Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29539
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Joanna Kryńska

Post autor: melona »

11/08/2017

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

przed 15-tą była przebieranka :D
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29539
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Joanna Kryńska

Post autor: melona »

11/08/2017

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Joanna Kryńska

Post autor: wojtek_neymar »

Asia w dzisiejszej 15 nż wyglądała prześlicznie w tej białej sukience, niczym cudowny aniołek. :* @melona Gratuluję zdjęcia nr 11! :D
tobirama
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: sobota 01 kwie 2017, 18:21

Re: Joanna Kryńska

Post autor: tobirama »

wojtek_neymar pisze: piątek 11 sie 2017, 00:28 Z Hajnówki, a nie Haknówki. Moim zdaniem raczej zagapienie ze strony realizatora, aniżeli drugi przypadek. Tak tylko się zapytam, kto dziś stamtąd nadawał? Wydaje mi się że był Piotr Czaban, ale nie jestem tego pewny w 100%.
Hajnówka przez J oczywiście – moje K to zwykła literówka :red: Natomiast z Podlasia live robił wczoraj i dziś Mateusz Grzymkowski.
Maciek_POZ pisze: piątek 11 sie 2017, 01:23 takie opóźnienia realizatorom się zdarzają. Ani Dec też wielokrotnie wbijali z bocznym napisem "na żywo".
Takie rzeczy oczywiście się zdarzają, ale śmieszne było to, że zostawili go nie na kilka lub kilkanaście sekund, a na kilka minut – ktoś się ewidentnie zapatrzył :roll:
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Joanna Kryńska

Post autor: wojtek_neymar »

tobirama pisze: piątek 11 sie 2017, 21:26 Hajnówka przez J oczywiście – moje K to zwykła literówka :red:
Literówki zdarzają się czasem nawet tym najlepszym. ;)
tobirama pisze: piątek 11 sie 2017, 21:26 Natomiast z Podlasia live robił wczoraj i dziś Mateusz Grzymkowski.
Swoją drogą, wczoraj go nie widziałem. Natomiast dziś miał live'a także w 15 na żywo. A tak poza tym, dziś do pewnego momentu na antenie TVN24 również mieliśmy prawdziwy dzień kobiet. Najpierw o poranku z Radkiem Mrozem Marta na serwisie oraz Dorotka w pogodzie. Potem od 10 do 12 Małgosia, a po "Faktach w Południe" od godziny 13 mogliśmy oglądać Justynę. Potem o 15 po raz drugi mieliśmy przyjemność widzieć tego dnia Asię, z kolei w popołudniowych Faktach była Kasia, a w pogodzie Ania Dec. Jeszcze jedno, dziś to nie był pierwszy raz, gdy jednego dnia gospodarz FwP prowadzi później także 15 nż. Wcześniej, w dniu 15 lutego taki dyżur miał wspomniany już przeze mnie R. Mróz.
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29539
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Joanna Kryńska

Post autor: melona »

12/08/2017

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29539
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Joanna Kryńska

Post autor: melona »

Obrazek
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Joanna Kryńska

Post autor: wojtek_neymar »

Asia jest najładniejszą prezenterką w polskiej telewizji i nie tylko polskiej. :D Już jestem w niej coraz bardziej zakochany i myślę, że nie tylko ja. ;)
kokos
Bywalec
Bywalec
Posty: 616
Rejestracja: poniedziałek 14 lis 2016, 14:02

Re: Joanna Kryńska

Post autor: kokos »

Zgadzam się z tobą w 100 procentach! :D
P.S Czy wczoraj to był debiut pani Joasi w 15 na żywo ?
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Joanna Kryńska

Post autor: wojtek_neymar »

Krynia już była w 15 nż w 2013 roku, także to nie był debiut. :)
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29539
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Joanna Kryńska

Post autor: melona »

12/08/2017

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Joanna Kryńska

Post autor: wojtek_neymar »

W końcu ten tydzień wakacji trzeba zaliczyć do udanych! Otóż programy z udziałem Kryni nie były przerywane przez długie konferencje, oraz dzisiejsze FpP nie były poświęcone w całości tematyce nawałnic w Polsce. No i oczywiście @melona jak zawsze niezastąpiony z capsami Asi! :D
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29539
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Joanna Kryńska

Post autor: melona »

@wojtek_neymar Dziękuję! Oczywiście ja zawsze zrobię fotki Kryni! Asia jest naprawdę przepiękną kobietą :twisted: :red:
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Joanna Kryńska

Post autor: wojtek_neymar »

Owszem, że tak znakomita dziennikarka jak Asia wymaga skrupulatnej dokumentacji. ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości