Ewa Drzyzga

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Ewa Drzyzga

Post autor: doktorfaustus1 »

Chyba nie ma takiej osoby w Polsce, która nie s³ysza³a by o porgramie pt "Rozmowy w toku". Wed³ug informacji zamieszczonych na internetowej stronie porgramu to pierwszy codzienny talk-show w polskiej telewizji. Po raz pierwszy pojawi³ siê na antenie telewizji TVN w sierpniu 2000 r. Nadawany od poniedzia³ku do pi±tku o godzinie 18.00 sta³ siê obok FAKTÓW g³ównym punktem ramówki stacji z ul Augustóka 3. Przez ostatnie cztery lata "wyhodowa³" sobie wiern± publiczno¶æ, a jego prezenterka - Ewa Drzyzga zyska³a du¿± popularno¶æ i szacunek widzów, który prze³o¿y³ siê tak¿e na liczne nagrody - min. WIKTOR 2001.

W³a¶nie - Ewa Drzyzga - co o niej s±dzicie? Czy jej pozycjê i popularno¶æ mo¿na porównywaæ do T. Lisa? Czy wyobra¿acie sobie "Rozmowy w toku" bez Ewy? Wszak istnieje taka mo¿liwo¶æ, ¿e np Polsat zaproponuje jej lepsze warunki i pracê w ca³kowicie nowym i bardzo atrakcyjnym programie? W koñcu jak d³ugo mo¿na rozmawi±æ na temat np. ZABI£AM MʯA PI£¡ TARCZOW¡ Z czasem mo¿e bêdzie chia³a posmakowaæ w czym¶ innym, zupe³nie wyj±tkowym. Zreszt± odnoszê wra¿enie, ¿e szefowie TVN-u pope³niaj± ten sam b³±d, jaki pope³nili z T. Lisem. W razie jej odejscia strac± do¶æ spor± widownie, z trudem te¿ uda siê im znalê¿æ nastêpce Drzyzgi b±d¼ te¿ wyprodukowaæ nowy program, potrafi±cy zgrmadziæ przed telewizorami podobna liczbê widzów. Mo¿e wiêæ w nowej ramówce "Rozmowy w toku" powinny byæ ograniczone np do trzech lub czterech dni w tygodniu - zamiast dotychczasowych piêciu? A mo¿e "ciêcia" powinny byc wiêksze - wszak coraz trudniej bêdzie wymy¶liæ ciekawy i porywaj±cy temat? Jej osoba za bardzo kojarzy siê z TVN i ewentualne odejscie w³a¶nie tej dziennikarki mo¿naby porównaæ z odej¶ciem Lisa.

A co Wy sÂądzicie o Ewie i proawdzonym przez niÂą programie? Czekam na opiniĂŞ.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Myœlê, ¿e pani Ewa Drzyzga nie jest zbyt ciekaw¹ osob¹. WidaÌ, ¿e zrobi wiele by skupiÌ uwagê w³aœnie na sobie. Przekona³em siê o tym podczas "Fina³u Odnawiamy Nadziejê", gdy pani Ewa wchodzi³a bardzo czêsto w s³owo wspó³prowadz¹cemu z ni¹ program Hubertowi Urbaùskiemu, nie dawa³a mu dokoùczyÌ, mia³a g³upie ¿arty. Tych ostatnich u¿ywa³a te¿ niestety zbyt czêsto podczas testu z "III Rzeczpospolitej", gdzie wyta³o mi siê to wrêcz niesmaczne.
Programu "Rozmowy w toku" nie oglÂądam, bo uwaÂżam, Âże to strata czasu sÂłuchaĂŚ zwierzeĂą ludzi na intymne tematy - po prostu mnie to nie interesuje. A nazywanie Ewy Drzyzgi "polskÂą Oprah Winfrey" wydaje mi siĂŞ gigantycznÂą pomyÂłkÂą. :?
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

Macieju co ty znowu wymyÂślasz. Ewa Drzyzga Âświetnie prowadzi "Rozmowy w toku". Bardzo jÂą lubiĂŞ. Nie jestem jej fanem ale czĂŞsto oglÂądam rozmowy w toku gdy poruszaja interesujÂące mnie tematy. A to, Âże wchodziÂła w sÂłowo twojemu idolowi to juÂż inna sprawa... 8)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Ja tam lubiê Ewê Drzyzgê ma dar rozmawiania z ludzmi nawet na trudne tematy ale fakt ¿e ostatnie romowy by³y doœÌ monotematyczne
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

CzytajÂąc Twojego posta doktorze, dochodze do wniosku, Âże w gÂłebi duszy chciaÂłbyÂś aby ona przeszÂła do Polsatu (ale dlaczego nie np. do TVP, ciÂągle ten Polsat i Polsat :P).

Ale racja... powinni zredukowaÌ iloœÌ "Rozmów..." nawet do jednego wydania tygodniowo. Np. w niedzielê. A przed "Faktami" puœciÌ jakiœ nowy program 8)
:)
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

Jak juÂż napisaÂłem lubiĂŞ DrzyzgĂŞ ale jest coÂś w tym zredukowanie rozmĂłw program staÂł by siĂŞ o wiele ciekawszy. 8)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Szymcio o co Ty mnie podejrzewazsz? :lol: :lol: Napisa³em o Polsacie, bo w TVP raczej nie by³oby dla niej miejsca (przynajmniej tak s¹dzê). Poza tym stacja Solorza siê zmienia i byc mo¿e zechce podkupiÌ kolejne gwiazdy. Zreszta nie interesuj¹ mnie a¿ tak bardzo przysz³e losy pani Ewy. Chodzi mi tylko o to, iz Drzyzga za bardzo kojarzy siê ludziom w³aœnie z TVN, a jej odejscie by³oby du¿ym ciosem dla stacji. Po prostu Drzyzgi w TVN jest stanowczo za du¿o. Pewnie nawet Sopot bêdzie w przysz³ym roku prowadzi³a (prawa kupi³ Walter) bo któ¿ inny? Innych gwiazd tam raczej nie ma. A jej gadki w tescie z III RP by³y ¿enuj¹ce.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

LubiĂŞ EwĂŞ i kiedyÂś z wielkim zainteresowaniem oglÂądaÂłem "Rozmowy". Teraz ten program jest juÂż NUDNY :!:

Ewa tak moÂże tkwic w tym swoim programie nawet 15 lat tylko czy tego chce i czy to nie ogranicza tak dobrej dziennikarki :?:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Ja badzo lubiĂŞ paniÂą EwĂŞ DrzyzgĂŞ... Nie mgoĂŞ siĂŞ aboslutnie zgodziĂŚ z ArO, Âże Rozmowy w toku sÂą nudne... alez nie. Poraszane sÂą w nim tematy zycia: ono chyba nude nie jest. Pozatym czasem fajnie jest (przynajmniej dla mnie) posÂłuchaĂŚ tyhc ludzi co tam wystepujÂą. MoÂżna poznaĂŚ rĂłzne oblicza zycia...
No jesli ktoœ nie lubi s³uchac ludzi w show Ewy Drzyzgi zawsze mo¿e w³¹czyÌ jak¹œ telenowelê w TVn -ie... Tam pewnie sie dzieje :]:P
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Czasami uda siê jej zrobiÌ dobry program - zaprosiÌ ciekawych ludzi i dyskutowaÌ o wa¿nych sprawach. Ale niesetyt tylko czasami - obecnie za du¿o tam tkliwoœci, grania na emocjach etc. Po prostu po tylu latach na antenie oraz emisji programu od poniedzia³u do pi¹tku trudno znale¿Ì coœ interesuj¹cego, nowego, co do tej pory nie by³o poruszone w Rozmowach w toku. Nie zdziwiê siê, je¿eli za rok bêdziemy mówili o tym programie w czasie przesz³ym. ByÌ mo¿e szefowie TVN zorientuj¹ siê, ¿e mo¿e E. Drzyzga powinna dostaÌ nowy program. Zreszt¹ mog³aby zast¹piÌ So³tysika i przej¹Ì funkcjê rzecznika prasowego TVN-u, bo ten facet - có¿ rêcê opadaj¹ z szelestem :twisted: :twisted: :twisted:
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

:D:D Ooo... tak. Z tym to siĂŞ mogĂŞ zgodziĂŚ :P Nie znoszĂŞ SoÂłtysika. Jeszcze teraz puszczajÂą powtĂłrki Jak Âłysych koni... CoÂś okropnego :P
A gdyby Rozmowy w toku zniknê³y w TVN zrobi³o by siê jakoœ pusto... TVN -owi bêdzie ciêzko zdj¹Ì program z anteny... I jak juz to zrobi¹ to z bólem serca. Z drugiej strony: ciêzko, ¿eby program znikn¹³ z wizji, jezeli wci¹¿ ma wysok¹ ogl¹dalnoœc ...
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

No w³aœnie ciêzko bêdzie go zdj¹Ì a bez Rozmów w toku bêdzie jakoœ pusto.... - dok³adnie o to mi chodzi³o. Jednak wszytko mo¿e siê wydarzyÌ i szefowie TVN-u powninni byc na to przygotowani. Natomiast widzowie powinni mieÌ mo¿liwoœÌ czêsciowego odzwyczajenia siê od Dzyzgi np program mo¿e byÌ emitowany 3 razy w tygodniu o 18 i jakieœ wydanie póŸno w nocy dla doros³ych. W razie póŸniejszej ewentualnej rezygnacji E. Drzyzgi z pracy w TVN widzowie nie odczuj¹ tak bardzo jej nieobecnoœci.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

ByÂły kiedyÂś "Nocne rozmowy w toku" - dla dorosÂłych 8)
:)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

A mnie sie wydaje, Âże to byÂło to samo co leci o 18.00 tylko, Âże mniej wycinali np. jakis transseksualista w nocy pokazaÂł piersi, a w dzien tego nie byÂło.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

MoÂże... nie wiem, bo nie oglÂądaÂłem. Albo nie pamiĂŞtam.
:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 63 gości