Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 30001
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Joanna Kryńska

Post autor: melona »

29/01/2019

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Maciek_POZ »

Czyżby Asia pozazdrościła Marcie Klos długich włosów ;) :?:
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 30001
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Joanna Kryńska

Post autor: melona »

Maciek_POZ pisze: wtorek 29 sty 2019, 15:12 Czyżby Asia pozazdrościła Marcie Klos długich włosów ;) :?:
Nie wiem, ale w każdym razie Joasia chyba zapuszcza włosy, bo ostatnio często nosiła w spiętych włosach, np. w porankach :)
pawel87
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: wtorek 29 sty 2019, 09:18

Re: Joanna Kryńska

Post autor: pawel87 »

Pięknie dzisiaj Asia wyglądała w tej czerwonej sukience i czarnych rajstopkach :)
mkplus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: piątek 04 sty 2019, 23:02

Re: Joanna Kryńska

Post autor: mkplus »

Juz od dawna czytam forum i widzę że ktoś robi sobie jaja i na złość wali bezsensowne posty i śmieje się wszystkim w twarz.. No cóż problem zdaje się być poważnym.... I jakoś trzeba nad tym zapanować... ów proceder świadczy o tym użytkowniku ze mam problem z glowa. i pomimo próźb dalej wali fetyszowe i bezsensowne posty....żal.pl
TommyC
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 159
Rejestracja: poniedziałek 06 cze 2011, 21:01

Re: Joanna Kryńska

Post autor: TommyC »

mkplus pisze: wtorek 29 sty 2019, 19:19 Juz od dawna czytam forum i widzę że ktoś robi sobie jaja i na złość wali bezsensowne posty i śmieje się wszystkim w twarz.. No cóż problem zdaje się być poważnym.... I jakoś trzeba nad tym zapanować... ów proceder świadczy o tym użytkowniku ze mam problem z glowa. i pomimo próźb dalej wali fetyszowe i bezsensowne posty....żal.pl
On sobie niestety nie robi jaj i to jest najgorsze.
manio136
Bywalec
Bywalec
Posty: 723
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 22:20

Re: Joanna Kryńska

Post autor: manio136 »

manio136 pisze: wtorek 29 sty 2019, 21:13 Mam informacje ze Wojtek/ Radek teraz się przerobił na Mario.
pawel87 to także nasz Wojtek/ Radek/ Mario. Ten styl jest jedyny i niepowtarzalny.
Mój gwiazdozbiór - Cleo, Joanna Kryńska, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Małgorzata Kukuła, Kamila Kalińczak, Olga Mildyn, Anna Dec, Katarzyna Zdanowicz, Joanna Dunikowska-Paź
TommyC
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 159
Rejestracja: poniedziałek 06 cze 2011, 21:01

Re: Joanna Kryńska

Post autor: TommyC »

manio136 pisze: wtorek 29 sty 2019, 21:21
manio136 pisze: wtorek 29 sty 2019, 21:13 Mam informacje ze Wojtek/ Radek teraz się przerobił na Mario.
pawel87 to także nasz Wojtek/ Radek/ Mario. Ten styl jest jedyny i niepowtarzalny.
Ale jaki to jest mistrz, że sądzi, że nie zostanie rozpoznany. :) Nawet gdyby założył konto "Agnieszka" po 5 słowach miałbym pewność, że on to on.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Maciek_POZ pisze: wtorek 29 sty 2019, 15:12 Czyżby Asia pozazdrościła Marcie Klos długich włosów ;) :?:
Raczej nie, hodowała już długo przed powrotem Marty :)
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 30001
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Joanna Kryńska

Post autor: melona »

Obrazek
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Joanna Kryńska

Post autor: matik »

TommyC pisze: wtorek 29 sty 2019, 22:28
manio136 pisze: wtorek 29 sty 2019, 21:21
manio136 pisze: wtorek 29 sty 2019, 21:13 Mam informacje ze Wojtek/ Radek teraz się przerobił na Mario.
pawel87 to także nasz Wojtek/ Radek/ Mario. Ten styl jest jedyny i niepowtarzalny.
Ale jaki to jest mistrz, że sądzi, że nie zostanie rozpoznany. :) Nawet gdyby założył konto "Agnieszka" po 5 słowach miałbym pewność, że on to on.
Zamiast Agnieszki powstał Kubus ;)
Ale uprzedzę, że pierwsze posty nowych użytkowników nie pojawią się dopóki taki nie zostanie zaakceptowany przeze mnie lub Łukasza, więc powinien nastąpić teraz spokój.
TommyC
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 159
Rejestracja: poniedziałek 06 cze 2011, 21:01

Re: Joanna Kryńska

Post autor: TommyC »

To teraz będzie musiał pomyśleć jak obejść system.

Swoją drogą - pani Dżoena napisała na Instagramie, że długo jej nie będzie. @manio136 - Ty ją znasz, wszystko jest ok?
manio136
Bywalec
Bywalec
Posty: 723
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 22:20

Re: Joanna Kryńska

Post autor: manio136 »

TommyC pisze: czwartek 31 sty 2019, 21:41 To teraz będzie musiał pomyśleć jak obejść system.

Swoją drogą - pani Dżoena napisała na Instagramie, że długo jej nie będzie. @manio136 - Ty ją znasz, wszystko jest ok?
@TommyC Nic nie wiem. Nie siejmy paniki, może po prostu chce odpocząć :)
BTW- Kiedys Wojtek/Radek/Kubus pisze do mnie -Czy Krynia ma raka? Bo nie było Jej na dyżurze :D #NieIdzmyTaDroga :)
Mój gwiazdozbiór - Cleo, Joanna Kryńska, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Małgorzata Kukuła, Kamila Kalińczak, Olga Mildyn, Anna Dec, Katarzyna Zdanowicz, Joanna Dunikowska-Paź
TommyC
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 159
Rejestracja: poniedziałek 06 cze 2011, 21:01

Re: Joanna Kryńska

Post autor: TommyC »

manio136 pisze: piątek 01 lut 2019, 12:12
TommyC pisze: czwartek 31 sty 2019, 21:41 To teraz będzie musiał pomyśleć jak obejść system.

Swoją drogą - pani Dżoena napisała na Instagramie, że długo jej nie będzie. @manio136 - Ty ją znasz, wszystko jest ok?
@TommyC Nic nie wiem. Nie siejmy paniki, może po prostu chce odpocząć :)
BTW- Kiedys Wojtek/Radek/Kubus pisze do mnie -Czy Krynia ma raka? Bo nie było Jej na dyżurze :D #NieIdzmyTaDroga :)
O jakichś dramatach to nawet nie ma co rozmawiać. Jako entuzjastyczny widz czuję się po prostu zainteresowany powrotem p. Joanny. :)
marcin3usb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 202
Rejestracja: niedziela 12 mar 2017, 18:18

Re: Joanna Kryńska

Post autor: marcin3usb »

Nieobecność pani Joanny jest związany z feriami (jak można wyczytać na profilu na Instagramie).
Więc pewnie nieobecność (urlop) potrwa do dwóch tygodni.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości