Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Grand
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: poniedziałek 29 sie 2005, 13:06

Joanna Kryńska

Post autor: Grand »

.... chyba nowa twarz bo pierwszy raz dzis widzialem. Relacjonowała swieto Zmarłych z Powązek. Sympatyczne wraźenie zrobiła. Ciekawe czy spokrewniona z Łucją Kryńską ;)
Ostatnio zmieniony czwartek 01 sty 1970, 01:00 przez Grand, łącznie zmieniany 1 raz.
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Też widziałem ten debiut. Trzeba powiedziec, że wygląda bardzo sympatycznie i robi wrażenie dobrej reporterki. Oby pokazywała sie jak najcześciej.
Wróciłem!!
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

czy ona zajęła pozycje Agaty Adamek,
właśnie live z Sejmu
częsta rotacja w reporterce warszawskiej
ale dobry strzał, choc wolałem obserwowac kreacje i make-up Agaty :wink:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
ali ba ba
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: środa 07 gru 2005, 15:25

Post autor: ali ba ba »

Czy mogłbym prosic o jakieś capsy z tą piekną (przynajmniej moim zdaniem) dziennikarką. Dziekuje.
daniel33
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: środa 16 lut 2005, 14:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: daniel33 »

Ja u siebie znalazłem 3 capsy, chociaż akurat są one mało wyraźne:
ObrazekObrazek
Obrazek
daniel79
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: sobota 07 sty 2006, 20:51
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: daniel79 »

Ona jest boska !! :mrgreen: kto ma jakieÂś informacje na jej temat wiek,zainteresowania itp. :wink:
tomu19
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2005, 22:08

Post autor: tomu19 »

piekna jest, ładniejsza od Rusin i Smoktunowicz razem wzietych, ale to tylko wygląd, ktory nie jest najważniejszy w dziennikarstwie

jeszcze nie miałem okazji oglądac jej relacji wiec nie bede sie wypowiadał na temat poziomu jej materiałów, więc może wy coś powiecie, ale nie o tym jaka jest ładna, bo to każdy wie, ale o tym czy jest dobra w tym co robi
ania
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: niedziela 17 paź 2004, 18:33
Lokalizacja: warszawa

Post autor: ania »

widział ktoś dziś relacje Krynskiej o autokarach?
poprosiła :lol: o przedstawienie sie policjanta i rzecznika inspekcji ruchu drogowego, oni sie przedstawili, a Krynska - "fajnie. Powiedzcie mi panowie.." - tak raczej mało profesjonalnie to zabrzmiało. :? A
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

Dzisiaj Joanna w Dniu na Żywo nadawała relacje z Sejmu.
Podsumowując, było OK. :) :) :)
daniel79
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: sobota 07 sty 2006, 20:51
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: daniel79 »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek

Obrazek
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

A wczoraj miała liv'y sprzed chyba budynku prokuratury w jakimś mieście w związku z rozbiciem tej szajki pedofili.
Jak dla mnie ona znowu niczym sie nie wyrożnia ponad wszystkich, ważne, ze jest dobra w tym co robi...
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Dzisiaj Joanna Krynska była w czarnym kostiumie i z niebieskim naszyjnikiem. Chyba postanowiła zgapic od Justyny i Magdy. Ale moim zdaniem w czarnych barwach nie wyglada ładnie. W ogole ona i Marta Kuligowska były takie jakieś blade. Joanna chyba jest teraz weekendową reporterką bo tylko wtedy można jÂą zobaczyc na wizji chociaż kiedyś było inaczej.

[ Dodano: PiÂą Maj 26, 2006 9:56 pm ]
Co tu tak cicho. Jeszcze niedawno wszyscy podziwiali urode pani Krynskiej, a teraz co? Wczoraj miała reportaż z Warszawy. Widac, że nie jest już na bakier z obiektywem kamery i chyba nawet "złagodniała". :lol: :tanczy: Niemniej nadal zachowuje sie troche nonszalancko. :roll:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Joanna jest ostatnio jedną z moich ulubionych reporterek, nadaje głównie z Sejmu, ale idzie to jej całkiem niezle- zawsze dobrze poinformowana, rzeczowa i swietnie sobie radzi w wywiadach z politykami. A relacje nadaje juz praktycznie płynnie bez zająkniecia, jest tez dosyc charyzmatyczna osóbką co w tym zawodzie jest in plus.
Jak dla mnie to ona jest odkryciem roku,a tuż za nią Agata.
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Wczoraj Joanna znowu sie pojawiła i pewnym głosem relacjonowała aresztowanie byłego wiceprezydenta W-wy. Wyrabia sie dziewczyna. :brawa: Niestety ma tez wpadki. :? W tym materiale mowiła o aresztowanym Pawle B., ale w wywiadzie nie zamazali tego jak ktoś wymawia jego pełne nazwisko a chyba powinni tak zrobic w stosunku do podejrzanego. :mhm: A jeżeli nie było to konieczne to po co ta cała tajemnica z nazwiskiem. Musi byc zachowana jakaś konsekwencja. Chyba, że to przeoczenie ze strony Joanny. :roll: :mhm:
ZeTek
Początkujący
Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: piątek 06 maja 2005, 15:24

Post autor: ZeTek »

Obrazek

[ Dodano: Nie Lip 09, 2006 4:19 pm ]
Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 16 gości