Marta Gordziewicz

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

dominikkolski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: piątek 07 lip 2006, 21:13

Post autor: dominikkolski »

WrĂłcilem po dÂługiej nieobecnoÂści. WidzĂŞ, ze Marta JuÂż dziala. SprawdziÂły siĂŞ moje informacje o jej przejÂściu do Krakowa. Faktycznie jest Âładna, a nawet bardzo, lae chyba tylko. podbnie jest z AgatÂą TomaszewskÂą. Obie sÂą z Poznania i obie Âładne ale nic sobÂą nie reprezentujÂą, choĂŚ przyznam, Âże Marta jeszcze jakoÂś sobie radzi, na pewno lepiej od Agaty, ale nie podobajÂą mi siĂŞ ich relacje. Takie dwie Âładne panny i nic wiecej. :twisted:

Oczywiœcie zaraz odezw¹ siê g³osy, ze s¹ nowe i krótko na antenie, ale na litoœÌ bosk¹ przeciez do telewizji cz³owiek nie idzie siê uczyÌ, tylko porz¹dnie pracowaÌ.

Co do mojej oceny pracy marty to faktycznie jest jej duÂżo na antenie,ale mnie nie zachwyca. JeÂśli miaÂłoby to polegaĂŚ tylko na ucieszeniu oka Âładnym widokiem to tak - jest jak najbardziej za, ale tylko tyle.

ZresztÂą juÂż to samo pisaÂłem o agacie.

Mimo to trzymam kciuki za martĂŞ, bo jest bardzo miÂła i bardzo jÂą lubiĂŞ.
dominik
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

:o Pan frustrat-prowokator, usiÂłujÂący innym wmĂłwiĂŚ frustracjĂŞ i desperacjĂŞ, powrĂłciÂł :twisted:
Chrzanisz jak potÂłuczony ... chciaÂłbym Ci napisaĂŚ, ale nie wypada :rozglada: GÂłowĂŞ bym Ci rozbiÂł najchĂŞtniej za takie pisanie - ale nie zwykÂłem uÂżywaĂŚ argumentĂłw siÂły! ChoĂŚ rĂŞce rwÂą siĂŞ do walki, kiedy wiem doskonale, Âże z takimi jak Ty o dyskusji mowy byĂŚ nie moÂże :twisted:

Nie ukrywam, Âże o mdÂłoÂści przyprawia mnie Twoje pojawienie siĂŞ :hyh:
WÂłaÂściwie to nie samo Twoje pojawienie, tylko Twoja czcza pisanina :hyh:
ChoĂŚ Twoim sÂłowom daĂŚ wiarĂŞ moÂże jedynie ten, ktĂłry nie ma dostĂŞpu do tvn24 albo ten, ktĂłry z innego powodu nie widziaÂł owocĂłw pracy ust, umysÂłu, intelektu i rÂąk Agaty (no i Marty), to i tak napastliwym i nikczemnym tonem Twojej wypowiedzi wyrzÂądzasz jednak dwĂłm wspaniaÂłym dziennikarkom przeogromnÂą krzywdĂŞ :twisted:
Taaaa, wydaje Ci siĂŞ - SamozwaĂączy MĂŞdrcu, Âże wstrĂŞtne te czasy - mizerne to ich wyksztaÂłcenie, wiedza zdobyta na studiach, to juÂż widaĂŚ po relacjach i sposobie zachowania, a Ty biedaczysko, czÂłek zapewne na 19 kierunkach ksztaÂłcony stoisz z boku i musisz oglÂądaĂŚ to w telewizji :devil:
Pod³y masz cz³eku charakterek :twisted: Pod³y prowokator ... myœlê, ¿e z przekory raczej ni¿ z przekonania ;) Chyba nikt z dziennikarskiego œwiata (tu: tvn24) nie robi na Tobie wra¿enia? Jakoœ nie widaÌ zachwalaj¹cych innych dziennikarzy komentarzy :> Tylko jakimœ dziwnym sposobem uwzi¹³eœ siê na dziewczyny z Poznania (choÌ przy swojej rozleg³ej wiedzy powinieneœ wiedzieÌ, ¿e Marta jest z Gorzowa) :> Có¿ Ci one z³ego zrobi³y, czym tak naprawdê podpad³y :>
"[...]CzÂłowieku [...] co paszczÂą tygrysa
MÂścisz siĂŞ nad wroga nienawistnÂą gÂłowÂą,
Powiedz mi, jakie masz zemsty powody,
A ja ci mojÂą odpÂłacĂŞ wymowÂą
KiedyÂś pomiĂŞdzy ziemskimi narody,
JeÂśli miĂŞ Pan BĂłg Âżywcem stÂąd wydÂźwignie.
A jĂŞzyk w ustach moich nie zastygnie".

JuÂż na sam koniec ;)
Wydaje Ci siê, ¿e cwaniakujesz, ale rzeczywistoœÌ jest taka, ¿e ma³o wiarygodny jesteœ - na forum jesteœ darmozjadem maj¹cym prawie puste konto, a gêbê dla odmiany pe³n¹ frazesów, które, dla jakichœ tam Tobie tylko znanych potrzeb, wyjawiasz publicznie ;) Obawiam siê, ¿e poza Tob¹, nikt tak wielce nie ceni sobie Twojej w¹tpliwej erudycji.
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
areczek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: piątek 22 wrz 2006, 13:46

Post autor: areczek »

Nie wiem kim Ty jesteœ Dominiczku, ale bardzo mi siê nie podoba to co piszesz o Martusi. Prawd¹ jest, ¿e bardz³o ³adna z niej dziewczyna. Prawd¹ jest, ¿e pracuje od niedawna. Ale mylisz siê oceniaj¹c jej umiejêtnosci dziennikarskie. Otó¿ jest rewelacyjna, profesjonalne relacje to zbyt nieœmia³e okreœlenie. Nie mam ¿adnych w¹tpliwoœci, ¿e jest najlepsza, poza niezwykle treœciwymi komunikatami, które przekazuje jest jeszcze niezwykle urocza. Do tego jej materia³y, a ju¿ kilka przynajmniej w Faktach naliczy³em - s¹ bardzo dobre. Krótkie, bo taka jest forma faktów o 16.00, ale bardzo treœciwe i zgrabne.

Wydaje siĂŞ, ze prĂłbujesz leczyĂŚ jakieÂś swoje kompleksy obraÂżajÂąc nie tylko MartĂŞ, ale rĂłwnieÂż AgatĂŞ. CiĂŞÂżko ci przeÂżyĂŚ fakt, ze dzinnikarz nie tylko musi byĂŚ dobry w tym co robi, a dziewczyny takie sÂą, ale moÂżna teÂż mieĂŚ rewelacyjnÂą prezencjĂŞ.

Nie ÂżyczĂŞ Tobie spotkania ze mnÂą Face to Face, bo dopiero wtedy bĂŞdziesz patrzyÂł na dziewczyny z zazdroÂściÂą. A moÂże Ty jesteÂś nie ON tylko ONA, ktĂłra pracuje w telewizji i urodÂą raczej nie grzeszy.

RAZ JESZCZE PODKRE¦LAM MARTA JEST NIE TYLKO PIÊKNA, ALE RÓWNIE¯ M¡DRA, INTELIGENTA I TO CO ROBI - ROBI NA NAJWY¯SZYM POZIOMIE :brawa:
dominikkolski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: piątek 07 lip 2006, 21:13

Post autor: dominikkolski »

Panowie nie gorÂączkujcie siĂŞ tak bardzo. PrzecieÂż kaÂżdy ma prawo do swego zdania. Nie piszĂŞ przecieÂż, Âże obie sÂą brzydkie, Âładne sÂą, a przeciez na tym wam zaleÂży, zeby ich urodĂŞ podziwiaĂŚ. I tyle. pan panie areszcku chyba krĂłciĂłtko tutaj, a juÂż zakochany - w urodzie zapewne. Tak marta jest Âładna i moÂżna siĂŞ zakochaĂŚ, ale nie przesadzajcie z tÂą miÂłoÂściÂą do szklanego ekranu
dominik
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

A ty nie przesadzaj z tÂą ''nienawiÂściÂą'' do szklanego ekranu i tych wspaniaÂłych dziewczyn :twisted:

Panowie siĂŞ gorÂączkujÂą, poniewaÂż majÂą ku temu powody 8) o ktĂłrych ty nie masz, bÂądÂź nie chcesz mieĂŚ, pojĂŞcia :twisted:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Ty piszesz swoje, a dziewczyny i tak z sukcesem pnÂą siĂŞ po szczebelkach dziennikarskiej kariery w gĂłrĂŞ ... 8)
Panowie nie gorÂączkujcie siĂŞ tak bardzo.
Ciesz siê, ¿e to tylko gor¹czka ;) Gdybym móg³, wyci¹³bym Ci serce têpym narzêdziem i rzuci³ Agatce do stóp :devil:
Âładne sÂą, a przeciez na tym wam zaleÂży, zeby ich urodĂŞ podziwiaĂŚ.
RĂłwnie dobrze mĂłgÂłbyÂś urody im odmĂłwiĂŚ ;) I tak na nikim nie zrobiÂłoby to wiĂŞkszego wraÂżenia ;)
ChoĂŚ to juÂż by ÂświadczyÂło o Twojej rozlegÂłej Âślepocie ;) Teraz mogĂŞ stwierdziĂŚ, Âże przy innych brakach, przynajmniej wzrok masz dobry :lol2:
juÂż zakochany - w urodzie zapewne.
Na Boga :hyh: PrzecieÂż on Ci wszystko w kilkunastu zdaniach wytÂłumaczyÂł :hyh: Pewnie byÂło to o kilkanaÂście za duÂżo do przeczytania ;)
JeÂśli dla Ciebie przeczytaĂŚ kilkadziesiÂąt zdaĂą, to wysiÂłek ponad normĂŞ, to spĂłjrz chociaÂż na tytuÂły wÂątkĂłw :D
WskazujÂą one na to, Âże dwie ich bohaterki sÂą wyjÂątkowe, ponadprzeciĂŞtne :D
nie przesadzajcie z tÂą miÂłoÂściÂą do szklanego ekranu
Heh ... szklanego ekranu :D

P.S. WeŸ sobie wypij czegoœ mocniejszego ze swoimi przyjació³mi: kompleksami i pod³oœci¹? ;) Mo¿e Ci minie? ;)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

hohhoo,ale w wÂątku o Marcie Gordziewicz huczy :o jak jestem na forum,tak ostro jeszcze nie byÂło :twisted:
ja siê do lingwistycznej krucjaty nie do³¹czam,bo nie mam wyrazistego zdania na temat Marty,ma³o jej jest na antenie,a jak ju¿ jest to mnie nie ma.dobrze by by³o byÌ œwiadkiem tego jak rozwija skrzyd³a,no ale có¿,muszê polegaÌ na waszych relacjach dot.jej reporta¿y...I rzeczywiœcie widz¹c wasze komentarze,rzeczywiœcie czêsto na wizji siê nie pojawia...
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
areczek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: piątek 22 wrz 2006, 13:46

Post autor: areczek »

JeÂśli ten Dominiczek bĂŞdzie siĂŞ tutaj udzielac, to huczeĂŚ bedzie. Nie uwaÂżam, aby miaÂł on racjĂŞ. Marta jest bardzo Âładna i profesjonalna i tutaj Dominiczek powinien przyznaĂŚ racjĂŞ. Jednak ten zakompleksiony pan nie bardzo potrafi kogoÂś doceniĂŚ, zapewne w Âżyciu mu nie wyszÂło.


A dzisiaj tak pusto na antenie, bez martusi. Specjalnie zamonotowa³em sobie TV w biurze i có¿. Tylko czekaÌ, czekaÌ, czekaÌ..... ;(
dominikkolski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: piątek 07 lip 2006, 21:13

Post autor: dominikkolski »

Spoko, spoko. Pojawia siê doœÌ czêsto. dzisiaj widzia³em jej relacjê i muszê powiedzieÌ, ¿e by³a dobra, nawet bardzo dobra. Mówi³a o wyjeŸdzie lokalnych dzia³aczy PiS, PO i LPR na manifestacje do warszawy i rzeczywiscie by³o ok. Bardzo ³adnie te¿ wygl¹da³a. Przyznajê, ze powala urod¹, dlatego rozumiem Twoj¹ mi³oœc do niej areczku, ale pamiêtaj, ze uroda to nie wszytsko. nie jestm taki z³y, tylko wymagam. Poza urod¹, jeszcze talentu i inteligencji. ByÌ mo¿e masz racje, ¿e Marta jest profesjonalna, po tej dzisiajszej relacji dajê wiarê, ze mo¿e staÌ siê bardzo dobr¹ reporterk¹, ale równie¿ twarz¹ TVN24. Oczywiœcie ¿yczê jej tego, ¿yczê wszytskim reporterom TVN24, choÌ nie wszyscy mi siê podobaj¹ (patrz Agata T. ) i nie wszyscy siê do tej pracy nadaj¹. Jeszcze raz areczku, dajê szansê marcie, bo bardzo podoba³a mi siê jej dzisjasza relacja, prawd¹ jest te¿, ¿e nie wszytskie widzia³em.

I nie denerwuj siĂŞ tak. Jesli tak bardzo jÂą lubisz, musisz nauczyĂŚ siĂŞ, Âże bĂŞdÂą tacy, kĂłrzy jÂą zaatakujÂą, za kolor skĂłry, za wyglÂąd, za sposĂłb pracy, za wszystko. Ale zapewne znajda siĂŞ i tacy, ktĂłrzy jak Ty, bĂŞdÂą jÂą darzyĂŚ miÂłoÂściÂą. :D
dominik
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Wzruszenie odebraÂło mi mowĂŞ - jak dobrze zatem, Âże mogĂŞ wysÂłowiĂŚ siĂŞ przy uÂżyciu klawiatury ;)
Cuda niewidy, czyli rycie czachy :)
WystarczyÂła jedna relacja by zmieniÂł zdanie o 180 stopni :shock: :shock: :shock:
Relacja, która niczym nie ró¿ni³a siê od poprzednich - by³a tak samo dobra.
DzieĂą dobroci, czy coÂś innego, strategiczne posuniĂŞcie... wyjÂście z ukrycia :roll:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

MoÂżna szybko zmieniĂŚ zdanie nawet o 360 stopni ;) Ja tak miaÂłem z Beata TadlÂą,polubiÂłem jÂą i lubiĂŞ nadal.KalczyĂąskÂą teÂż polubiÂłem,ale kilka chwil wystarczyÂło abym zmieniÂł zdanie o 360 wracajÂąc.a wszystko w jednym Dniu na ÂŻywo :evil:

O Marcie nie mam zdania,bardzo chcia³bym sobie je jak najszybciej wyrobiÌ,¿eby byÌ na bie¿¹co i dlatego uwa¿nie czytam wasze sprawozdania z relacji.je¿eli ktoœ argumentuje swoje spostrze¿enia,wtedy lepiej mi je skonfrontowaÌ z tym co widzê na ekranie.

Wynika z waszych obserwacji,Âże Marty coraz wiĂŞcej siĂŞ robi na wizji i powierzajÂą jej coraz powaÂżniejsze relacje.wreszcie moÂże wpadli na to,Âże trzeba daĂŚ rĂłwnomiernie szansĂŞ wszystkim reporterom :o
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Ja jej jeszcze nigdy nie widziaÂłam na ekranie, zwÂłaszcza, iÂż z Waszych relacji wynika, Âże Marta jest pracowita, a wcale znĂłw tak rzadko nie oglÂądam telewizji. :neutral: Tylu reporterĂłw pojawia siĂŞ raz po raz wiĂŞc kaÂżdemu moÂżna sie przyjrzeĂŚ, wiĂŞc gdzie ona jest? :mhm:
areczek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: piątek 22 wrz 2006, 13:46

Post autor: areczek »

JeÂśli jej nie widziaÂłeÂś do tej pory, to moÂżesz mi uwierzyĂŚ na sÂłowo, bardzo duÂżo straciÂłeÂś. Nie tylko dlatego, Âże jest piĂŞknÂą kobietÂą, ale najzwyczajniej w Âświecie - straciÂłeÂś bardzo dobre relacje. Nie wiem jak to siĂŞ staÂło, Âże przegapiÂłeÂś MartusiĂŞ, ale pewnie bĂŞdziesz jeszcze miaÂł okazjĂŞ jÂą zobaczyĂŚ. ja widzieaÂłem jÂą wczoraj, byÂło super. A piszĂŞ widziaÂłem, bo faktycznie tylko widzialem - miaÂłem spotkanie z klientem i miaÂłem wyciszony dÂźwiĂŞk, kurcze ale nie mogÂłem siĂŞ skoncentrowaĂŚ. ZastanawiaÂłem siĂŞ kto dla mnie waÂżniejszy klient czy Marta - oczywiÂście Marta - choĂŚ spotkania nie przerwaÂłem.

A dziÂś smutny dzieĂą, ani jej w Faktach ani Âżadnej relacji ;(

Czekam, nadal czekam i wierzĂŞ, Âże to ona
dominikkolski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: piątek 07 lip 2006, 21:13

Post autor: dominikkolski »

Panie Areczku, panna Marta gosciÂła wczoraj w Poznaniu. SpotkaÂła siĂŞ z miom znajomym. Celowo napisaÂłem panna, bo rzeczywiscie jest pannÂą. Masz Pan wiĂŞc szansĂŞ to zmieniĂŚ:)
Tym, którzy nie wierz¹ w zmianê pogl¹dów, powiem tylko tyle: tylko kro.. nie zmienia pogl¹dów, to równiez czêsto powtarzane zdanie przez naszych cudownych polityków. To, ¿e uzna³em, ze panna Marta daje radê, nie oznacza, ze jestem jej wielkim entuzjastom. Pan chyba te¿ trochê tê mi³oœÌ lekcewa¿y skoro tak d³ugo Pana nie by³o na forum, a przyznam, ze mi³o mi z Panem prowadziÌ forumow¹ konwersacjê i spieraÌ siê na pogl¹dy. Dawno panny Marty nie by³o na ekranie, byÌ moze podzieli los innych reporterów, którzy okazjonalnie racz¹ nas swoj¹ twarz¹.

A zainteresowanym powiem, ze panna Marta dostaÂła propozycjĂŞ z TVP, podobno interesujÂącÂą. Czy z niej skorzysta nie wiem, ale moÂże warto siĂŞ zastanowiĂŚ.
dominik
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

dominikkolski pisze:A zainteresowanym powiem, ze panna Marta dostaÂła propozycjĂŞ z TVP, podobno interesujÂącÂą. Czy z niej skorzysta nie wiem, ale moÂże warto siĂŞ zastanowiĂŚ.
EjÂżesz :) Niech czeka na ofertĂŞ z BBC albo CNN 8)
TVN24 dla TVP nie warto rzucaĂŚ ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 53 gości