Informacja do wszystkich forumowiczów

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Os³abiasz mnie. Powiedz mi gdzie na moim dziale jest coœ niezgodne z regulaminem, to interweniujê? ypnê czasem informacj¹ o tym, ze coœ nowego jest na stronie?! Nie popadaj w paranojê i nie posuwaj siêdo manipulacji. Gdy nie mam do powiedzenia nic, to nic nie piszê, gdy chcê coœ powiedzieÌ to piszê. A mówienie, ¿e piszê tylko gdy na stronie jest news jest ¿a³osne, to nieprawda. A mo¿e pomyœl, ¿e mam ma³o czasu na akywnoœÌ na forum? Jednak gdy tylko coœ siê dzieje, to interweniujê, tak¿e ten zarzut wobec mnie wydaje mi siê byÌ wyssany z palca!
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Kamilku drogi, pomyœl o tym, ¿e niektórzy moderatorzy mog¹ studiowaÌ, pracowaÌ i jeszcze prowadziÌ ¿ycie towarzyskie i nie siedz¹ jak dzieci z podstawówki przez 10 godzina na forum. Jak niedawno zacz¹³em zwracac niektóym uwagê w PW, ¿e ich posty w pewnych miejscach ³ami¹ regulamin to zaraz dostawa³em odpowiedŸ ze sie czepiam. WyobraŸ sobie, ¿e bycie wielmo¿nym moderatorem to nie jest takie mi³e i fajne zajêcie jak niektórym mo¿e siê wydawaÌ. -->
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

arrow pisze:Kamilku drogi, pomyœl o tym, ¿e niektórzy moderatorzy mog¹ studiowaÌ, pracowaÌ i jeszcze prowadziÌ ¿ycie towarzyskie i nie siedz¹ jak dzieci z podstawówki przez 10 godzina na forum. Jak niedawno zacz¹³em zwracac niektóym uwagê w PW, ¿e ich posty w pewnych miejscach ³ami¹ regulamin to zaraz dostawa³em odpowiedŸ ze sie czepiam. WyobraŸ sobie, ¿e bycie wielmo¿nym moderatorem to nie jest takie mi³e i fajne zajêcie jak niektórym mo¿e siê wydawaÌ. -->
PaweÂłku drogi, dzieci z podstawĂłwki rĂłwnieÂż siĂŞ uczÂą*, tak samo jak Ty prowadzÂą Âżycie towarzyskie* a moÂże i pracujÂą. I kto by tu usiedziaÂł te 10 godzin. Pozatym mĂłwiÂąc Âże moderatorzy przestali siĂŞ udzielaĂŚ nie miaÂłem na myÂśli tego Âże nie majÂą czasu ale to Âże zrezygnowali z pilnowania tego Âśmietnika - patrzÂąc na poziom umieszczanych w nim wypowiedzi. Bardzo dobrze rozumiem to Âże bycie moderatorem nie zawsze jest miÂłe i fajnie - wiĂŞc w takim razie po co siĂŞ godziÂłeÂś na objĂŞcie tego stanowiska? Nikt Ci nie powiedziaÂł jak to jest byĂŚ moderatorem?
A co do odpowiedzi na uwagi odnoÂśnie Âłamania regulaminu to przecieÂż nie powinieneÂś byĂŚ 'miĂŞkki' i nie powinieneÂś uginaĂŚ siĂŞ tylko podejmowaĂŚ odpowiednie dziaÂłania - przecieÂż Ty masz racje a nie ta osoba!

A tak na marginesie to co ma piernik do wiatraka :?


* moÂże nie w takim stopniu
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

:: Kamil pisze:Pozatym mĂłwiÂąc Âże moderatorzy przestali siĂŞ udzielaĂŚ nie miaÂłem na myÂśli tego Âże nie majÂą czasu ale to Âże zrezygnowali z pilnowania tego Âśmietnika - patrzÂąc na poziom umieszczanych w nim wypowiedzi.
Czy ja wiem? Ja z niczego nie zrezygnowa³em, np. dziœ skasowa³em jedn¹ do niczego nie nadajac¹ siê wypowiedŸ Kosika. Nie mo¿emy jednak kasowaÌ postów krótkich z b³êdami ortograficznymi, które jednak wnosz¹ coœ do tematu, choÌ wiadomo, ¿e wolimi wszscy czytaÌ d³ugie rzeczowe wywody.

Po za tym to móg³byœ mi wyjaœniÌ, dlaczego s¹dzisz, ¿e na forum nie piszê nic opróÌz informacji o newsach! Tupet tej wypowiedzi osi¹gn¹³ zenit!
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Marcin pisze:Po za tym to móg³byœ mi wyjaœniÌ, dlaczego s¹dzisz, ¿e na forum nie piszê nic opróÌz informacji o newsach! Tupet tej wypowiedzi osi¹gn¹³ zenit![/color]
Dawniej pisa³eœ o wiele wiêcej a teraz jeœli ju¿ to tylko tego typu informacje czy np. "Tak, TVN Gra ma telegazetê." (chocia¿ rozumiem ¿e i taka wypowiedŸ nie jest 'pusta') i w porównianiu z dawnymi postami widaÌ znaczn¹ ró¿nicê - jeœli jednak brakuje Ci czasu na pisanie to wycofujê komentowany przez Ciebie fragment mojej wypowiedzi.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Wiesz Kamil, nawet tutaj nie chodzi o czas (choÌ o to w du¿ym stopniu te¿). Jeœli jakiœ temat jest interesuj¹cy, staram siê pisaÌ du¿o, rzeczowo. Jeœli jednak jest mniej ciekawy i s¹ jedynie 'puste' k³ótnie czy lepsza jest Pochanke, czy Werner, to wypowiadam siê raz, konkretnie i nie zamierzam siê powtarzaÌ. Dziœ obszernie chcia³êm skomentowaÌ wyniki ogl¹lnoœci podane przez Szymona, jednak stwierdzi³em, ze lepiej czas, którego mam ostatnio wyj¹tkowo ma³o przeznaczyÌ na news.
Piszesz - czas. Tak, mam tak¿e inne obowi¹zki. Na stronie jeszcze newsy i ewentualne aktualizacje do dzia³u "za³oga". Mam tak¿e ostatnio w³¹sn¹ stronê z rozk³adami jazdy MZK Pabianice, równie¿ jej, jak i bloga nei chcê zaniedbaÌ. A jest jeszcze szko³a. Tylko w tym tygodniu mamy pracê klasow¹ z fizyki, geografii, historii, WOSu, angielskiego, religii, matematyki i jêzyka polskiego. Lekcje odrabaiaÌ trzeba tak¿e na bie¿¹co, czytaÌ ró¿ne lektury, dodatkowe zajêcie i dochodz¹ jeszcze zajêcia w czasie wolnym, jak np. wyjazd na dzia³kê - tam te¿ jest kupa roboty. Ostatnio uk³adamy kostkê brukow¹, lada dzieù bêd¹ wstawiane okna. I jeszcze dodam ró¿ne obowi¹zkowe spotkania w Koœciele, które ze wzglêdu na brak czasu i tak ju¿ omijam.
A wracaj¹c do forum. Nawet jeœli siê mniej udzielam, to staram siê nei zaniedbywaÌ obowi¹zku moderowania dwóch dzia³ów.

Pozdrawiam. :)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

PodeÂślij mi proszĂŞ Kamilu linki do postĂłw, ktĂłre wedÂług Ciebie zaÂśmiecajÂą to forum. -->
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

MinĂŞÂło przepisowe 48 godzin, wiĂŞc mogĂŞ napisaĂŚ drugi post
Bo jak patrzĂŞ na niektĂłre posty to mnie szlag trafia... Âże nikt tych Âśmieci nie usuwa W takim razie zastanawiam siĂŞ po co tu Ci wielmoÂżni moderatorzy?
Kamilu, nie doczekaÂłem siĂŞ niestety wyjaÂśnienia, o ktĂłre posty konkretnie Ci chodziÂło, w takim razie oficjalnie uznajĂŞ CiĂŞ za krzyczÂącego szczyla i wszystkie Twoje sÂłowa odnoÂśnie moderowania forum od tej chwili mam po prostu w... wiesz czym. -->
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

arrow pisze:Kamilu, nie doczekaÂłem siĂŞ niestety wyjaÂśnienia, o ktĂłre posty konkretnie Ci chodziÂło, w takim razie oficjalnie uznajĂŞ CiĂŞ za krzyczÂącego szczyla i wszystkie Twoje sÂłowa odnoÂśnie moderowania forum od tej chwili mam po prostu w... wiesz czym. -->
Nie zamierzam ci nic wskazywaĂŚ. Nie od tego tu jestem. Albo nie, zaraz sprawdzĂŞ czy gdzieÂś tu nie pisze Âże jestem moderatorem :?.
Brawo! Od samego poczÂątku dyskusji w tym temacie uwaÂżasz siĂŞ za kogoÂś 'wyÂższego'. Tak trzymaĂŚ! G*wno wam z tego forum zostanie.

ÂŻegnam.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

:: Kamil pisze:
Nie zamierzam ci nic wskazywaĂŚ. Nie od tego tu jestem. Albo nie, zaraz sprawdzĂŞ czy gdzieÂś tu nie pisze Âże jestem moderatorem :?.
Brawo! Od samego poczÂątku dyskusji w tym temacie uwaÂżasz siĂŞ za kogoÂś 'wyÂższego'. Tak trzymaĂŚ! G*wno wam z tego forum zostanie.

ÂŻegnam.

Nie jesteÂś moderatorem, ale uÂżytkownikiem forum i skoro napisaÂłeÂś taki post, jaki napisaÂłeÂś to powinienes przynajmniej wyjaÂśnic o co konkretnie Ci chodzi. Ale widocznie sam nie wiesz :? -->
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

My uwaÂżamy siĂŞ za kogoÂś wyÂższego? Ojej. :? Ale to ty wskazujesz nam bzdury, ktĂłych nie ptrafisz udowodniĂŚ. MĂłwisz, Âże nie piszemy juÂż nic na forum, nie pilnujemy porzÂądku i nie speÂłniamy swoich obowiÂązkĂłw! ÂŻadnej z postawionych tez na naszÂą proÂśbĂŞ nie udaÂło Ci siĂŞ udowodniĂŚ!
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Dziêkujê za linki. Prawie wszystkie te posty ju¿ usun¹³em.

JeÂśli chodzi o zarzuty z poprzednich postĂłw, to wywalamy naprawdĂŞ duÂżo. MoÂże tego nie widaĂŚ, ale - przynajmniej ja - w "swoich" dwĂłch dziaÂłach kaÂżdego dnia kasujĂŞ kilka postĂłw. Tylko dochodzi do takiej sytuacji, Âże gdy ja skasujĂŞ, to ta osoba za chwilĂŞ wrĂłci do tematu i napisze znĂłw to samo. A te linki, ktĂłre podaÂłeÂś to z powodu znudzenia syzyfowÂą robotÂą i przeoczenia niektĂłrych spraw.

MoÂże to nieskromne, ale cel, aby usuwaĂŚ bezsensowne posty wbrew pozorom byÂł bardzo ambitnym zaÂłoÂżeniem. Na duÂżych i popularnych forach internetowych - a do takiego moÂżna juÂż zaliczyĂŚ nasze - nie kasuje siĂŞ tego typu postĂłw. Zwraca siĂŞ uwagĂŞ na spam, wulgaryzmy, ale nie na sens pÂłynÂący z wypowiedzi. A taki onet, gazeta.pl? WywalajÂą tylko wulgarne wypowiedzi...

Co do b³êdów ortograficznych... Z tym siê nie da nic zrobiÌ. W po³owie postów na forum s¹ b³êdy i na pewno moderatorzy nie s¹ od tego, aby te b³êdy poprawiaÌ. Styl pisania œwiadczy o osobie wypowiadaj¹cej siê, o jej wieku, wykszta³ceniu... Tego nie nale¿y zmieniaÌ. A nawet jakby nale¿a³o, to - z wiadomych przyczyn - by³oby to niemo¿liwe.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ja chciaÂłem zwrĂłciĂŚ uwagĂŞ na ten temat:
http://www.forum.tvn.tivi.pl/viewtopic. ... 2543#42543
ciekawa liczba poustĂłw.

Co do b³êdów staram siê ich nie robiÌ i obiecuje, ¿e nie d³ugo bedzie widaÌ poprawê.
Wróciłem!!
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Nie. Moderatorzy maj¹ ¿ycie prywatne, ucz¹ siê itd. Nie mo¿na poprawiaÌ co drugiego posta. Bo pewnie w co drugim jakieœ tam b³êdy by siê znalaz³y. Nigdzie na œwiecie nie ma tak, ¿eby moderator by³ od poprawiania b³êdów ortograficznych. Poprawiamy tematy, wycinamy wulgaryzmy, upominamy poprzez dopiski i PW, ale nie mo¿na popaœÌ w paranojê i ¿¹daÌ rzeczy niemo¿liwych. Zreszt¹ - jak ju¿ pisa³em - doprowadzi³oby to do tego, ¿e inni forumowicze nie potrafiliby oceniÌ danej osoby po jej wypowiedzi.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

wypowiadajÂącej siĂŞ, o jej wieku, wyksztaÂłceniu...
:lol: taaa bardzo œmieszne... z ca³¹ pewnoœci¹

O wieku czy bardziej nawet wykszta³ceniu to moze œwiadczyÌ co najwy¿ej dobór s³ownictwa a nie iloœÌ b³êdów.
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości