Marta Gordziewicz

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

dominikkolski pisze:jesli ktoÂś nie pracuje w warszawie to nieiwle moÂże.
jest w tym trochê prawdy,ale np Jacoù jest reporterem z Gdaùska,a w weekendy siedzi za biurkiem prezenterskim :) Brygida Grysiak by³a korespondentk¹ z Krakowa,póŸniej awans i reporterka warszawska no i prezenterka.z reszt¹ na razie te¿ w weekendy.Biurko TVN24 jest na maxa obstawione.Marta musia³aby dostaÌ jakiœ megasuperœwietny materia³,¿eby siê przebiÌ :D
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
areczek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: piątek 22 wrz 2006, 13:46

Post autor: areczek »

Nie trzeba chyba mieĂŚ supertematu, by sie przebiĂŚ. Wydaje mi siĂŞ, ze zdecydowanie zaleÂży to od polityki stacji i planĂłw dotyczÂących poszczegĂłlnych osĂłb. Moim zdaniem Marta powinna byĂŚ bardziej wykorzystana na antenie, bo staÂła siĂŞ wizytĂłwkÂą stacji. Jako prezenterka spowodowaÂłaby, ze widz wiedziaÂłby, Âże jeÂśli ona to tvn24. Faktycznie jest tak, Âże dziennikarze z Warszawy majÂą wiĂŞksze pole do popisu, bo tam najwiĂŞcej siĂŞ dzieje. PrzecieÂż nie moÂże byĂŚ tak, Âże dziennikarz z Krakowa mĂłwi o tym co dzieje siĂŞ w Sejmie. Oczywiscie ÂżyczyÂłbym sobie, aby Marta byÂła czĂŞÂściej, bo chce jÂą oglÂądaĂŚ. Gdyby byÂła prezenterkÂą - cieszyÂłaby oko nie tylko moje. Jednak z Krakowa cieÂżko. Chyba, ze podbnie jak jacoĂą dojeÂżdÂżaÂłaby do warszawy i na to liczĂŞ.


MARTA GORDZIEWICZ NA PREZENTERKÊ TVN24 :brawa:
dominikkolski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: piątek 07 lip 2006, 21:13

Post autor: dominikkolski »

Czy ja dobrze wczoraj widziaÂłem, Âże Marta miaÂła swĂłj debiut na Âżywo w Faltakch? Czy ktoÂś moÂże potwierdziĂŚ jakimiÂś capsami?
dominik
areczek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: piątek 22 wrz 2006, 13:46

Post autor: areczek »

Jak to, ja nic o tym nie wiem, widziaÂłem MartĂŞ wczoraj rano, ale nie miaÂłem pojĂŞcia, Âże byÂła na Âżywo w faktach. TeÂż bardzo proszĂŞ o informacje na ten temat i jak wypadÂła?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..byÂła :)
..jak wypadÂła.. :roll:
..szybko :lol:
..specyfika FaktĂłw popoÂłudniowych siĂŞ kÂłania ;)
..trafiÂł jej siĂŞ niewdziĂŞczny ale na tyle waÂżny temat Âże omĂłwiÂła go pokrĂłtce w Faktach :]
..ale nie mam dowodu w postaci capsĂłw wiĂŞc musicie mi uwierzyĂŚ na sÂłowo :devil:

..mp3 z relacji Marty :arrow:

http://www.gigasize.com/get.php/148394/Marta.mp3

..ale nie z FaktĂłw tylko z jednego z serwisĂłw tvn24 ;)
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Te¿ widzia³em i przyznajê, ¿e by³em zaskoczony :o O wiele bardziej zas³u¿eni reporterzy nie dostêpuj¹ takich zaszczytów, a tu pocz¹tkuj¹ca reporterka :mhm: Lecz póŸniej zaczê³o do mnie docieraÌ, ¿e to po prostu zas³uga tematu, który sta³ siê przyczyn¹ wielkiej na skalê krajow¹ dyskusji ;) To jednak nie zmienia faktu, ¿e debiut mia³ miejsce i ¿e dziewczyna ma w ¿yciu farta (chyba, ¿e o coœ wiêcej mo¿e chodziÌ :spiewa: ) i kto wie, kto wie jak dalej potocz¹ siê jej losy w stacji :spiewa:
..mp3 z relacji Marty :arrow:
Mo¿e siê czepiam, ale wydaje mi siê, ¿e trochê chaotycznie dobiera s³ownictwo i zdania - niektóre zdania padaj¹ kilkakrotnie w ca³ej relacji - po co? Raz wystarczy ;) Mówi du¿o, prawie bez zaj¹kniêcia i szybko, ale nie ma w tym co mówi przyk³adnego ³adu, takie wnioski wyci¹gam, gdy ws³uchujê siê w ca³oœÌ :uhh:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

