Dorota Gardias

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

nylon boy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: niedziela 30 lip 2006, 09:10

Dorota Gardias

Post autor: nylon boy »

Dorota Gardias - kolejna pogodynka TVN METEO
Obrazek Obrazek

Dorota Gardias, to osoba w regionie bardzo dobrze znana. WygrywaÂła wszelkie moÂżliwe konkursy piĂŞknoÂści. ZdobywaÂła tytuÂły m.in. Miss Tomaszowa Lubelskiego, Miss ChmielakĂłw, Miss Dziennika Wschodniego, Miss Polonia Super Model, byÂła finalistkÂą konkursu Miss Polonia.
Jest absolwentk¹ UMCS w Lublinie. Dubeltow¹ pani¹ magister. Studiowa³a na Wydziale Pedagogiki i Psychologii, na kierunkach: animator i mened¿er kultury oraz pedagogika przedszkolna. Ostatnio pracowa³a w lubelskim oddziale TVP. To od niej dowiadywaliœmy siê, jaka bêdzie pogoda. Nic wiêc dziwnego, ¿e zosta³a zaanga¿owana do pracy w TVN Meteo, poœwiêconym g³ównie pogodzie.
- MĂłj debiut podobno wypadÂł caÂłkiem nieÂźle, tak przynajmniej mĂłwili znajomi, ale ja sama wiem, Âże muszĂŞ jeszcze wielu rzeczy siĂŞ nauczyĂŚ, sporo pracy przede mnÂą - mĂłwi Dorota Gardias.
Podobnie jak inni pracownicy TVN Meteo, stale doskonali m.in. dykcjĂŞ (na specjalnie dla nich organizowanych zajĂŞciach).
Na razie jest zatrudniona na umowê o dzie³o, ma 14 dy¿urów w miesi¹cu. Jeœli wszystko pójdzie dobrze, dostanie etat. Pogodynka z Tomaszowa Lubelskiego jest jeszcze pann¹, ale to nie potrwa d³ugo. We wrzeœniu porzuci stan wolny. Uczyni to dla pilota wojskowego, porucznika Konrada Skóry. Porucznik jest teraz w Iraku, a przysz³a ma³¿onka nie mo¿e doczekaÌ siê jego powrotu. Wyznaje, ¿e têskni do tych, z którymi pracowa³a w TV Lublin.
Wszystkich gorÂąco zachĂŞca do oglÂądania prognozy pogody w TVN Meteo. Zapewnia, Âże postara siĂŞ, aby jak najczĂŞÂściej w programie byÂła mowa o Tomaszowie, ZamoÂściu, BiÂłgoraju i Hrubieszowie.
- Telewidzowie mogÂą mi w tym pomĂłc - przekonuje.
W jaki sposĂłb? - ChĂŞtnie opowiem o ciekawych zjawiskach atmosferycznych na Roztoczu. ByÂłoby miÂło, gdybym mogÂła powiedzieĂŚ, Âże nad Tomaszowem Lubelskim pojawiÂła siĂŞ np. ogromna tĂŞcza. JesieniÂą chĂŞtnie zaproszĂŞ w TVN Meteo na grzyby do roztoczaĂąskich lasĂłw - wyjaÂśnia.
Ostatnio zmieniony niedziela 02 wrz 2007, 13:54 przez nylon boy, łącznie zmieniany 1 raz.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

MoÂże byĂŚ nawet miss wszechÂświata ,ale to moÂże byĂŚ za maÂło Âżeby Âładnie prezentowaĂŚ pogodĂŞ.
JeÂśli chce ta dziewczyna sobie poradziĂŚ jako POGODAnka musi tak opowiedzieĂŚ o pogodzie Âże pioruny bĂŞdÂą waliÂły nas po tyÂłkach,dom na pewno zmiecie trÂąba powietrzna,zaleje nas powĂłdz,a potem wszystko wyschnie na pieprz i bĂŞdzie epidemia a ja bĂŞdĂŞ szczĂŞsliwy.
Serdecznie jej tego ÂżyczĂŞ :rydzyk:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..ktoÂś kiedyÂś prosiÂł o foty Doroty a tak siĂŞ skÂłada Âże kilka mam :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

..Dorotka nazywa siĂŞ tak samo jak ta szefowa pielĂŞgniarek :D
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

obieÂżyÂświat pisze:
..Dorotka nazywa siĂŞ tak samo jak ta szefowa pielĂŞgniarek :D
No ja tak wÂłaÂśnie kiedyÂś sobie sÂłucham i sobie myÂślĂŞ...co jest grane :D dopiero patrzĂŞ na telewizor i tu niespodzianka :tanczy:
ZIMA
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Prawie. :> Tak konkretnie to nasza Dorotka z TVN Meteo nazywa siĂŞ Dorota Gardias-SkĂłra. Czasami siĂŞ tak przedstawia i w napisach koĂącowych w tym programie publicystycznym w TVN Meteo tak jÂą podpisujÂą.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

MuszĂŞ przyznaĂŚ siĂŞ :cicho: Âże siĂŞ do niej przekonaÂłem :brawa:
Jest bardzo Âładna ma fajnÂą barwĂŞ gÂłosu i Âświetnie czuje siĂŞ przed kamerÂą :brawa:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Dzisiaj w Poranku Jarek KuŸniar , swoim zwyczajem, chcia³ "zbajerowaÌ" piêkn¹ Dorotê, ale siê......... zaci¹³ (...yyyyyyyyyyyyyyy....) :devil: , czym wywo³a³ rozbawienie Pogodynki....
Obrazek
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

JajÌ....chyba mam now¹ faworytkê w TVN 8) Dziœ ogl¹da³em sobie Poranek i mia³em okazjê zaobserwowaÌ w³aœnie pani¹ Dorotê :D A jak pan Jaros³aw stara³ siê zaj¹Ì Dorotê czymœ :P ale ta pozostawa³a nieczu³a na jego "zaloty" :D
ZIMA
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Dorotka utrzyj draniowi nochala :devil:

On dokucza wszystkim :devil:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..Jarek najchĂŞtniej posiedziaÂłby z DorotkÂą w tej krainie masaÂżu :lol2:
..ale ona jest sama :aniol:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

obie¿yœwiat, wielkie dziêki za te fotki. Dziêki temu , mimo zajêÌ domowych, specjalnie w³¹czy³em TV i mog³em powiêkszyÌ swoje archiwum o kolejny "klip" z Dorotka.
Obrazek
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

ÂŚlicznie nad tym morzem wyszÂła :P :P :PObrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Obrazek Obrazek
Aaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :shock: :shock: :shock: :P :P :P :P :P :P
yes, yes, yes... :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa:
No proszĂŞ, rano byÂło chÂłodno, a jak zrobiÂło siĂŞ cieplej ......

[ Dodano: Nie Lip 15, 2007 4:21 pm ]
Obrazek Obrazek
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dawno nie ogl¹da³em pogody na TVN w tygodniu. W³¹czam dziœ i kogo widzê? Dorotê Gardias. :D Czy¿by debiut w najwiêkszej stacji grupy TVN? :D

[ Dodano: Sro 18 Lip, 07 20:29 ]
Tak, to byÂł debiut. :tanczy:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 6 gości