Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Agata Wolna

Post autor: obieżyświat »

Widziałem ją wczoraj i dziś :D
Nie widziałem wcześniej, czy to może jej początki na wizji?

Ustrzeliłem z samego ranka dwa 'obrazki'
Obrazek
Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

:o Wątek Agaty :jupi: Jaka miła niespodzianka :D Mam nadzieje, że i tu dyskusja na temat rzeczywistego ''odkrycia roku 2006'' bedzie ożywiona :D


Otoż ja pierwszy raz widziaÂłem ją - pamietam jak przez mgłę :/ - gdy nadawała relacje z jednostki wojskowej w Skwierzynie w Lubuskiem. U żołnierzy wykryto wtedy groźną dla życia sepse.
A było to bodaj pod koniec marca.
Później całkowicie odmienioną - bo bez grzywki i z parasolem w ręku widziałem ją, gdy z kolei nadawała relację spod Gorzowskiego szpitala, gdzie wyżej wymienieni żołnierze byli hospitalizowani :D

Teraz z utęskniemem wyczekuję spraw, którymi zajmuje się poznańska redakcja :jupi: i jestem rozżalony, gdy pojawia się pozostała dwójka, czyli Joasia i Artur. Na szczeście Agata w ten weekend rządzi :D
A już miałem obawę, że po tym jak była w Wielką Sobotę i zniknęła na dłużej, że była tylko stażystką w tvn24 ... :D

No i teraz wystosowuje modły, żeby Agata czym predzej ruszyła szturmem na Warszawke :szalony: :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

jak dla mnie odkrycie roku :)
Jak dla mnie teÂż :lol2:
Bo Black od dÂłuÂższego czasu mĂłwiÂł tylko o Anicie, a teraz nawija o Agacie :tanczy: Zobaczymy jak rozÂłoÂży siÂły pisania, kiedy (jeÂśli) wrĂłci Anita :> :lol2:

ÂŻarty na bok :D
obieÂżyÂświat - nie obraÂź siĂŞ, ale Grzesioo robi lepsze capsy :D

Agata Tomaszewska :mhm: ÂŁadna, miÂła, wyraÂża siĂŞ poprawnie, sensownie bez wzglĂŞdu na temat ..... czy Lepper, czy sepsa tematy omawia zrozumiale i profesjonalnie :D
Wczoraj tylko zdarzyÂła jej siĂŞ maÂła wpadka i pomyliÂła PO z PiS ...... albo na odwrĂłt :roll: nie waÂżne, poprawiÂła siĂŞ, przeprosiÂła i byÂło w porzÂądku - widaĂŚ, Âże panuje nad sobÂą i myÂśli nad tym co mĂłwi :D
Uroda nietuzinkowa :D Ja twierdzĂŞ, Âże cygaĂąska - brÂązowe oczy, ciemna karnacja ;)
GÂłos - charakterystyczny :D
Otó¿ ja pierwszy raz widzia³em j¹ - pamiêtam jak przez mg³ê
A kto ciĂŞ na te wspomnienia nakierowaÂł :>
No i teraz wystosowujĂŞ modÂły, Âżeby Agata czym prĂŞdzej ruszyÂła szturmem na WarszawkĂŞ

A nie wolaÂłbyÂś, Âżeby jednak w Poznaniu zostaÂła :>
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Zauwa¿yliœcie, ¿e P. Agata zawsze jak podczas rozmowy przytakuje g³ow¹, to zawsze tak s³odko mró¿y oczy? :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Tak - zauwaÂżyÂłem mimo, Âże widziaÂłem tylko jednÂą jej rozmowĂŞ to zauwaÂżyÂłem :D
W ogĂłle jest taka intrygujÂąca - to siĂŞ nie czĂŞsto zdarza ;)
A kto ciĂŞ na te wspomnienia nakierowaÂł
Tak oczywiÂście, Âże Ty Funcky, ale ÂżaÂłujĂŞ, Âże tak maÂło pamiĂŞtam :/

Dzisiaj niestety temat poznaĂąski obsÂługuje Joanna Komolka :/ Agata pĂłki co (mam nadziejĂŞ, Âże pĂłki co) jest od tych mniej istotnych spraw :/
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

W ogĂłle jest taka intrygujÂąca
A jak to bywa z intrygujÂącymi niewiastami sÂą bardzo skryte i jej wielbiciele nie mogÂą wydostaĂŚ od niej Âżadnych informacji poza tÂą, Âże studiowaÂła na poznaĂąskim uniwerku :devil:

Bardzo Âładnie :D WidaĂŚ, Âże dziewczyna powaÂżnie podchodzi do Âżycia i nie wdaje siĂŞ w dyskusjĂŞ z nachalnymi fanami :devil:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Jacy nachalni, jacy nachalni :evil: Co w tym zÂłego, Âże fani chcÂą czegoÂś siĂŞ dowiedzieĂŚ o bardzo interesujÂącej ÂświeÂżutkiej postaci tvn24?
To raczej Agata Âźle rozumie pracĂŞ w telewizji :D Powinna zdawaĂŚ sobie sprawĂŞ z tego, Âże kiedy decydowaÂła siĂŞ na tĂŞ pracĂŞ, powinna liczyĂŚ siĂŞ z tym, Âże znajdÂą siĂŞ ludzie, ktĂłrych zainteresuje w szczegĂłlnym stopniu :D W koĂącu nie moÂżna nie zauwaÂżyĂŚ takiej Agaty Tomaszewskiej :D No chyba, Âże dziewyna niedowartoÂściowana i nie zdaje sobie sprawy z siÂły swojego uroku? :( A moÂże po prostu nie ma ochoty dzieliĂŚ siĂŞ swojÂą prywatnoÂściÂą z innymi, obcymi ludÂźmi :) W sumie to dobrze, ale co jej szkodziÂło zdradziĂŚ, w ktĂłrym roku zdawaÂła maturĂŞ? :D
Jeœli tvn siê ni¹ tak jak my zainteresuje, w koùcu bêdzie musia³a zacz¹Ì ''œpiewaÌ'' :tanczy:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

No Tvn mĂłgÂłby siĂŞ NiÂą bardziej zainteresowaĂŚ :?
MoÂże jakby poczuÂła siĂŞ doceniona przez gĂłrĂŞ, to chĂŞtniej nawiÂązywaÂłaby kontakty z fanami.
A narazie moÂże nie jest pewna swojej przyszÂłosci w stacji i woli nie przeginaĂŚ z 'popularnoÂściÂą' :neutral:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Ale TVN swoje ..... :?
ChÂłopaki dzisiaj niepocieszone, kiedy widzÂą na tle poznaĂąskiego rynku JoannĂŞ KomolkĂŞ :/
Tak z ranka, przed dziewi¹t¹ w³¹czy³am TVN24, ¿eby sprawdziÌ, kto bêdzie mia³ porann¹ rozmowê (ale to w tym w¹tku ma³o wa¿ne ;) ) a tu pan Jakub zapowiada relacjê z Poznania ....... i .... nie ma Agaty :/ Ale temat do omawiania doœÌ przygnêbiaj¹cy :(
MoÂże zatem AgatĂŞ na weekend planujÂą :roll: JeÂśli bĂŞdzie jakiÂś temat do omĂłwienia :mhm:
Ale, jak mówi¹ ..... dla chc¹cego nic trudnego (ale¿ to zabrzmia³o w kontekœcie aktualnych poznaùskich wydarzeù :/ ) i jeœli pracownicy stacji wyka¿¹ siê odrobin¹ dobrej woli, to wyszukaj¹ Agacie jakiœ temacik ;)
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Agata :( KrĂłtkie dane mi byÂło spĂŞdziĂŚ z NiÂą chwile :( Teraz pozostaje mi tylko wspomnienie o Niej :(
Ledwo co j¹ zd¹¿y³em 'odkryÌ' ju¿ J¹ 'zakryli' :x
Dlczego Âżycie jest takie niesprawiedliwe? :(
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

:D obieÂżyÂświat – upÂłynie trochĂŞ czasu i Âłez i przyzwyczaisz siĂŞ do tego stanu :lol:
A narazie moÂże nie jest pewna swojej przyszÂłosci w stacji i woli nie przeginaĂŚ z 'popularnoÂściÂą'
Masz racjĂŞ, w tvn niczego nie moÂżna byĂŚ pewnym, nawet tego jak siĂŞ ma na imiĂŞ :devil:
Poza tym Agata moÂże jeszcze byĂŚ oszoÂłomiona z lekka nowÂą pracÂą, a jeÂśli pracuje w poznaĂąskiej redakcji od dawna, to jednak ma nowÂą forma jej pracy - jest na wizji – w dodatku zostaÂła przez widzĂłw niemal od razu zauwaÂżona i spotkaÂła siĂŞ od razu z takim ciepÂłym przyjĂŞciem :P MoÂże nie spodziewaÂła siĂŞ tego i nie jest na to jeszcze gotowa ;) A jak siĂŞ juÂż oswoi z popularnoÂściÂą, to zacznie mĂłwiĂŚ o sobie :D
Ale temat do omawiania doœÌ przygnêbiaj¹cy
ale¿ mnie by to wcale nie przeszkadza³o, gdyby Agata musia³a podj¹Ì ten temat :neutral:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Agata pewnie wyskoczyÂła na przepyszne tortellini :D do knajpki Saloon znajdujÂącej siĂŞ naprzeciw poznaĂąskiej filli TVN24 skÂąd nadajÂą relacje o Pyrlandii i okolicach.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

nika pisze:Agata pewnie wyskoczyÂła na przepyszne tortellini :D do knajpki Saloon znajdujÂącej siĂŞ naprzeciw poznaĂąskiej filli TVN24 skÂąd nadajÂą relacje o Pyrlandii i okolicach.
To pewniak, czy tylko przypuszczenie :> JeÂśli moÂżna tam spotkaĂŚ AgatĂŞ, to chyba niedÂługo siĂŞ tam wybiorĂŞ :lol2:
:mhm: Saloon, to ta country knajpka Obrazek przy ul. ÂŻydowskiej (okolice Ratusza) :> Nie grajÂą tam country (i caÂłe szczĂŞÂście :devil: ), ale za to bluesa :P
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Black Jack '62 pisze:
nika pisze:
To pewniak, czy tylko przypuszczenie :> JeÂśli moÂżna tam spotkaĂŚ AgatĂŞ, to chyba niedÂługo siĂŞ tam wybiorĂŞ :lol2:
:mhm: Saloon, to ta country knajpka Obrazek przy ul. ÂŻydowskiej (okolice Ratusza) :> Nie grajÂą tam country (i caÂłe szczĂŞÂście :devil: ), ale za to bluesa :P
Niestety to tylko przypuszczenie :? , ale mo¿na tam siê zaczaiÌ i usi¹œÌ przy takim stoliku na koùcu sali znajduj¹cym sie przy oknie, które wychodzi na wejœcie do tvn24 i sacz¹c piwko i zajadaj¹c naleœniki mozna poobserwowaÌ czy Agata wychodzi :D
Na szczĂŞÂście nie puszczaja country 8)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Na szczĂŞÂście nie puszczaja country 8)
To by odstraszyÂło klijentelĂŞ :devil:
nie pamiêtam, kiedy ostatni raz by³em w tej czêœci Poznania :roll: to dlatego, ¿e do tej pory ta czêœÌ miasta wydawa³a mi siê byÌ ma³o atrakcyjn¹ (teraz to co innego :lol2: ) i pewnie dlatego, ¿e ciê¿ko jest tam dostaÌ siê samochodem ;)
[...]ale moÂżna tam siĂŞ zaczaiĂŚ [...]
To nie w moim stylu :lol:
Lepiej przestaĂąmy, bo dziewczyna bĂŞdzie w towarzystwie ochroniarzy - do i z pracy - chodziÂła ;)

No i niestety – wczoraj mieliÂśmy JoannĂŞ K. :/
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: marcin3usb i 22 gości