Maciej Mazur

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

honey39leo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: wtorek 21 gru 2010, 15:04

Re: Maciej Mazur

Post autor: honey39leo »

Nie wiem jak pan to robi,ale pańskie materiały reporterskie są rewelacyjne,komentarze do nich,jeszcze lepsze!Nie dziwota,że pan Kamil tak pan docenia-ma za co! :tanczy: :brawa: To szczęście dla Faktów mieć takiego reportera!Do tego zawsze pan uśmiechnięty! :lol: :lol2: Pozdrowionka! :D
xyz
Początkujący
Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: czwartek 23 kwie 2009, 08:26

Re: Maciej Mazur

Post autor: xyz »

Honey39leo czemu każdy Twój post jest taki sam...?? to już jest nudne i pisanie w kółko tego samego nic tu nie wnosi.. przejrzyj swoje posty i może sama dojdziesz to takiego samego wniosku.. :mhm:
honey39leo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: wtorek 21 gru 2010, 15:04

Re: Maciej Mazur

Post autor: honey39leo »

Co to następny niedopieszczony!Jak nie masz wielbicielek to kup sobie lalę dmuchaną,może ci na razie wystarczy! :lol: Piszę wciąż to samo,bo pan Maciek ciągle rewelacyjny,dzisiaj też"top model"!Zresztą szef to docenia! :) A jak ci się nie podoba to zawsze możesz iść na inna stronę! :hyh: Jaki login taki człowiek widać! :spiewa:
honey39leo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: wtorek 21 gru 2010, 15:04

Re: Maciej Mazur

Post autor: honey39leo »

Pan Maciek jak zwykle ostatnio w Faktach ze swoimi komentarzami rewelacyjny!!Jak pan to robi????Najlepszy reporter Faktów!! :tanczy:
honey39leo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: wtorek 21 gru 2010, 15:04

Re: Maciej Mazur

Post autor: honey39leo »

Ja wiem,ze tylko ja piszę na tej stronie,ale nie da się inaczej!!!!!!! :) Jak słyszę pana materiały i komentarze,to choćbym była najbardziej wkurzona humor wraca mi od razu!! :brawa: Jak pan to robi nie wiem,ale jest pan .....no,słów mi już brakuje!!!!!! :tanczy: Boski i tyle!!! :P
honey39leo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: wtorek 21 gru 2010, 15:04

Re: Maciej Mazur

Post autor: honey39leo »

Wiem panie Maćku,że jestem nudna jak flaki z olejem,już niektórzy mi to zarzucali,ale pana materiały + komentarz są naprawdę rewelka i totalnie mnie rozbrajają,nawet jak jestem wkurzona na maksa!!! :tanczy:
MrAdam
Początkujący
Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: sobota 01 sty 2011, 13:47

Re: Maciej Mazur

Post autor: MrAdam »

Cztery posty pod rząd, każdy na ten sam temat i każdy nic nie wnosi. Fajnie, że lubisz Macieja Mazur, ja też go bardzo lubię, ale jeden post by wystarczył.
honey39leo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: wtorek 21 gru 2010, 15:04

Re: Maciej Mazur

Post autor: honey39leo »

Może Tobie wystarczy!!Ale prowadzącym Fakty i reporterom trzeba od czasu do czasu przypopminać,że są fajowi!!W końcu po to jest to forum z ich imoinami i nazwiskami!!Jak tego nie kapujesz,to może przestań się strzępić i krytykować mnie,bo Ci to nie wychodzi!!A ja mam twoje uwagi głeboko w d.....!! :P
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Maciej Mazur

Post autor: matik »

honey39leo pisze:Ale prowadzącym Fakty i reporterom trzeba od czasu do czasu przypopminać,że są fajowi!!
A o Anicie Werner bardzo brzydko się wyrażasz. Zdecyduj się czy są fajowi czy nie. Ja mam nadzieję że moderatorzy forum zrobią wreszcie z tobą porządek, bo zaniżasz to forum merytorycznie :!:
honey39leo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: wtorek 21 gru 2010, 15:04

Re: Maciej Mazur

Post autor: honey39leo »

