. Napiszcie coÂś wiĂŞcej, niÂż to, Âże zgadzacie siĂŞ z poprzednikiem.

I jeszcze jedna rada dla nowych ForumowiczĂłw: najbardziej lubiani na forum nie sÂą ci, ktĂłrzy piszÂą najwiĂŞcej postĂłw, tylko ci, ktĂłrzy piszÂą posty najciekawsze, najbardziej staranne - takie, ktĂłre czyta siĂŞ z przyjemnoÂściÂą. Dlatego darujcie sobie gÂłupie rozmĂłwki miĂŞdzy sobÂą i niewiele znaczÂące posty...

...no chyba, Âże chcecie zezÂłoÂściĂŚ Szymcia z MaĂŚkiem. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

PrzecieÂż Faustus dalej pisze i pisze i pisze. W sumie to ja Go podziwiam bo sam nie potrafie tak nawijaĂŚ. Wbrew powszechnej (i zÂłoÂśliwej) opini Faustus pisze abrdzo ciekawie.

Faktycznie da siĂŞ zauwaÂżyĂŚ, Âże nowi piszÂą mniej, ale np. ja staram siĂŞ nie tworzyĂŚ posta mniejszego niÂż na 3 zdania. Co nie znaczy, Âże jak mam do napisania jednÂą rzecz to bĂŞdĂŞ to rozwijaÂł i tworzyÂł kilka zdaĂą. Czy to ma wtedy sens :?:

MiaÂłem specjalnie odpowiedzieĂŚ Ci ÂŁukaszu tylko "ok" ( :D :D :D ) no, ale wyszÂło z tego trochĂŞ wiĂŞcej. :P
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Post autor: LordTomas »

Dobra postaram siĂŞ wiecej nie pisaĂŚ za krĂłtkich postĂłw :D
"Nie sposób odpowiedzieć na argumenty płynące z pięknych ust." (Addison)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Yotomasz, i postaraj siĂŞ ograniczyĂŚ gadki z Kowalem. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

ÂŁukasz ma absolutnÂą racjĂŞ :!: I apel do nowych forumowiczĂłw- jeÂśli chcecie sie dowiedzieĂŚ co to znaczy pisaĂŚ dÂługie posty o niesamowicie duÂżej zawartosci merytorycznej, kliknijcie na link: http://forum.tvn.tivi.pl/viewtopic.php? ... start=1200

:evil2:
MAKEPOVERTYHISTORY
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Tylko wiesz Oni byli wtedy pod wpÂływem. :lol:

Ja czasami tylko przeskakuje szybko po tematach i nie ma mowy zebym czytaÂł coÂś tak dÂługiego. Po prostu nie mam czasu i chĂŞci...
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Pod wp³ywem, nie pod wp³ywem, niech m³dzi patrz¹ i ucz¹ siê :evil2: Myœlê, ¿e £ukaszowi chodzi przede wszystkim o to, ¿eby ograniczyÌ durne dyskusje s³u¿¹ce nabijaniu sobie licznika. Z drugiej strony nie da siê przez ca³y czas pisaÌ postów licz¹cych 2000s³ów. :wink:
MAKEPOVERTYHISTORY
LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Post autor: LordTomas »

ZadÂługie posty nie sÂą wcale dobre :arrow: nie chce i ch siĂŞ czytaĂŚ tak jak ten (sam napisaÂłem):arrow: http://www.forum.tvn.tivi.pl/viewtopic. ... 9160#29160
"Nie sposób odpowiedzieć na argumenty płynące z pięknych ust." (Addison)
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

yotomasz no wÂłaÂśnie, ja przeczytaÂłem poczÂątek i odrazu mi siĂŞ odechciaÂło.. wiadomo, posty powinny byĂŚ jak najkrĂłtsze ale zawierajÂące duÂżo treÂści, duÂżo merytoryki.. popieram ÂŁukasza choĂŚ mĂłj dorobek jest jeszcze skromny.. ;)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

yotomasz pisze:sam napisaÂłem
Sam skopiowaÂłem!
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

dobra ÂŁukasz postaram sie pisaĂŚ wiĂŞcej i ograniczyĂŚ rozmĂłwki z yotomaszem
Ostatnio zmieniony wtorek 12 kwie 2005, 18:39 przez Kowal, łącznie zmieniany 1 raz.
Wróciłem!!
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ech... widzĂŞ, Âże poÂłowa zrozumiaÂła, a druga poÂłowa nie. WiĂŞc jeszcze raz. :D Nie chodzi o to, aby "rozciÂągaĂŚ" swoje posty tak jak to niektĂłrzy mĂłwili. Tylko o to, Âże jak nie masz za wiele do powiedzenia - to nie pisz nic! Jak chcesz dopisaĂŚ ogĂłlnie znany fakty - to teÂż nie pisz nic! Jak chcesz dorzuciĂŚ jakiÂś banaÂł, nie bĂŞdÂący niczym ciekawym - to rĂłwnieÂż nie pisz nic! Posta piszemy jak mamy coÂś ciekawego, istotnego, waÂżnego do przekazania - a nie dla samego pisania!
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Kowal. CzytaÂłeÂś post ÂŁukasza o pisaniu sensownie na temat? Chyba nie! W temacie o ciekawostkach telemetrycznych piszesz, Âże Wydarzenia sÂą lepsze od Informacji, wszĂŞdzie prĂłbujesz wprowadziĂŚ jakiÂś czat. Sorry, Âże siĂŞ unoszĂŞ, ale juÂż nie wytrzymujĂŞ. PisaĂŚ posty, Âżeby tylko coÂś napisaĂŚ i nabiĂŚ sobie licznik jest bzdetne i niepotrzebne. Jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to nie mĂłw nic! Takich tematĂłw jest po uszy, gdzie wypowiadasz siĂŞ, nic nie wnoszÂąc.
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Dobrze Marcin postaram siĂŞ niepisac nic albo maÂło. Ty teÂż czasami piszesz bez sensu. A co do licznika to mnie nie interesuje, nawed na niego niepatrze. SÂłuchaj czemu przyczepiasz siĂŞ do mnie skoro nie ja jeden pisze czasami bez sensu inni teÂż a jakoÂś im niezwracasz uwagi.
Wróciłem!!
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

no wlasnie

Post autor: michal641 »

Ja tez czĂŞsto pisze bez sensu. hmm?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości