Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Joanna Kryńska [Miss srebrnego ekranu 2013]

Post autor: matik »

Warto zaznaczyć, że Joanna miała wczoraj długi dyżur, bo oprócz serwisów Porankowych, poprowadziła również "Tu Europa" wspólnie z Jackiem Pałasińskim o godz. 17:00.
pozytywnie24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 163
Rejestracja: środa 02 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska [Miss srebrnego ekranu 2013]

Post autor: pozytywnie24 »

...i bardzo fajnie sobie poradziła w roli prowadzącej.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska [Miss srebrnego ekranu 2013]

Post autor: epsztajnek »

A ja zobaczyłem to dziś rano, kiedy odtwarzałem nagranie "Poranka" - nagrał mi się sam koniec powtórki "Europy" sprzed szóstej - tak że usłyszałem tylko deklaracje Joanny, że za tydzień już będzie Kalczyńska :D22
milanos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1797
Rejestracja: piątek 07 cze 2013, 11:46

Re: Joanna Kryńska [Miss srebrnego ekranu 2013]

Post autor: milanos »

25.04.2014 - Joanna Kryńska

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

26.04.2014 - Joanna Kryńska

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

27.04.2014 - Joanna Kryńska

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
manio136
Bywalec
Bywalec
Posty: 723
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 22:20

Re: Joanna Kryńska [Miss srebrnego ekranu 2013]

Post autor: manio136 »

Jako lojalny forumowicz informuje ze od 30 kwietnia Joanna na urlopie. Oczywiście „tam gdzie jest cieplo”.
Mój gwiazdozbiór - Cleo, Joanna Kryńska, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Małgorzata Kukuła, Kamila Kalińczak, Olga Mildyn, Anna Dec, Katarzyna Zdanowicz, Joanna Dunikowska-Paź
pozytywnie24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 163
Rejestracja: środa 02 sty 2013, 13:19
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska [Miss srebrnego ekranu 2013]

Post autor: pozytywnie24 »

...ale w środę jeszcze będzie, o czym mówiła w niedzielę w WiW, po ostatnim serwisie. :)
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska [Miss srebrnego ekranu 2013]

Post autor: maxxx »

A byla dziś czy nie? Przypuszczam, że w Dniu na Żywo..
Co to chciałem, aa spóźnione życzenia na 18ste urodziny dla Pani Redaktor-wszystkiego NAJ !!
A i jako kibic Realu Madryt nie mogę sobie odmówić drobnej złośliwości dla fanki Pepa Guardioli.Po prostu jestem ciekaw czy oglądała mecz. :lol2:
A ten urlop to taki standardowy dwutygodniowy ?
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Joanna Kryńska [Miss srebrnego ekranu 2013]

Post autor: matik »

maxxx pisze:A byla dziś czy nie?
Widziałem tylko końcówkę DNŻ, ale jeśli ufać napisom końcowym, to byli dziś panowie Krzysztof G. i Igor S.
Edycja: W innym temacie znalazło się potwierdzenie, tak więc Joasi dziś nie było.
manio136
Bywalec
Bywalec
Posty: 723
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 22:20

Re: Joanna Kryńska [Miss srebrnego ekranu 2013]

Post autor: manio136 »

maxxx pisze:A ten urlop to taki standardowy dwutygodniowy ?
urlop 3-tygodniowy. A tak w ogole; co byscie powiedzieli na spotkanie z Panią Redaktor? Mam pewien pomysl….. pogadam z Asia po urlopie.
Mój gwiazdozbiór - Cleo, Joanna Kryńska, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Małgorzata Kukuła, Kamila Kalińczak, Olga Mildyn, Anna Dec, Katarzyna Zdanowicz, Joanna Dunikowska-Paź
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska [Miss srebrnego ekranu 2013]

Post autor: epsztajnek »

Po tym wszystkim, co przez siedem lat pisałem na tym wątku ? :hmm:
Że niby myśmy chcieliby pooglądać se panią redaktor ?
Myślę , że to byłby niewypał. A raczej wielki wypał - tylko to my byśmy się spalili w oczach Joanny. Nic na siłę kolego . :mhm:
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Joanna Kryńska [Miss srebrnego ekranu 2013]

Post autor: nouze »

Tu doktor nołze, panie i pany, czas na analizę zagadnienia które nurtuje generacje: czymże się różni fan od wielbiciela.
Jakby starszy kolega @epsztajnek był fanem, to by na spotkaniu poprosił o autograf na kubku tvn24, wymienił kilka zdań "o życiu" jak to mawia Kuźniar i wrócił do domu z przekonaniem "było fajnie!". Ale kolega jest wielbicielem, myśli: "Co ja będę kurwa rozmawiał o życiu z kobietą, o której tyle lat myślę w ramach odskoczni od tegoż właśnie i po cholerę mi jej podpis". Ma określoną dziedzinę która go interesuje, oraz niecne plany nie do zrealizowania na takim spotkaniu (do tego grupowym :xx: ).
Mało :stop: Jeśli nasz przypadek jest wielbicielem zaawansowanym i imaginował już sobie takie spotkanie wg własnych zasad, z odpowiednim scenariuszem, to pierwsze zdanie wypowiedziane przez Joannę z krwi i kości (i namacalnych miękkości), mogłoby zrujnować cały obraz charakterologiczny jaki sobie wesoło zdążył wymalować. Ktoś zapyta - "Czym to grozi?" Hmm, nikt? Nieważne, i tak napiszę. Spotkanie jakoś tam by się potoczyło, ale potem, po dokładnej analizie wydarzeń, mogłoby się okazać że czar prysł, no i... no i dramat, bo nie tak to przecież miało wyglądać :nie:

Zalecenia - trzymać na dystans.
(wszelkie podobieństwa do zwyrodnień pewnego osobnika z wątku Anny Jot całkowicie przypadkowe :spiewa: )
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska [Miss srebrnego ekranu 2013]

Post autor: epsztajnek »

Doktorze @nouze - cudowna analiza, strzał w dziesiątkę , po prostu rozprawa habilitacyjna ( ten kubek tvn24 ) :brawa: :D

Chętnie był spotkał Joannę na żywo, ale nie na opisanej powyżej zasadzie "przychodzi fan po autograf i przy tym rzuca jakieś bezsensowne bajery" :>
manio136
Bywalec
Bywalec
Posty: 723
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 22:20

Re: Joanna Kryńska [Miss srebrnego ekranu 2013]

Post autor: manio136 »

Panowie, „Krynia” wróciła z wakacji. Nagrywarki w pogotowiu :)
Mój gwiazdozbiór - Cleo, Joanna Kryńska, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Małgorzata Kukuła, Kamila Kalińczak, Olga Mildyn, Anna Dec, Katarzyna Zdanowicz, Joanna Dunikowska-Paź
manio136
Bywalec
Bywalec
Posty: 723
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 22:20

Re: Joanna Kryńska [Miss srebrnego ekranu 2013]

Post autor: manio136 »

Yes, yes, yes!!!!! Joasia jutro w „Poranku” ;-) :tanczy: :tanczy: :tanczy:
Mój gwiazdozbiór - Cleo, Joanna Kryńska, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Małgorzata Kukuła, Kamila Kalińczak, Olga Mildyn, Anna Dec, Katarzyna Zdanowicz, Joanna Dunikowska-Paź
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska [Miss srebrnego ekranu 2013]

Post autor: epsztajnek »

I rzeczywiście była tam, gdzie ciepło ? :rozglada:
Nie było widać tego po niej :D22

P.S. Siedem lat temu, po powrocie Joanny z urlopu, w ciągu doby przybywało 5 stron tego wątku .
Było, minęło :(
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 127 gości