Maciej Mazur

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Maciej Mazur

Post autor: matik »

pozytywnie24 pisze:Matik :)
Z rozpoznawalnymi osobami jest inaczej - dlatego Tobie zaproponowali ;))
:lol:
pozytywnie24 pisze:ps. W Arkadii????? :)
W Złotych Tarasach. Jak byłem po południu to tylko 4 sztuki były na wierzchu. Reszta pewnie na zapleczu, bo jednak wątpię, by ludzie się rzucili pierwszego dnia na książkę Mazura ;)
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Maciej Mazur

Post autor: nouze »

matik pisze:
nouze pisze:Tylko od kiedy w empikach nie dają takich małych reklamówek?
A mi za to w Empiku chcieli dać dziś reklamówkę, ale podziękowałem :D
To może być rewanż. Ostatnio jak byłem w tym empiku na premierze GTA V, równo o północy, zabrałem z lady nie swoje gratisy za preorder :rozglada: ... dwa komplety... :xx: (leżały sobie, późno było, chyba mogło mi się pomylić, nie? :spiewa: )

Książkę Mazura czyta się jak zbiór luźnych artykułów - raczej na kilka podejść. Mi na dzisiaj 50 stron wystarczy :rozglada:
epsztajnek pisze:
nouze pisze:Widzi pan, Mazur to Fakty, Fakty to Grzegorz Jot, a G.Jot poślubił ...
Ha, ha,ha :D właśnie myślałem o rodzinnych powiązaniach naszej gorącej lisiczki , ustalając w powyższym wpisie próg niepewności na 10% :D22
Grzesio Jot był wspomniany na początku trzy razy. Poza tym cisza :(
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Maciej Mazur

Post autor: matik »

nouze pisze:Książkę Mazura czyta się jak zbiór luźnych artykułów - raczej na kilka podejść. Mi na dzisiaj 50 stron wystarczy :rozglada:
Zbiór lużnych artykułów, które czyta się dość szybko - nawet się nie zorientowałem, że przeczytałem już ponad połowę książki :cicho: Jedne anegdoty ciekawsze, inne mniej, ale to przecież było do przewidzenia. Dziwi mnie natomiast brak konsekwencji z ''kwiecistym językiem''. Na początku wszystko wykropkowane, a na kolejnych stronach już normalnie wydrukowane. Pytanie tylko - to tak miało być, czy edytor coś przeoczył?
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Maciej Mazur

Post autor: nouze »

matik pisze: Dziwi mnie natomiast brak konsekwencji z ''kwiecistym językiem''. Na początku wszystko wykropkowane, a na kolejnych stronach już normalnie wydrukowane. Pytanie tylko - to tak miało być, czy edytor coś przeoczył?
We wstępie rozdziału Motyla noga, jest zdanie "nie czytajcie tego na głos, bo w tym rozdziale od teraz wszystko drukujemy bez skrótów" :)

btw. historia ze Stingiem z kilku stron wcześniej rządzi :szalony:
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Maciej Mazur

Post autor: matik »

nouze pisze:We wstępie rozdziału Motyla noga, jest zdanie "nie czytajcie tego na głos, bo w tym rozdziale od teraz wszystko drukujemy bez skrótów" :)
Jakoś mi to umknęło ;)
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Maciej Mazur

Post autor: nouze »

za szybko czytasz :spiewa: :D11
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Maciej Mazur

Post autor: nouze »

nouze pisze:Mazur w wywiadzie w poranku, zapytany o to kto jest w książce opisany, zajrzał na jedną stronę jakby była tam jakaś lista nazwisk
i faktycznie jest - na ostatnich stronach :rozglada:
epsztajnek pisze:Umówmy się tak, kolega dokona zakupu, a następnie rzuci gryps , czy było warto :rozglada:
poza kilkoma zdaniami o wesołych skojarzeniach Marty Kuligowskiej, Mazur raczej niewiele tekstu poświęcił koleżankom po fachu :nie:
Na samym końcu pojawił się temat balu dziennikarzy, jak to ostro się wszyscy bawią kiedy fotoreporterzy znikają ze sprzętem:
[...]Tańce na stolach, bruderszafty, pogubione obuwie. Jedna ze znanych dziennikarek rozdarła w tańcu halkę, inna tak fikneła nóżką że podarła rajstopy[...]

i tyle :<
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Maciej Mazur

Post autor: epsztajnek »

Czyli, jak podejrzewałem, na pewne tematy ( a raczej informacje o pewnych osobach ) nie ma popytu :(
Bardzo dziękuję za sygnał :plus:

A tak swoją drogą pogubione pantofelki ... jak w Kopciuszku :lol2:
Do tego tańce na stołach ... :rozglada:
Ciekawe, która to dziennikarka nosi halkę ? :hyh:
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Maciej Mazur

Post autor: matik »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
WojtekPL
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1010
Rejestracja: wtorek 03 paź 2017, 16:43

Re: Maciej Mazur

Post autor: WojtekPL »

Wczoraj w Faktach Maciej miał bardzo ciekawy materiał o młodzieżowym słowie roku, którym okazał się "dzban".
Awatar użytkownika
Wojciech 29 xxx
Bywalec
Bywalec
Posty: 981
Rejestracja: czwartek 28 wrz 2017, 10:48

Re: Maciej Mazur

Post autor: Wojciech 29 xxx »

Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], marcin3usb i 62 gości