Fajowych jest paru min.Kamil Durczok,Beatka Tadla,Maciek Mazur,Kasia Kolenda-Zaleska,Justyna Pochanke,Paweł Abramowicz,Jakub Sobieniewski!!A reszta to mi wisi,szczególnie A.Werner!! :P :hyh: Wy też nagadujecie na Durczoka i nie robię z tego wielkiego halo!!A tak a propo to wynieś się już może na forum Werner,bo to nie ta strona i daj mi święty spokój!! :grozi: Ja zaniżam forum,popatrz koleś na siebie!!! :lol2: Poza tym to ja mam ciekawsze forum na którym piszę,bo Wy to tutaj jesteście jak stare zdezelowane,nie nadające się do użytku autobusy!! :hyh: :x Nie ma normalnego co bym z nim pogadać!! :P Zręsztą nie łudź się lizusie,bo Ci oficjalni,co prowadzą te programy min.Werner prawie tu nie zaglądają,więc możecie dalej do niej się ślinić i nic Wam z tego!! :lol: Bye nudny złamasie!!! :evil:
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Maciej Mazur

Post autor: Jacek-t »

honey39leo pisze:Fajowych jest paru min.Kamil Durczok,Beatka Tadla,Maciek Mazur,Kasia Kolenda-Zaleska,Justyna Pochanke,Paweł Abramowicz,Jakub Sobieniewski!!A reszta to mi wisi,szczególnie A.Werner!! :P :hyh: Wy też nagadujecie na Durczoka i nie robię z tego wielkiego halo!!A tak a propo to wynieś się już może na forum Werner,bo to nie ta strona i daj mi święty spokój!! :grozi: Ja zaniżam forum,popatrz koleś na siebie!!! :lol2: Poza tym to ja mam ciekawsze forum na którym piszę,bo Wy to tutaj jesteście jak stare zdezelowane,nie nadające się do użytku autobusy!! :hyh: :x Nie ma normalnego co bym z nim pogadać!! :P Zręsztą nie łudź się lizusie,bo Ci oficjalni,co prowadzą te programy min.Werner prawie tu nie zaglądają,więc możecie dalej do niej się ślinić i nic Wam z tego!! :lol: Bye nudny złamasie!!! :evil:
Czyżby to Sara May pod nowym pseudonimem pojawiła się na forum. Poziom intelektualny wypowiedzi równie żałosny. Kultury osobistej brak.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Maciej Mazur

Post autor: matik »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Szykuje się mała gratka dla miłośników mediów. 23 października do sprzedaży trafi książka "Maciej Mazur. Anegdoty dziennikarskie". Oto fragment zapowiedzi:
Mazur postanowił wziąć pod lupę swoich kolegów po fachu. W jego książce nie brakuje zabawnych historii z telewizyjnych korytarzy i absurdalnych opowieści z życia mediów.

Autor zdradza przed kim i dlaczego Aleksander Kwaśniewski uciekał przez okno po drabinie, jak brzmi Tomasz Lis gdy wydaje mu się, że nikt go nie słyszy, w jakich okolicznościach największe gwiazdy dziennikarstwa puszczały soczyste wiązki na antenie i kto udawał, że jest papieżem. Całkiem zresztą skutecznie. Przy okazji świat dowie się wreszcie, kim jest słynny Rurek – cichy bohater TVN.

Książka "Maciej Mazur. Anegdoty dziennikarskie" napisana jest w charakterystycznym dla dziennikarza stylu, co gwarantuje dobrą zabawę podczas jej lektury.
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Maciej Mazur

Post autor: nouze »

w dniu premiery cena jak za 0.7 - i to ze zniżką :(
empik zwykle robi promocję pierwszego dnia, a następnego już podnosi cenę (vide GTA V)

jak nie kupię, nie będzie mi dawało spokoju że mogą mnie omijać jakieś zakulisowe historie z ulubionymi paniami redaktor :mhm:
oby nie było zawodu jak po dokumencie "Bojana" :>
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Maciej Mazur

Post autor: epsztajnek »

nouze pisze:jak nie kupię, nie będzie mi dawało spokoju że mogą mnie omijać jakieś zakulisowe historie z ulubionymi paniami redaktor :mhm:
oby nie było zawodu jak po dokumencie "Bojana" :>
Ponieważ obstawiam na 90% , że zawód będzie ( akurat nasze sympatie , panie kolego N. , niestety, ( albo i stety ) nie sprzedają się dobrze , nie są "popularnymi gwiazdkami" ) to jednak pozostaje 10% :mhm:
Umówmy się tak, kolega dokona zakupu, a następnie rzuci gryps , czy było warto :rozglada:
Książeczka i tak poleży sobie na półeczkach w MPiK , więc nie ma pośpiechu :D22
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości