Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: michal_borkowski »

Meteor pisze:@michal_borkowski, w tym dziale zawsze pojawiały się komentarze odnośnie m.in. ubioru prezenterek, nie w tym nic złego i po co z tym walczyć? Zakładanie oddzielnego tematu do dyskusji o wszystkich dziennikarkach na raz chyba też mija się z celem - wprowadzi to jeszcze większe zamieszanie, bo posty o tych samych osobach będą rozrzucone po kilku działach, a nie ma ich znowu aż tak dużo żeby nie można dyskutować o wszystkim związanym z konkretną dziennikarką w jednym temacie.
Bardziej niz o miejsce na forum, chodziło mi o zasadność wskazywania dziennikarce, w co ma się ubierać, raz - trzeba mieć tupet, dwa - to nie jest tak istotne przy okazji stacji informacyjnej.
To tylko moje skromne zdanie
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4490
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Meteor »

michal_borkowski pisze:chodziło mi o zasadność wskazywania dziennikarce, w co ma się ubierać
Tylko nie wszystkie komentarze dot. ubioru zawierały próby takiego (momentami oczywiście niestosownego) wskazywania, a pisałeś ogólnie. Do tego w jednym z usuniętych już postów zasugerowałeś w pewnym sensie utworzenie oddzielnego tematu na takie dyskusje, co jeden z użytkowników dość szybko zrobił.

27.04.2015 | Dzień na żywo

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Ciekawe jak długo się utrzyma ta formuła, 10-12 - Dagmara, 12-13 - R.Mróz, 13-15 - M.Klos.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: michal_borkowski »

Zrobił i chyba nikomu korona z głowy nie spadła, tym bardziej że nie dotyczył Dagmary Szałkow-Kaczmarek. I nadal uważam takie wtręty za niestosowne. Swoją drogą, autor komentarza, do którego się odniosłem, był już wcześniej upominany przez administratora - wystarczy sprawdzić. Ps. Po godzinie 13 w ub tygodniu był też K. Górlicki, w tym paśmie także pojawia się M. Kukuła.
To tylko moje skromne zdanie
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 30128
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: melona »

Czy Dagmara na stale poprowadzi dzn od pn do pt tak jak Jedrzejowska 15 nz?
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4490
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Meteor »

@melona, na razie wiele na to wskazuje, ale TVN w ostatnich miesiącach testował już różne rozwiązania i trudno powiedzieć co będzie dalej. Mogą być pewne przesunięcia po odejściu J.Kryńskiej na urlop, zmiany kadrowe zapowiadał też @matik.
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4490
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Meteor »

28.04.2015 | Dzień na żywo

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Wotx18
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 24
Rejestracja: wtorek 28 kwie 2015, 17:56

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Wotx18 »

Meteor super, że dodajesz capsy pani Dagmary :)
wielkifan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 231
Rejestracja: niedziela 07 paź 2012, 21:38

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: wielkifan »

Lady In red :) fajnie :)
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: michal_borkowski »

Dagmara zamieściła zdjęcie na facebooku w towarzystwie Marty Klos i Joanny Kryńskiej - znamy więc już cały, tym razem w stu procentach żeński skład, dzisiejszego DNŻ.
To tylko moje skromne zdanie
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4490
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Meteor »

Wrzuciła też informację o uratowanym spod gruzów 4-miesięcznym dziecku. Przypomniał mi się przypadek żywej kobiety odnalezionej po ponad 2 tygodniach po katastrofie budowlanej w Bangladeszu.
Szczegóły historii tutaj: http://edition.cnn.com/2013/05/10/healt ... -survival/


29.04.2015 | Dzień na żywo

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
wielkifan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 231
Rejestracja: niedziela 07 paź 2012, 21:38

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: wielkifan »

Fajne to zdjecie na fb Dagmary jak trzymają sie z Asia za ręce :) to tylko potwierdza doniesienia ze bardzo sie lubią prywatnie :)
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4490
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Meteor »

Świetne też to nowe profilowe. Wygląda, że z tej samej sesji co te, które zostały opublikowane krótko po powstaniu fanpage'a.

30.04.2015 | Dzień na żywo

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: michal_borkowski »

...i hasztag #tvnfaktyforum na facebooku Dagmary:-)
To tylko moje skromne zdanie
wielkifan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 231
Rejestracja: niedziela 07 paź 2012, 21:38

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: wielkifan »

Dagmara na fb ogłosiła ze jedzie do Krakowa na PKO off camera i zaprasza na relacje do TVN 24 to naprawde cos nowego ??? Jestem bardzo ciekawy o co chodzi
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: michal_borkowski »

Jak napisała, że majówka w pracy, myślałem, że chodzi o dyżur prezenterski, a tu, proszę, czyżby była tam jurorem? Będą też filmy widzów TVN-u zdaje się, więc może je ocenia.
To tylko moje skromne zdanie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 90 gości