Marta Kuligowska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Efcia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 209
Rejestracja: poniedziałek 23 lis 2009, 16:22

Re: Marta Kuligowska

Post autor: Efcia »

Cóż kolejny dodany do wrogów. Tych głupot nie daje się czytać
manio136
Bywalec
Bywalec
Posty: 723
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 22:20

Re: Marta Kuligowska

Post autor: manio136 »

Nooo, WojtekPL, maliniak, Milka...
Nie dość ze pisze głupoty, to nicki sobie wymyśla tez coraz głupsze :)
Mój gwiazdozbiór - Cleo, Joanna Kryńska, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Małgorzata Kukuła, Kamila Kalińczak, Olga Mildyn, Anna Dec, Katarzyna Zdanowicz, Joanna Dunikowska-Paź
manio136
Bywalec
Bywalec
Posty: 723
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 22:20

Re: Marta Kuligowska

Post autor: manio136 »

Milka pisze: poniedziałek 19 lis 2018, 16:48 Efcia, proszę nie dyskutować ze mną bo każdy użytkownik ma prawo do opisania o prezenterce i uważają na siebie i nie tylko o tobie.
Naucz się pisać po polsku :)
Mój gwiazdozbiór - Cleo, Joanna Kryńska, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Małgorzata Kukuła, Kamila Kalińczak, Olga Mildyn, Anna Dec, Katarzyna Zdanowicz, Joanna Dunikowska-Paź
TommyC
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 159
Rejestracja: poniedziałek 06 cze 2011, 21:01

Re: Marta Kuligowska

Post autor: TommyC »

manio136 pisze: poniedziałek 19 lis 2018, 20:13
Milka pisze: poniedziałek 19 lis 2018, 16:48 Efcia, proszę nie dyskutować ze mną bo każdy użytkownik ma prawo do opisania o prezenterce i uważają na siebie i nie tylko o tobie.
Naucz się pisać po polsku :)
Wiesz, żeby nauczyć się jakiegoś języka trzeba już znać jakiś język. Tu mamy ten sam styl pisania i te same błędy składniowe co maliniak i wojtekpl. To coś jest tak bezdennie głupie, że nie zdaje sobie sprawy z tego, że ludzie to wyłapią od razu.
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Marta Kuligowska

Post autor: Maciek_POZ »

Wróćmy mimo wszystko do oglądania uśmiechniętej Marty ;) Dziś chwaliła się tym, że niegdyś pracowała w Radiu Złote Przeboje, o czym szczerze przyznaję nie wiedziałem...

20/11/2018
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
materiał wykonano z wykorzystaniem streamingu
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Marta Kuligowska

Post autor: Łukasz »

Zgodnie z regulaminem forum "Użytkownik Forum może posiadać tylko jedno założone Konto pod rygorem zablokowania dostępu do Forum i usunięcia wszystkich używanych Kont". Przyjrzę się dokładnie ponieważ liczba dziwnych kont ostatnio wzrosła. Wygląda to tak jakby niektórzy dyskutowali sami ze sobą :)
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
manio136
Bywalec
Bywalec
Posty: 723
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 22:20

Re: Marta Kuligowska

Post autor: manio136 »

TommyC pisze: poniedziałek 19 lis 2018, 21:58
manio136 pisze: poniedziałek 19 lis 2018, 20:13
Milka pisze: poniedziałek 19 lis 2018, 16:48 Efcia, proszę nie dyskutować ze mną bo każdy użytkownik ma prawo do opisania o prezenterce i uważają na siebie i nie tylko o tobie.
Naucz się pisać po polsku :)
Wiesz, żeby nauczyć się jakiegoś języka trzeba już znać jakiś język. Tu mamy ten sam styl pisania i te same błędy składniowe co maliniak i wojtekpl. To coś jest tak bezdennie głupie, że nie zdaje sobie sprawy z tego, że ludzie to wyłapią od razu.
@TommyC Polska języka jest bardzo trudna :D
WojtekPL, maliniak, Milka... Dla mnie może być nawet Snickers, Mars czy Oreo, te głupoty są jak odcisk palca - niepowtarzalne :)
Mój gwiazdozbiór - Cleo, Joanna Kryńska, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Małgorzata Kukuła, Kamila Kalińczak, Olga Mildyn, Anna Dec, Katarzyna Zdanowicz, Joanna Dunikowska-Paź
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Marta Kuligowska

Post autor: epsztajnek »

Maciek_POZ pisze:Dziś chwaliła się tym, że niegdyś pracowała w Radiu Złote Przeboje,
w czasach, kiedy ta stacja nazywała się jeszcze Radio Pogoda - najlepsze czasy tej stacji - sprzed "sformatowania"
TommyC
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 159
Rejestracja: poniedziałek 06 cze 2011, 21:01

Re: Marta Kuligowska

Post autor: TommyC »

Łukasz pisze: wtorek 20 lis 2018, 19:46 Zgodnie z regulaminem forum "Użytkownik Forum może posiadać tylko jedno założone Konto pod rygorem zablokowania dostępu do Forum i usunięcia wszystkich używanych Kont". Przyjrzę się dokładnie ponieważ liczba dziwnych kont ostatnio wzrosła. Wygląda to tak jakby niektórzy dyskutowali sami ze sobą :)
Nie sądzę, żeby Ci to problem sprawiło. Wariata trzeba stąd wywalić, bo to forum traci jakikolwiek sens. Chyba że lubimy standardy typu "muszę przyznać, że Joanna była dziś ładnie uczesana", "Małgosia miała dziś piękne te białe rajstopy, chyba je bardzo lubi". Kulturwa..............
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Marta Kuligowska

Post autor: Maciek_POZ »

Dziś Marta mówiła przede wszystkim o dwóch tematach - zakupach podczas "Black Friday", że każdą kobietę kuszą te obniżki, no i wypytywała o przyszłego psa Tomasza Wasilewskiego , 2-letniego "Balbina", którego prezenter dziś odbierze ze schroniska - sam powiedział o tym na antenie i jego zdjęcie telewidzom pokazał.

22/11/2018
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
materiał wykonano z wykorzystaniem streamingu
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
lllMichal
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: środa 05 gru 2018, 06:46

Re: Marta Kuligowska

Post autor: lllMichal »

Napisze to co już wcześniej czytałem na tym forum ta kobieta nie nadaje się do tej pracy! Jak widzę ze prowadzi wstajesz i wiesz to przełączam na inny kanał. Ciągle bez humoru, najlepsze było jak była zawsze zła bez humoru jak nie prowadziła poranka tylko serwis miała,a jak prowadziła to uśmiechnięta od ucha do ucha. Oglądam wstajesz i wiesz od czasów kuźniara ,fajnie kiedyś było jeszcze z Marcinem żebrowskim a teraz z tą kobietą to już nie to samo. Jak dla mnie wszyscy w ekipie wstajesz i wiesz są ok tylko ta oburzona WON i będzie fajnie oglądać . Pozdrowienia
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Marta Kuligowska

Post autor: Maciek_POZ »

5/12/2018
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
lllMichal pisze: środa 05 gru 2018, 07:04 Napisze to co już wcześniej czytałem na tym forum ta kobieta nie nadaje się do tej pracy! Jak widzę ze prowadzi wstajesz i wiesz to przełączam na inny kanał. Ciągle bez humoru, najlepsze było jak była zawsze zła bez humoru jak nie prowadziła poranka tylko serwis miała,a jak prowadziła to uśmiechnięta od ucha do ucha. Oglądam wstajesz i wiesz od czasów kuźniara ,fajnie kiedyś było jeszcze z Marcinem żebrowskim a teraz z tą kobietą to już nie to samo. Jak dla mnie wszyscy w ekipie wstajesz i wiesz są ok tylko ta oburzona WON i będzie fajnie oglądać . Pozdrowienia
Zatem ostatnie decyzje TVN24, dotyczące podziału porannego pasma na dwa bloki powinny cię chyba zadowolić. Po pierwsze, zawsze możesz oglądać WiW do godziny 8:00, poza tym musisz sprawiedliwie przyznać, że Marta zmieniła się od czasów serwisów z J. Kuźniarem - pokazują to fotki/screeny sprzed lat, w porównaniu do tych, które wstawiłem choćby powyżej. Wiadomo, kto wtedy był numerem jeden w poranku i wszyscy mieli tego świadomość.
Ta decyzja wydaje się bardzo trafiona, jeśli rzeczywiście Marta wykazywała takie aspiracje do prowadzenia, a wszyscy lubiący Małgosię w poranku też się cieszą, bo Ona świetnie sprawdza się w porannych serwisach, o czym nieraz pisałem i w czym jestem konsekwentny.
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Marta Kuligowska

Post autor: Maciek_POZ »

Marta jaka dziś uśmiechnięta - chyba z buta nad ranem się wysypywało ;)

6/12/2018
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
materiał wykonano z wykorzystaniem streamingu
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Marta Kuligowska

Post autor: Maciek_POZ »

Z cyklu Marta rozmawia - a przeprowadzała wywiady z Martyną Wojciechowską i Michałem Bajorem

26/12/2018
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
materiał wykonano z wykorzystaniem streamingu
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Marta Kuligowska

Post autor: Maciek_POZ »

Tu mi się coś zapodziało ;)

23/11/2018
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
materiał wykonano z wykorzystaniem streamingu
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot], Google [Bot] i 59 gości