Piotr Marciniak

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Piotr Marciniak

Post autor: matik »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Piotr Marciniak

Post autor: matik »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Sylwia307
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: środa 24 lip 2013, 19:38

Re: Piotr Marciniak

Post autor: Sylwia307 »

tobi pisze:i staÂło siĂŞ faktem. Przed chwilÂą Ryman zapowiedziaÂł Marciniaka na jutro na 19. Tymczasem dziÂś o 21 MAGAZYN w TVN24

Ma ktoś filmik z Piotrem Marciniakiem jak mówi o swoim debiucie w Faktach TVN. Tyle lat minęło, a ja dalej o tym myślę. Niestety pech chciał, że w tym czasie byłam w szpitalu.

---------------------------------------------------------------------------------

Macie więcej fotek Piotra Marciniaka, np. tych capsów co wrzucacie z ostatnich Fpp :D np. z BABILONU..

Swoją drogą fajnie, że istnieje wątek p. Marciniaka. To bardzo dobry, niedoceniony dziennikarz. Rozmowy ciekawe prowadzi, fakty super pod jego ręką, babilon no cóż - świetny autorski program. Kto się zgadza?


Obrazek

Połączono 2 posty
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Piotr Marciniak

Post autor: matik »

Jeżeli o mnie chodzi, to nie kolekcjonuję żadnych fotografii i video z Piotrem - rzadko kiedy odświeżam wątek zapami.
Sylwia307
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: środa 24 lip 2013, 19:38

Re: Piotr Marciniak

Post autor: Sylwia307 »

No dobra ok. Zadałam pytanie, dostałam odpowiedź i żyjemy dalej :)
olona
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: czwartek 28 lis 2013, 19:00

Re: Piotr Marciniak

Post autor: olona »

Sylwia307 pisze:
tobi pisze:i staÂło siĂŞ faktem. Przed chwilÂą Ryman zapowiedziaÂł Marciniaka na jutro na 19. Tymczasem dziÂś o 21 MAGAZYN w TVN24

Ma ktoś filmik z Piotrem Marciniakiem jak mówi o swoim debiucie w Faktach TVN. Tyle lat minęło, a ja dalej o tym myślę. Niestety pech chciał, że w tym czasie byłam w szpitalu.

---------------------------------------------------------------------------------

Macie więcej fotek Piotra Marciniaka, np. tych capsów co wrzucacie z ostatnich Fpp :D np. z BABILONU..

Swoją drogą fajnie, że istnieje wątek p. Marciniaka. To bardzo dobry, niedoceniony dziennikarz. Rozmowy ciekawe prowadzi, fakty super pod jego ręką, babilon no cóż - świetny autorski program. Kto się zgadza?


Obrazek

Połączono 2 posty
Foty dodam później, ale o 100 razy wole oglądać w ''Faktach'' i ''Faktach po Faktach'' Piotra Marciniaka niż Grzegorza Kajdanowicza.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
olona
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 201
Rejestracja: czwartek 28 lis 2013, 19:00

Re: Piotr Marciniak

Post autor: olona »

Fakty
27.12.2013
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Sylwia307
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: środa 24 lip 2013, 19:38

Re: Piotr Marciniak

Post autor: Sylwia307 »

A co to? Piotr Marciniak już pożegnał się z faktami po południu?? :( Albo Knapik ;/ albo Werner Anita..
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Piotr Marciniak

Post autor: michal_borkowski »

Był zdaje się, we wtorek, ale i tak tvn się parametryzuje;Andrzej Morozowski może przecież sam poprowadzić "Tak jest", więc Knapik ląduje w 'FpP" o 16. Piotr Marciniak jest pewnie na kontrakcie i firma oszczędza; po wejściu do "Faktów" Anny Jędrzejowskiej (jeśli taki jest zamysł szefów stacji), z kogoś trzeba będzie zrezygnować - być może będzie (jest) to właśnie Marciniak.
To tylko moje skromne zdanie
Lord_info
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1463
Rejestracja: czwartek 26 maja 2011, 17:08

Re: Piotr Marciniak

Post autor: Lord_info »

Dziś ma być w Faktach TVN, Wczoraj na koniec wydania zapowiedział go Kamil Durczok- co dziwne chyba nigdy albo bardzo rzadko zapowiada prezentera następnego wydania.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Sylwia307
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: środa 24 lip 2013, 19:38

Re: Piotr Marciniak

Post autor: Sylwia307 »

Dzięki za info, ale akurat po kontakcie z FAKTY TVN na facebooku się dowiedziałam o tym, że w końcu Piotr Marciniak będzie gospodarzem FAKTÓW w tym tygodniu.
A dziś będzie w FAKTACH PO POŁUDNIU :) miałam już pisać bezpośrednio do redaktora, ale nie mam nawet maila :P
czy dalej je prowadzi a tu nagle niespodzianka - widziałam jak pracuje jak kamera miała przejście nad studiem.

Da ktoś radę zrobić capsy z FPP albo z BABILONU? Ja bym zrobiła, ale nie wiem jak ! :D
Sylwia307
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: środa 24 lip 2013, 19:38

Re: Piotr Marciniak

Post autor: Sylwia307 »

Hejo! natknęłam się ostatnio na taką fotkę i mnie to zastanawia (mam nadzieję, że link Wam sie otworzy) Czy to jest Piotr Marciniak z TVN? czy jakiś inny? bo już osiwiałam z tego wszystko. Piotr Marciniak nie jeździ na żadne relacje na żywo z mikrofonem ani nic, ale ta podobizna nie daje mi spokoju. Jest jakiś inny Piotr Marciniak dziennikarz?
http://www.audiovis.nac.gov.pl/obraz/163319/h:76/
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Piotr Marciniak

Post autor: Camilo »

Świetnie prowadzone dzisiejsze "Fakty po Faktach"... Obiektywnie, z wbijaniem szpil w partię rządzącą... Jeszcze jakiś czas temu nie posądzałbym go o taki pazur. :D
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Piotr Marciniak

Post autor: matik »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Piotr Marciniak

Post autor: matik »

ObrazekObrazekObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot], Google [Bot], vlade_divac i 61 gości