Krzysztof Górlicki

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Krzysztof Górlicki

Post autor: arti »

Chyba nie ma osobnego wątku o tymże prezenterze...

Co o nim sądzicie?
Ja, szczerze mowiąc, z niechecia oglądam porankowe serwisy w jego wydaniu. On + jeszcze Porada powoduje, że przełączam TVN24. A kiedys tak lubiłem Poranki...

A poza tym, czy kiedykolwiek Górlicki w serwisach miał założoną inną marynarke niż tą w paski ??
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

To on prowadzi OnetLink,nie? Bardzo sympatyczny prezenter ;) Ja jestem ZA :D
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

A ja sie nie zgodze...jak go widze w "PoranekTVN24" to mam ochote iśc dalej spac. Nie wiem czemu, ale jakos mnie nie przekonuje. w "OnelLink" jakos bardziej mi pasuje.
Wróciłem!!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Do serwisow Porannych to ten Pan sie nie nadaje zupełnie :?

O tej porze, żeby zainteresowac widzow polityką czy samymi wiadomościami to musi byc ktoś z odpowiednim głosem, charyzmą a Górlicki tego wg mnie nie ma !!

Onet link - jak najbardziej tak !!

Ale nigdy nie serwisy !!
ZIMA
msz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sobota 06 sie 2005, 18:07

Post autor: msz »

Górlicki prowadził kiedyś wieczorne serwisy i to chyba było lepsze, bo troche usypiał głosem... :lol:

W Onetlink to może byc...
A z tą marynarką to dobre... :lol:
Też se taką kupie.
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Do wieczoru juz napewno nadaje sie lepiej niz do poranka. Ma faktycznie usypiajacy głos. Według mnie jest automatem razem z Jedrzejowską. A poza tym on jest chyba pracownikiem Onet.pl i to stad sie wział w TVN24. Chociaz moge sie mylic.
Wróciłem!!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

On sie nie nadaje do porankow. Pamietam, że kiedyś był w weekend, to wtedy całkiem ciekawie go sie oglądało. Wtedy dominują tematy lekkie, przyjemne. I radził sobie bardzo dobrze. Sprawa może byc też inna, byc może Gorlicki nie jest przyzwyczajony do tak rannych godzin i jest po prostu w Poranku troszeczke nieprzytomny. Nie każdy jest stworzony do wstawania w środku nocy.
Ale ogolnie sądze, że sie wyrobi, już sie wyrabia, na początku byÂł katastrofą, teraz mimo, że jest najsłabszym ogniwem serwisow TVN24, to jest jako tako.
A Onet.linku już nie ma. Po raz ostatni program nadano w piątek, ... 13 stycznia 2006. I jak tu nie mowic o pechu? :roll:
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Widze, że wielu podziela moją opinie :lol:

Bardzo nie lubie tego określenia, ale musze powiedziec, że jest z niego taki "Grzegorz Kajdanowicz" ;)
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

ma tam byc oczywiście Grzegorz Kajdanowicz

Bożee..
/zaraz zostane opieprz za 2 posty pod rząd/

Pozdrawiam!
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
Grand
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: poniedziałek 29 sie 2005, 13:06

Post autor: Grand »

hyhyhy - Gorlicki dziś znow miał marynarke w paski :)
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

krzysztof gĂłrlicki

Post autor: salladyn »

Nie trawie go. Jak go widze, ale przede wszystkim słysze, to dostaje torsji. On tak okropnie, sztucznie i beznadziejnie intonuje wyrazy, że po prostu słuchac sie tego nie da. :x
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Grand pisze:hyhyhy - Gorlicki dziś znow miał marynarke w paski :)
Bo on ją ma zawsze. Jedynie na OnetLink zakładał inne :)
----------------------------------------

Dziś w Poranku nawet troche żywszy był nasz tytułowy bohater. Dodał nawet kilka słów od siebie, co można było rozpoznac po intonacji. Ostrzegał przed śliskimi drogami.
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Może inne na niego niepasują:):) a w Onet.link miał inne bo Onet.pl mu stawiał :):)
Wróciłem!!
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Ojj będę tu chyba outsiderem, ale mam nieco odmienne zdanie co do pana Krzysia Górlickiego. Bardzo lubię gdy prowadzi Poranki w TVN24, a ten jego głos no cóż, ale dla mnie brzmi on całkiem ciepło i pozytywnie, no ale byc może rzeczywiście to działa na niektorych usypiająco :lol:


A co do marynarki, to ostatnio widziałam go w jakiejś innej i... od razu zateskniłam za ta w paski, marynarka w paski jest po prostu the best 8)
Ada
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek 17 kwie 2006, 20:27

Post autor: Ada »

Tylu przeciwnikow, co zwolennikow. Mnie odpowiada ten głos, ten sposob mowienia i ta uroda. Oby bywał na ekranach często i gęsto:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot], Google [Bot], marcin3usb i 57 gości