MoÂże siĂŞ czepiam,
..chyba trochĂŞ tak ;)

Marta dzis byÂła znowu w Faktach :)
..tematy jej siĂŞ trzymajÂą :rozglada:
..szkoda Âże tylko takie ponure :/

..ja mam Capsy ale z innej godziny :arrow:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



Obrazek
..z neo ;)

[ Dodano: Sro Lis 01, 2006 9:50 am ]
..i z dziÂś :arrow:

Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
areczek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: piątek 22 wrz 2006, 13:46

Post autor: areczek »

DziĂŞkuje za capsy. dziĂŞkujĂŞ, dziĂŞkujĂŞ i jeszcze raz dziekuje :brawa:


Jesli ktoœ uwa¿a, ¿e to co mówi Marta jest chaotyczne, to oczywiœcie ma do tego prawo. Ja nie widzia³em relacji, ale pos³ucha³em i wydaje mi siê, ¿e s¹ rzeczy, zdanie, które nale¿y powtórzyÌ jeœli s¹ istotne. Poza tym trzeba pamiêtaÌ, ¿e to s¹ relacje na ¿ywo i trudno tutaj, tak mi siê wydaje, nauczyÌ siê wszytskiego na pamiêÌ i wyrecytowaÌ bezb³êdnie, zw³aszcza kiedy sytuacja jest tak dynamiczna i co jakiœ czas trzeba przekazywaÌ nowe informacje. Wydaje mi siê, ¿e to niepotrzebne czepianie siê. dziewczyna pojawia³a siê na antenie ca³kiem niedawno, a ju¿ mia³a dwie relacje w Faktach ( moim zdaniem - przynajmniej ta, któr¹ widzia³em, bardzo dobra ). Praiwe codziennie mo¿na j¹ ogl¹daÌ albo jej materia³y. Jest pracowita i idzie jej to bardzo, bardzo dobrze. Jesli pope³nia b³êdy, to na pewno szybko je poprawi.

Marta moim zdaniem ma talent. Jej wdziĂŞk, uroda, biegÂłe posÂługiwanie siĂŞ poprawnÂą polszczyznÂą, dynamika, powodujÂą, Âże chce siĂŞ jÂą oglÂądaĂŚ i ja robiĂŞ to z wielkÂą chĂŞciÂą. Niepotrzebne Drodzy Forumowicze sÂą te wszytskie, zÂłoÂśliwe komentarze o tym, Âże skoro byÂła w Faktach to na pewno coÂś za tym stoi, Âże nieÂładna, Âże sÂą bardziej zasÂłuÂżeni od niej. KaÂżdy ma swojÂą szansĂŞ i chce jÂą wykorzystaĂŚ. Moim zdaniem, Marta jÂą wykorzystuje w wyÂśmienity sposĂłb i jestem pewien, Âże jeszcze o niej usÂłyszymy.

To, Âże tak bardzo jej broniĂŞ i chwalĂŞ jednoczeÂśnie nie wynika z mojej platonicznej miÂłoÂści do tej osĂłbki. Wielokrotnie pisaÂłem, Âże jest piĂŞkna, Âże mnie zachwyca, ale ona ma w sobie to coÂś - co przyciÂąga.
Trzymam kciuki Marta!!!!


[/quote]
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Ech¿esz ;) Nie od razu znajomoœci ;) Chodzi³o mi raczej o kolor skóry oryginalny ;) A wiemy, ¿e TVN oryginalnoœÌ ceni ;) Nie pisa³em wtedy wprost, poniewa¿ nie chcia³em zostaÌ pos¹dzony o rasizm :) Ale teraz musia³em uœciœliÌ o co mi chodzi³o :)
Ja nie widziaÂłem relacji, ale posÂłuchaÂłem i wydaje mi siĂŞ, Âże sÂą rzeczy, zdanie, ktĂłre naleÂży powtĂłrzyĂŚ jeÂśli sÂą istotne.
Ja teÂż bardzo MartĂŞ lubiĂŞ, doceniam pracĂŞ takÂże, ale w kilku jej relacjach (nie koniecznie w tej z mp3) zauwaÂżyÂłem owego dnia lekki chaos ;) KtĂłry mnie zaskoczyÂł… no po prostu zdziwiÂł, poniewaÂż wczeÂśniej nie dostrzegaÂłem :)
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
areczek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: piątek 22 wrz 2006, 13:46

Post autor: areczek »

Dlatego teÂż nie atakujĂŞ Ciebie i innych. UwaÂżam, Âże kaÂżdy moÂże wyraziĂŚ swoje zdanie. Tylko czasami opinie sÂą krzywdzÂące dla tych osĂłb, o ktĂłrych piszemy. Trzeba jednak spojrzeĂŚ na fakt, Âże w przyapdku Marty byĂŚ moÂże jedna czy dwie relacje byÂły chaotyczne, pozostaÂłe, a przecieÂż byÂło ich mnĂłstwo, byÂły rewelacyjne. Mnie ta dziewczyna ujĂŞÂła swojÂą naturalnoÂściÂą i takim spokojem i profesjnalizmem przed kamerÂą.
dominikkolski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: piątek 07 lip 2006, 21:13

Post autor: dominikkolski »

MuszĂŞ siĂŞ wtrÂąciĂŚ do dyskusji. SÂą w TVN24 reporterzy, kĂłrzy mĂłwiÂą duÂżo chaotyczniej, a jednak nikt tego nie zauwaÂżyÂł. Wczoraj miaÂłem okazjĂŞ porĂłwnaĂŚ martĂŞ i agatĂŞ i co? Kto bardziej chaotycznie mĂłwiÂł? Agata, bardziej doÂświadczona, bo dÂłuÂżej pracuje. I nie ma tÂłumaczenia, Âże byÂło zimno. Najpierw mĂłwiÂła agata, a potem marta. I mimo, Âże obie panie nie robiÂą na mnie wraÂżenia, to jednak marta byÂła o niebo lepsza. MĂłwiÂła pÂłynnie i bez zawahania. A panna agata? swoje zdanie na jej temat juÂż wyraziÂłem kilka razy.
dominik
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Czyœmy tê sam¹ stacjê ogl¹dali i o tych samych reporterkach pisali? :mhm: Mam w¹tpliwoœÌ :uhh:
Agatta i jej relacje, z tego co mi wiadomo, sÂą zawsze klarowne, jasne i poukÂładane :)
Agatta nie mówi mo¿e tak szybko i p³ynnie jak Marta, ale kiedy tej pierwszej s³ucham mam zawsze przed oczyma klarowny zarys omawianej sytuacji :) Wczoraj by³a nader cenn¹ przedstawicielk¹ ''biura informacyjnego'' i z informacjami od niej wychodz¹cymi nikt nie pob³¹dzi³, by³ syty od statystyk i wzi¹³ sobie do serca apele p³yn¹ce z jej ust :)
Tak siĂŞ skÂłada, Âże widziaÂłem wczoraj wszystkie relacje :D Chyba jako jeden z nielicznych :D

Ale doœÌ ju¿ ot :spiewa:

[ Dodano: Czw Lis 02, 2006 8:41 pm ]
MuszĂŞ odwoÂłaĂŚ ten fragment o szybkoÂści mĂłwienia Agatty :lol: Agatta szybko mĂłwi :D
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
areczek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: piątek 22 wrz 2006, 13:46

Post autor: areczek »

StaraÂłem siĂŞ nie porĂłwnywaĂŚ. Nie chciaÂłem nikomu przykroÂści robiĂŚ. StaraÂłem siĂŞ rĂłwnieÂż nie cytowaĂŚ, bo nie chce wchodziĂŚ w polemikĂŞ. Agata mĂłwi lepiej i jaÂśniej od Marty? Ludzie czy gÂłusi jesteÂście? Szkoda sÂłow na wymienianie. Ale trudno, ocenaijcie jak chcecie, szkoda, Âże tak jednostronnie. KaÂżda osoba, z ktĂłrÂą rozmawiaÂłem mĂłwiÂła, Âże nie ma porĂłwnania: fakt spotkaÂły siĂŞ dwie najÂładniejsze reporterki TVN24, ale Marta jest bardziej profesjonalna.

Azbest, bez urazy, ale wyt³umacz mi proszê co znacz¹ s³owa: wolnoœÌ w ruchu?
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Ja nie bĂŞdĂŞ na tyle chamski i nie bĂŞdĂŞ przytaczaÂł przejĂŞzyczeĂą Marty :]

Do porĂłwnywania tych dwu panien (?) zagrzewa jeden uÂżytkownik, ktĂłry notorycznie (z bliÂżej nie znanych powodĂłw) krytykuje AgattĂŞ :] Ale ja juÂż nie bĂŞdĂŞ wchodziÂł na drogĂŞ polemiki :] Deklaracja od serca :P
Nigdy teÂż nie napisaÂłem, Âże ktĂłraÂś jest lepsza od drugiej, tylko w sÂłowach obrony scharakteryzowaÂłem pracĂŞ Agatty :]
Azbest, bez urazy, ale wyt³umacz mi proszê co znacz¹ s³owa: wolnoœÌ w ruchu?
A widzisz, to mo¿na rozumieÌ dwojako :lol2: Jako swawolê i powolnoœÌ :D Z takimi zjawiskami mieliœmy 1 listopada do czynienia ;)

ÂŻegnam!
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..pownienem unieœÌ siê honorem :mhm:
..ale nie jestem zawziĂŞty ;)

..proszĂŞ bardzo - Marta :arrow:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

http://www.gigasize.com/get.php/155099/Marta.mp3
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości