Marcin Meller

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Lex_2005
Początkujący
Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 23:53
Lokalizacja: Częstochowa

Marcin Meller

Post autor: Lex_2005 »

Skoro pojawi³ siê nowy program Dzieñ Dobry TVN i topic na temat Kingi Rusin, to ja za³o¿ê temat o Marcinie Mellerze - nie zauwa¿y³em ¿eby gdzieœ by³ jeœli jest to dajcie znaæ !!.

Od d³u¿szego czasu nie by³o go widaæ na ekranie TV, no chyba, ¿e jako redaktora naczelnego Playboya. Od Agenta minê³o ju¿ sporo czasu, a tu nagle zaprosili go do prowadzenia nowego programu. Czy siê nadaje do tej roli jeszcze nie mogê powiedzieæ, ale po pierwszych dwĂłch odcinkach programu widaæ, ¿e nie wypada najgorzej, chocia¿ ma pewne braki... Jak ktoœ ju¿ zauwa¿y³ Marcin skojarzy³ siê mu z Irkiem Bieleninikiem, myl¹ca mo¿e byæ fryzura, ale chyba Meller ma wiêcej klasy ni¿ prezenter StrongmenĂłw i programĂłw interaktywnych.
W duecie z King¹ Rusin wypadaj¹ dobrze, czasem siê sprzeczaj¹, ale na ¿arty (podobnie jak Morozwoski z Sekielskim), stara siê zadawaæ inteligentne pytania, chocia¿ nie zawsze mu to wychodzi... Czasem wchodzi w s³owo Kindze i niekiedy za bardzo dr¹¿y temat nie wiedz¹c tak naprawdê do czego ma to doprowadziæ :?: .
Jeœli postêpy bêd¹ takie jak z pierwszego programu na drugi (o wiele siê poprawi³o i prezenterzy i realizacja) to mo¿e siê sprawdzi. W koñcu taki Hubert Urbañski czy Andrzej So³tysik nie pasowaliby do tego programu. Za tydzieñ zobaczymy drug¹ parê (Magda M. i Olivier) i bêdzie mo¿na porĂłwnaæ.

Jak na razie cieszê siê z jego powrotu, bo lubia³em Agenta i kiedy on go prowadzi³, ale co dalej "zmajstruje" to siê zobaczy... :twisted:
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Marcin Meller - Agent w jego wykonaniu byÂł Âświetny. Ale "DDTVN" to juÂż inna bajka. I tutaj teÂż Pan Marcin sobie dobrze radzi. Jest co prawda tylko "dopeÂłnieniem" do swojej kolezanki prowadzÂącej :D :) ale radzi sobie dobrze. Napewno lepiej sobie daje radĂŞ niÂż "gwiazda" TVN Oliwier J.
Dlatego myœlê, ze wybór Marcina Mellera na wspó³prowadz¹cego DDTVN by³ dobry i miejmy nadziejê, ze ten stan siê nie pogorszy :) :D

mietek pisze: Ekspedycji nie prowadziÂł Marcin Meller, tylko RadosÂław Pazura.
Zgadza siĂŞ - przepraszam za pomyÂłkĂŞ :D JuÂż poprawiÂłem.
Ostatnio zmieniony sobota 24 wrz 2005, 16:15 przez TVN_FAN, łącznie zmieniany 1 raz.
ZIMA
mietek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: środa 20 lip 2005, 15:45

Post autor: mietek »

TVN_FAN pisze:Marcin Meller - Agent w jego wykonaniu byÂł Âświetny, Ekspedycja teÂż.
Ekspedycji nie prowadziÂł Marcin Meller, tylko RadosÂław Pazura.
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Mnie prowadzenie Mellera w DDTVN siĂŞ podoba. Jest facet na luzie, nie traci gÂłowy. MoÂże nie jakoÂś super, ale nadaje siĂŞ do telewizji.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Marcin Meller od 15 pazdziernika poprowadzi w TVN Turbo program "Testosteron". :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Wow! Awansik :!: A o czym ma byĂŚ dokÂładnie ten program :?: Poprzez nazwĂŞ rozumiem, Âże cos o mĂŞÂżczyznach, ale co :?:
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

informacje z oficjalnej strony TVN Turbo:
tvnturbo.pl pisze:JuÂż od 15 paÂździernika nowy zaskakujÂący program na antenie TVN Turbo! Testosteron to magazyn motoryzacyjny jakiego jeszcze w Polsce nie byÂło!
Testosteron nie jest zwykÂłym programem o samochodach. My opowiemy o nich i przetestujemy je w bardzo nietypowy sposĂłb.

Testosteron poprowadzÂą 3 osoby: Grzegorz Miecugow, Marcin Meller oraz Jacek Balkan. ZupeÂłnÂą nowoÂściÂą bĂŞdzie studio prowadzone przez nasze gwiazdy.

JuÂż wkrĂłtce wiĂŞcej informacji o Testosteronie, oczywiÂście na naszej stronie internetowej.

ZAPRASZAMY!!!
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No no, moÂże byĂŚ ciekawe Miecugo, Meller, ciekawy zestaw.
Wróciłem!!
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Kolejny awans Mellera. Facet nie ma specjalnych uzdolnieù telewizyjnych, a pnie siê w górê. Ciekawe... Ale lubiê go za tak¹ naturalnoœÌ, mimo ¿e nie jest super showmenem.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

W dzisiejszym dodatku do "Faktu" - "Kobieta" jest wywiad z Marcinem Mellerem. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Ta, rzeczywiÂście byÂł ten wywiad...Jak chcecie to, gdy tylko znajdĂŞ wolnÂą chwilĂŞ to go Wam przepiszĂŞ.
Ale nie lubiê tego faceta pod wzglêdem fizyczno-osobowoœciowym. Ma paskudne rysy twarzy, jest œrednoego wzrosu i na dodatem sepleni i jest niesamowicie zgryŸliwy. Np w ddtvn byli Justyna Pochanke i Jacek Pa³asiùski. Mia³ byÌ chyba te¿ Sekielski. Wtedy Meller powiedzia³, ¿ê specjalnie przygotowaliœmy szersze miejce dla Tomka Sekielskigo.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A.I.W.L.I.S. pisze:Ta, rzeczywiÂście byÂł ten wywiad...Jak chcecie to, gdy tylko znajdĂŞ wolnÂą chwilĂŞ to go Wam przepiszĂŞ.
Raczej nie ma potrzeby abyÂś to przepisywaÂła. :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Marcin Meller

Post autor: piotrek888 »

lansik.pl

Marcin Meller za tydzień poprowadzi ostatni raz program Dzień Dobry TVN w duecie z Kingą Rusin. Party donosi, że to właśnie przez dziennikarkę Marcin rezygnuje z pracy. Podobno para od dawna nie mogła się dogadać.

Jestem zaskoczona jego decyzją - powiedziała magazynowi Kinga. Wkrótce zostanie przeprowadzony casting na nowego partnera dla Rusin.

Kobiety Tomasza Lisa mają w sobie coś, co sprawia, że nikt nie chce z nimi pracować.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nie mogą się ze sobą dogadać? Wydawało mi się, że doskonale się dogadują, program prowadzą już prawie 3 lata. :shock:
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Marcin Meller

Post autor: r_r16 »

Z tego co ja widziałem dogadywali się wręcz świetnie. :shock:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości