Ewa Drzyzga

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

quantrix
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: piątek 14 paź 2005, 00:10

Post autor: quantrix »

Obrazek
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Brawo pani Ewo :!: :brawo: :jupi: Gratulacje 3 Telekamery. :D No i za rok zÂłota Telekamera pierwsza dla kogoÂś z TVN. :brawo:

Bardzo mi sie podobaÂła rozmowa Pani Ewy z prowadzÂącÂą. :lol: :D fajnie wyszÂła...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Super Express pisze:ZnĂłw bĂŞdzie dzidziuÂś
Ujawniamy najbardziej skrywanÂą tajemnicĂŞ popularnej dziennikarki TVN-u. Ewa Drzyzga (39 l.) po raz drugi zostanie mamÂą.

Prezenterkê podpatrzyliœmy w Krakowie na planie... serialu "Niania", w którym zagra³a sam¹ siebie - prowadz¹c¹ talk-show "Rozmowy w toku". Jej goœÌmi by³a ca³a ferajna Frani Maj.
Historia lubi siĂŞ powtarzaĂŚ

Ewa znana jest z tego, ¿e jak lwica strze¿e ¿ycia prywatnego. Gdy by³a w ci¹¿y z pierwszym dzieckiem Stasiem (1,5 r.), nie zdradzi³a tego nawet najbli¿szym wspó³pracownikom. O swoim szczêœciu poinformowa³a dopiero wtedy, gdy brzuszek by³ ju¿ widoczny. Teraz jest podobnie.

Dziennikarka poczeka³a, a¿ min¹ pierwsze najtrudniejsze miesi¹ce ci¹¿y i dopiero wczoraj swoj¹ tajemnicê odkry³a przed "Super Expressem". - Czujê siê bardzo dobrze - zdradzi³a nam. - Wci¹¿ mogê pracowaÌ i nie zamierzam rezygnowaÌ ze swoich normalnych zajêÌ.
Nie rezygnuje z pracy

Jak siê dowiedzieli¶my, Ewa Drzyzga przez ca³e wakacje chce intensywnie pracowaæ, oczywi¶cie, je¶li lekarze nie bêd± mieli nic przeciwko. - O przerwie w emisji "Rozmów w toku" nie ma na razie mowy - powiedzia³a nam osoba zwi±zana z produkcj± talk-show. Ale jak siê nieoficjalnie dowiedzieli¶my, na premierowe odcinki przyjdzie nam jednak bardzo d³ugo czekaæ. Bo pojawi± siêÊdopiero w pa¼dzierniku. Do tego czasu na antenie TVN bêd± emitowane powtórki programu.

Termin porodu zbiega siĂŞ z drugimi urodzinami pierworodnego Drzyzgi. Po porodzie dziennikarka zamierza w peÂłni wykorzystaĂŚ przysÂługujÂący jej urlop macierzyĂąski. Jak nam zdradziÂła, nie jest typem pracoholika, i chce poÂświĂŞciĂŚ ten czas rodzinie.
MoÂże bĂŞdzie synek

Druga ci¹¿a Drzyzgi nie jest zaskoczeniem dla jej wspó³pracowników. - Ewa zawsze mówi³a, ¿e jedno dziecko to za ma³o, ¿e skoro ona ma brata, to dlaczego Staœ ma nie mieÌ - zdradzili nam.

Ale jeszcze nie wiadomo, czy Staœ bêdzie mia³ brata. Na rozpoznanie p³ci dziecka jest bowiem za wczeœnie. Bêdzie to mo¿liwe dopiero za 4 tygodnie. Ale wspó³pracownicy Ewy przekonuj¹, ¿e to bêdzie drugi ch³opak. - Bo Ewa œlicznie wygl¹da - mówi¹.

To fakt. Ewa odk¹d jest w ci¹¿y, promienieje. A uœmiech nie schodzi jej z ust. Mamie i jej mê¿owi Maciejowi Borowskiemu, dziennikarzowi radiowemu ¿yczymy wszystkiego najlepszego! Trzymamy kciuki za szczêœliwe rozwi¹zanie!
A oto foto, na ktĂłrym widaĂŚ juÂż uwydatniony brzuszek Ewy :)
Obrazek
Agatka_P
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 25 maja 2006, 18:32

Post autor: Agatka_P »

Czy to prawda Âże pani Ewa bĂŞdzie miaÂła znowu dzidzusia??
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

Agatka_P pisze:Czy to prawda Âże pani Ewa bĂŞdzie miaÂła znowu dzidzusia??
Tak, to prawda :)
Karolina
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: niedziela 26 mar 2006, 10:51
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Karolina »

Je¿eli ktoœ ma tak¹ mo¿liwoœÌ, to móg³by zrobiÌ dla mnie jakieœ fotki Ewy? Zale¿y mi na aktualnych. :)
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

no to znowu poleca powĂłreczki :P:P
TVN innowacja i nowoczesność...
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

PojawiÂły siĂŞ juÂż zapowiedzi nowych odcinkĂłw RozmĂłw w Toku, Drzyzga ma tam juÂż caÂłkiem okazaÂły brzusio :D :arrow:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Super Express pisze:W jednym z krakowskich szpitali przyszÂło na Âświat drugie dziecko Ewy Drzyzgi (39 l.).

Ch³opiec, którego imiê nie jest jeszcze znane, urodzi³ siê ponad miesi¹c przed terminem. Szczêœliwym ojcem jest m¹¿ popularnej dziennikarki TVN, Marcin Borowski (35 l.), na co dzieù dziennikarz Radia RMF FM w Krakowie. Para ma ju¿ syna - prawie dwuletniego Jasia.


No to gratulacje dla Pani Ewy! :brawa:

Dobrze, ¿e ojcem jest m¹¿ Ewy. :P :lol2: ( :twisted: )
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

A czy ten dwuletni chÂłopiec nie nazywa siĂŞ przypadkiem StaÂś? Tak mi siĂŞ wydaje....
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Obrazek

Ale fryzura. :shock:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

O kurcze :hmm: Ewa pewnie naszykowaÂła siĂŞ do odebrania kolejnej Telekamery :tanczy:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

iiii czy ten podpis:"bez poczucia winy" dotyczy tej fryzury :D :D
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

WOW to Ewa zaszalaÂła z fryzurÂą :mhm:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Trzeba przyznaĂŚ Âże bardzo Âładnie prezentuje siĂŞ nowy fryz :brawa:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości