Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Kinga Rusin

Post autor: Łukasz »

Ja siê nie bêdê powtarza³, tylko zapraszam do przeczytania chyba bardzo nieobiektywnego newsa:
http://www.tvn.tivi.pl/index.php?subact ... m=&ucat=32&

:D

Kinga Rusin jest œliczna, wspania³a, ma fajny g³os i uwielbiam jak siê œmieje. :D:D:D A œmieje siê przez ca³y czas. :D I jak ³adnie siê ubra³a. :D Ech... tylko pozazdroœciæ Liskowi. :P
Ostatnio zmieniony sobota 03 wrz 2005, 13:12 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

No i ju¿ po pierwszym programie "Dzieñ Dobry TVN":D

Program mi siê podoba³ !! Zdecydowanie bardziej ni¿ wczorajszy Sopot Festival(mo¿e dziœ bêdzie lepiej). CĂłz pierwszy odcinek to wpadki pojawiæ siê raczej musia³y-spodziewa³em siê ich. Fajnie, ze Kinga Rusin wrĂłci³a do telewizji(dobrze, ¿e do TVN !! :P )z czasem napewno bêdzie coraz lepiej!!
Jest œliczna, urodziwa i naprawdê nadaje siê do telewzji a nie do jakiœ tam gazet !! Brawo Pani Kingo !!
ZIMA
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Program by³ œwietny! A Kinga Rusin jest przepiêkna! Œlicznie jej w takim stylu ubrania (w takim jak dzis). Piêknie jej te¿ w krêconych w³soach! Miodzio... Podobnie jak £ukasz uwielbiam jak siê œmieje. I Dzieñ dobry TVN to nie jakieœ stre dzidaki ktĂłre przypomniaj¹ menela z pierwszej lepszej ulicy czyli preznetrzy Kawy czy amonikau.

PS. Czy ktoœ mo¿e ma nagran¹ muzyczkê z programu bo jest œwietna!
PS2. Teraz tylko czekaæ na wydanie ze studi ktĂłe poprowadz¹.... eeee... Mo³kowa i Oli...Szkoda. No to za 2 tygdnie Kingusia (no i jutro)!
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

No, rzeczywiœcie ten œmiech Kingi jest œwietny, ale zbyt czêsto siê œmieje. MĂłwi coœ i nagle siê œmieje. Trochê powœci¹gliwoœci i dyscypliny by jej siê przyda³o.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Taaaaaak??? No dobra. Ale to jest program poranny, weso³y i œwierzy, dynamiczny, rozweselaj¹cy, pobudzaj¹cy, dobrze nastrajajacy, radz¹cy, informuj¹cy, poztywny itd... Wiêc œmiech jest na miejscu. I powinno byæ go du¿o. a teraz prezent dla ³ukasza (i dla mnie te¿ :D )
Obrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek

Ten pejcz to na Liska, jak jest niegrzeczny... :devil2:

ObrazekObrazek
Obrazek
Żartowałem.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Przemek pisze:Program by³ œwietny! A Kinga Rusin jest przepiêkna! Œlicznie jej w takim stylu ubrania (w takim jak dzis). Piêknie jej te¿ w krêconych w³soach! Miodzio... Podobnie jak £ukasz uwielbiam jak siê œmieje. I Dzieñ dobry TVN to nie jakieœ stre dzidaki ktĂłre przypomniaj¹ menela z pierwszej lepszej ulicy czyli preznetrzy Kawy czy amonikau.
Nom to chyba pierwszy raz w ¿yciu tak bardzo siê ze sob¹ zgadzamy. Jest œliczna, ma œliczne w³oski, œliczne oczy i ten uroczy uœmiech. Taka kobieca... Fajnie siê œmieje, nie piszczy jak Doda, nie ma mêskiego, pijackiego g³osu jak Mandaryna... ¯adna inna nie jest jej rĂłwna. Mo³kowa mo¿e siê tylko uczyæ. Szkoda, ¿e tyle lat marnowa³a siê w domu.

Wieczorem sobie o niej osobny temat za³o¿ê. Bêdê mia³ tak jak Black. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Kinga Ruisin to nowa gwiazda TVN i widze dla niej œwietlan¹ przysz³oœæ.
Wróciłem!!
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

Obrazek

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Jak dobrze, ¿e pani Kinga wrĂłci³a! Bardzo mi jej brakowa³o w telewizji. Jak tak d³ugo mo¿na by³o marnowaæ taki talent? Jest œwietna, poniewa¿ jest bardzo naturalna i przede wszystkim potrafi siê œmiaæ z w³asnych pomy³ek i niedoci¹gniêæ, co przy pierwszym tego typu programie jest normalne.
Ps. Jak Lis zdo³a³ ja tak d³ugo utrzymaæ z dala od telewizji? :lol:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

mac pisze:Ps. Jak Lis zdo³a³ ja tak d³ugo utrzymaæ z dala od telewizji? :lol:
Lis zrobi³ pani Rusin ma³e Liski i musia³a sie nimi opiekowaæ :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Program fajny. Wpadki narazie wybaczam.
Rusin te¿ wypad³a ca³kiem dobrze, tylko zgodzê siê z W³ochem, ¿e za du¿o siê œmia³a. Ok. Moze siê œmiaæ, bo to jest potrzebne i programowi, i zdrowiu :lol: , ale trochê przesadza³a. Szkoda, ¿e nie przerywa³a œmiechem jednego wyrazu, np. zapra...hahaha...szam. Ale ogĂłlnie moze byæ.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Aby nie przesadzasz? Wcale du¿o siê nie œmia³a, a ju¿ na pewno nie za du¿o.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

dziœ sobie pani kinga o wiele lepiej poradzi³a by³a dziœ wspania³a :p
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Aby nie przesadzasz? Wcale du¿o siê nie œmia³a, a ju¿ na pewno nie za du¿o.
Nie, na pewno nie przesadzam. Ka¿dy ma prawo xdo w³asnego zdania. Ja wrêcz uwa¿am, ¿e ten niepohamowany œmiech by³ trochê niesmaczny.
dziœ sobie pani kinga o wiele lepiej poradzi³a by³a dziœ wspania³a
By³o lepiej, nawet doœæ ciekawie gada³a, ale za czêsto przerywa³a innym, wchodzi³a w s³owo.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ale chodzi o to, ¿e ten œmiech nie by³ niepohamowany.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości