Marta Gordziewicz

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

areczek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: piątek 22 wrz 2006, 13:46

Post autor: areczek »

Ja teÂż nie chcĂŞ siĂŞ spieraĂŚ. kazdy z nas ma swojego ulubieĂąca w tv i denerwuje mnie, Âże ktoÂś atakuje martĂŞ. Ale racjĂŞ masz Azbest, ze jest jedna osoba, ktĂłra porĂłwnuje i prĂłbuje wywoÂłac niezdrowÂą dyskusjĂŞ, niestety poniosÂły mnie emocje. Sorry. Ale dziĂŞki wielkie za capsy, niestety nie widziaÂłem tej relacji. Postaram siĂŞ powstrzymaĂŚ kiedy Pan Dominiczek powĂłrci na forum.
dominikkolski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: piątek 07 lip 2006, 21:13

Post autor: dominikkolski »

WidzĂŞ, Âże o mnie tutaj dyskusja. Ja miaÂłbym prowokowaĂŚ do kÂłotni?????????? PrzecieÂż ja wyraÂżam tylko swoje zdanie. Bardzo jesteÂście wraÂżliwi na krytykĂŞ obu panien. A szkoda, bo przecieÂż nie sÂą nieomylne. Nie sÂą najlepsze, nie sÂą najÂładniejsze. I jeÂśli ktoÂś ma ochotĂŞ krytykowaĂŚ to bĂŞdzie to robiÂł, czy wam siĂŞ to podoba czy nie. I nadal podtrzymuje swojÂą opiniĂŞ.
dominik
areczek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: piątek 22 wrz 2006, 13:46

Post autor: areczek »

Pan Panie Dominiczku juÂż nie powienin zabieraĂŚ gÂłosu w sprawie. JeÂśli siĂŞ panu dziewczyny nie podobajÂą, to niech Pan nie oglÂąda tvn24. DoÂśc mam krytyki pod adresem Marty, nieuzasadnionej krytyki, podyktowanej jedynie PaĂąskÂą zÂłoÂśliwosciÂą, komplekasami. Daj Pan spokĂłj i zajmij siĂŞ czymÂś poÂżytecznym.
dominikkolski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: piątek 07 lip 2006, 21:13

Post autor: dominikkolski »

MogĂŞ polemizowaĂŚ, ale nikt nie bĂŞdzie mi zakazywaÂł wypowiadania siĂŞ na temat osĂłb, ktĂłre sÂą osobami publicznymi. :twisted: Moje opinie bolÂą Was wszystkich, bo nie sÂą korzystne dla tych osĂłb. Ale prawdziwe. jesteÂście zapatrzeni w dziewczyny i nie dostrzegacie, Âże daleko im jeszcze do profesjonalistĂłw. Wielokrotnie pisaÂłem, ze uroda to nie wszytsko, ale przecieÂż rĂłwniez czĂŞsto zauwaÂżaÂłem, Âże coÂś im siĂŞ udaÂło i potrafiÂłem przyznaĂŚ, Âże coÂś wykonaÂły dobrze. Znam martĂŞ osobiÂście i nie jest moim celem obraÂżanie jej, bo to fajna dziewczyna. Szybko pnie siĂŞ po schodkach kariery, byc moÂże zbyt szybko. JuÂż w koledzy sugerujÂą, ze bĂŞdzie prezenterkÂą. Nie twierdzĂŞ, ze nie nadajÂą sie do telewizji, ale Âże duÂżo im brakuje by zyskaĂŚ w moich oczach. mam prawo wypowiadaĂŚ siĂŞ na ich temat, tak jak to czujĂŞ i nie muszĂŞ - jak Wy - drÂżeĂŚ po kaÂżdym ich materiale czy relacji. jeÂśli sÂą takie dobre, jeÂśli sÂą takimi profesjonalistkami, to po co o tym pisaĂŚ, przecieÂż w takiej sytacji wszyscy o tym wiedzÂą. Ale prawda jest taka, Âże nie wiedzÂą, a Wy swoim pisaniem, uwielbieniem prĂłbujecie wmĂłwiĂŚ innym, Âże lepszych nie ma. Na uznanie trzeba sobie pracowaĂŚ nie kilka miesiecy, ale latami. Areczek - zakochany w marcie ( bez szans na odwzajemnienie uczucia ), czy Black, ktĂłry wyolbrzymia talent i urodĂŞ Agaty. Wydaje mi siĂŞ, ze panowie majÂą problem z poznaniem kobiety w realu i dlatego manifestujÂą swoje uczucia na Forum, caÂłujÂąc ekran kiedy panny siĂŞ pojawiajÂą. Czy nie jest to Âśmieszne, Âże za kaÂżdym razem kiedy pojawia siĂŞ krytyka, jednoczeÂśnie panowie hisyteryzujÂą, ze ktoÂś coÂś Âźle? nawet miĂŞdzy sobÂą nie potrafiÂą siĂŞ dogadaĂŚ. Bo jeden kocha AgatĂŞ, a drugi MartĂŞ. I jeden koniecznie musi skomentowaĂŚ drugÂą, ze uroda, Âże lepszy materiaÂł. KÂłocÂą siĂŞ miĂŞdzy sobÂą, nie wiadomo o co czy o kogo, bo panny pewnie nie majÂą pojĂŞcia o istnieniu tych dwĂłch amantĂłw.

Panowie obudÂźcie sie. MoÂżecie pomarzyĂŚ jedynie o tych dziewczynach, a w marzeniach dotÂąd niepoznane sa doskonaÂłe. GdybyÂście je poznali okazaÂłoby siĂŞ, ze sÂą takie jak i tysiÂące dziewczyn, ktĂłre spotykacie na ulicy- ciekawymi, ale z wadami - jak kaÂżdy z nas.
dominik
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Chyba zapomniaÂłeÂś na koĂącu napisaĂŚ AMEN :lol2:

CzujĂŞ siĂŞ wywoÂłany do odpowiedzi ;)
ZupeÂłnie nie mam ochoty na pisanie czegokolwiek, straaaaaaaaasznie mi siĂŞ nie chce, zwÂłaszcza po wyjÂątkowo ciĂŞÂżkim dniu w pracy, w przygnĂŞbiajÂącej ÂświadomoÂści, Âże dziÂś nie dane mi byÂło minutĂŞ po minucie, godzinĂŞ po godzinie podziwiaĂŚ AgatĂŞ w akcji i peÂłnej gotowoÂści, dodatkowo w obliczu piĂŞknej ÂświadomoÂści tego, co mnie jeszcze dziÂś przede mnÂą, ale i tak muszĂŞ oczekiwaĂŚ w pĂłki co towarzystwie zmĂŞczenia, wiĂŞc ... zrobiĂŞ coÂś, Âżeby czasu nie marnotrawiĂŚ ;)
MogĂŞ polemizowaĂŚ, ale nikt nie bĂŞdzie mi zakazywaÂł wypowiadania siĂŞ na temat osĂłb, ktĂłre sÂą osobami publicznymi.
AleÂż nikt Ci nie zabrania, wrĂŞcz przeciwnie :D Od momentu Twojego pojawienia siĂŞ (niech bĂŞdzie przeklĂŞty :D ) namawiam CiĂŞ uporczywie, byÂś raczyÂł wypowiedzieĂŚ siĂŞ rĂłwnieÂż w wÂątkach ludzi, dziennikarzy, ktĂłrzy sÂą w stanie sprostaĂŚ Twoim wymaganiom :) Warto spoglÂądaĂŚ krytycznie na pracĂŞ dziennikarzy, ale warto takÂże w tej krytyce uwzglĂŞdniĂŚ pozytywne efekty ich pracy :)
Chyba Âże (wnioskujĂŞ po braku Twoich wpisĂłw w innych wÂątkach), jeszcze siĂŞ taki nie narodziÂł, ktĂłry by Tobie dogodziÂł lub byÂł godny Twoich pochlebnych opinii :>
Albo :mhm: czekasz, aÂż w koĂącu nadejdzie czas na Twoje 5 minut i bĂŞdziesz mĂłgÂł wychwalaĂŚ siebie w niebogÂłosy :D
Moje opinie bolÂą Was wszystkich, bo nie sÂą korzystne dla tych osĂłb.
Oj bolÂą ;( BolÂą i to nawet bardzo ;( Od Âśmiechu bolÂą mnie boki, Âżebra, miĂŞÂśnie brzucha ;) Acha :D Jeszcze bolÂą mnie policzki :D
Ale prawdziwe.
Moim skromnym zdaniem - nieprawdziwe :D
jesteÂście zapatrzeni w dziewczyny i nie dostrzegacie, Âże daleko im jeszcze do profesjonalistĂłw.
MyÂślĂŞ, Âże bliÂżej niÂż dalej :D
Wielokrotnie pisaÂłem, ze uroda to nie wszytsko,[...]
Tak, masz racjê :D Liczy siê jeszcze talent :D Talent, który dziewczyny niew¹tpliwie posiadaj¹. I jeœli na pocz¹tku ich dziennikarskiej drogi jest tak dobrze, ¿e mog¹ siê poszczyciÌ uznaniem wielu widzów, a¿ strach (pozytywny) pomyœleÌ, co bêdzie póŸniej :D
ale przecieÂż rĂłwniez czĂŞsto zauwaÂżaÂłem, Âże coÂś im siĂŞ udaÂło i potrafiÂłem przyznaĂŚ, Âże coÂś wykonaÂły dobrze.
Widzisz, ja tych s³ów nie dostrzeg³em. Nawet jeœli kiedykolwiek pad³y tutaj s³owa, o których piszesz, zala³y je i ca³kowicie przes³oni³y te k¹œliwe, wrogie i krzywdz¹ce :]
Znam martĂŞ osobiÂście i nie jest moim celem obraÂżanie jej, bo to fajna dziewczyna.
Jak ja jej wspó³czujê ;( Mam nadziejê, ¿e nigdy nie dowie siê np. rozmawiaj¹c z Tob¹ w 4 oczy, ¿e Ty to ten z forum. To chyba gorsze doœwiadczenie lub przynajmniej porównywalne ze staniêciem twarz¹ w twarz z wiadomoœci¹, ¿e Twój znajomy by³ w przesz³oœci SB-kiem :D Owszem, prawdziwy przyjaciel nie szczêdzi krytyki, ona pomaga w stawaniu siê doskonalszym, poprzez niwelowanie wczeœniej zaobserwowanych i nazwanych b³êdów, ale Twoje dzia³anie mo¿e jedynie ludzi blokowaÌ :]
Szybko pnie siĂŞ po schodkach kariery, byc moÂże zbyt szybko. JuÂż w koledzy sugerujÂą, ze bĂŞdzie prezenterkÂą.
Tego byÂś chyba nie przeÂżyÂł :devil: A takie ewentualne fakty (ktĂłrych speÂłnienia Marcie z caÂłego serca ÂżyczĂŞ :) ) mogÂłyby byĂŚ dla Ciebie okrutne wyjÂątkowo i trudno z nimi polemizowaĂŚ. Wszak szefowie tvn-u nie liczÂą siĂŞ z opiniami widzĂłw :devil: Dano mi to kiedyÂś wyraÂźnie do zrozumienia :D
Nie twierdzĂŞ, ze nie nadajÂą sie do telewizji, ale Âże duÂżo im brakuje by zyskaĂŚ w moich oczach.
No to pisz chÂłopie o swoich ideaÂłach! :D Pisanie pozytywĂłw nie boli :lol2:
mam prawo wypowiadaĂŚ siĂŞ na ich temat, tak jak to czujĂŞ i nie muszĂŞ - jak Wy - drÂżeĂŚ po kaÂżdym ich materiale czy relacji.
Ró¿nimy siê w kwestii podejœcia do materia³ów i relacji :D Oto dlaczego nasza dyskusja jest treœciowo oraz strukturalnie skomplikowana i zró¿nicowana ;)
jeÂśli sÂą takie dobre, jeÂśli sÂą takimi profesjonalistkami, to po co o tym pisaĂŚ, przecieÂż w takiej sytacji wszyscy o tym wiedzÂą.
ZapĂŞtliÂłeÂś siĂŞ :D W toku Twojego rozumowania, warto zastanowiĂŚ siĂŞ nad tym, po co rĂłwnieÂż pisaĂŚ zÂłe rzeczy? :D
Ale prawda jest taka, Âże nie wiedzÂą, a Wy swoim pisaniem, uwielbieniem prĂłbujecie wmĂłwiĂŚ innym, Âże lepszych nie ma.Na uznanie trzeba sobie pracowaĂŚ nie kilka miesiecy, ale latami. .
Ja nie prĂłbujĂŞ nikomu niczego wmĂłwiĂŚ :D Agatka mĂłwi sama za siebie :D Ja nie studiowaÂłem nawet marketingu i nie specjalizujĂŞ siĂŞ we wmawianiu ludziom czegokolwiek. ZresztÂą nawet prywatnie nie mam takiego zwyczaju ;) Przelewam na kartki forum, co mi serce i umysÂł podpowiadajÂą :) Po raz kolejny powtarzam rĂłwnieÂż, Âże nikomu nie zabraniam pisaĂŚ w wÂątkach ludzi dÂłuÂżej znanych z anteny tvn24, ani nie nakazujĂŞ czytaĂŚ tego, co pisujĂŞ w wÂątkach uroczych adeptek dziennikarstwa :]
[...] czy Black, ktĂłry wyolbrzymia talent i urodĂŞ Agaty.
Ta zniewaga krwi wymaga :evil: Zniewa¿y³eœ waœÌ kobietê przecudnej urody, która gdy tylko siê pojawia wyborn¹ goœcin¹ podejmuje widza-s³uchacza!!! W tej kwestii, w obliczu tych Twoich s³ów nie wchodzi w rachubê wymiana ¿adnych argumentów s³ownych :evil:
Wydaje mi siĂŞ, ze panowie majÂą problem z poznaniem kobiety w realu i dlatego manifestujÂą swoje uczucia na Forum, caÂłujÂąc ekran kiedy panny siĂŞ pojawiajÂą.
JakÂże wzrasta Twoje mĂŞskie "ego" wÂśrĂłd Âżyciowych nieudacznikĂłw, prawda? :devil: :hahaha:
WnioskujĂŞ, Âże po moim awatarze wnosisz :> :devil: WÂłaÂśnie dla takich jak Ty pamflecistĂłw zdecydowaÂłem siĂŞ na jego wybĂłr, Âżeby mieli jakiÂś dziecinny argument do zasygnalizowania :D
Czy mam problem z poznaniem kobiety w realu :mhm: Có¿ Ty o moich ¿yciowych podbojach wiedzieÌ mo¿esz? :D
Szkoda, ¿e masz wy³¹czon¹ funkcjê pw :/ Zda³bym Ci szczegó³ow¹ relacjê z wczorajszego wieczora :D
Bo jeden kocha AgatĂŞ, a drugi MartĂŞ.
Jesteœmy oddani swoim damom :D KochaÌ :> Nigdy tak mocnego s³owa na forum nie u¿y³em - w realu owszem 8) Ja nie nadu¿ywam s³ów wa¿nych. A zw³aszcza s³owa: ''kochaÌ'', bo ono jest wielkie, zobowi¹zuje ...
I jeden koniecznie musi skomentowaĂŚ drugÂą, ze uroda, Âże lepszy materiaÂł. KÂłocÂą siĂŞ miĂŞdzy sobÂą, nie wiadomo o co czy o kogo, bo panny pewnie nie majÂą pojĂŞcia o istnieniu tych dwĂłch amantĂłw.
Moja dzia³alnoœÌ tutaj jest bezinteresowna :) Czerpiê z niej ogromn¹ przyjemnoœÌ :) Czy¿byœ nie wiedzia³, ¿e mo¿na uczyniÌ coœ dla drugiego cz³owieka zupe³nie bezinteresownie? Ja spotyka³em, nadal spotykam na swojej drodze wiele ¿yczliwych mi osób, które poprzez mi³e s³owo, gest, uœmiech u³atwia³y mi, zw³aszcza na pocz¹tku, zawodow¹ karierê :) Zarazili mnie chyba t¹ ¿yczliwoœci¹ :)
Panowie obudÂźcie sie.
Ja aktualnie nie ÂśpiĂŞ :D Ostatnio nawet ÂśpiĂŞ coraz mniej :D
MoÂżecie pomarzyĂŚ jedynie o tych dziewczynach, a w marzeniach dotÂąd niepoznane sa doskonaÂłe.
Marzenia czasem siê spe³niaj¹ :D Kolejna sprawa: szczegó³owo analizuj¹c p³atki nikt jeszcze nie poj¹³ piêkna ró¿y. A kobiety i bez tego s¹ trudne do przejrzenia, bo ka¿da z nich stanowi wyj¹tek od regu³y i nawet doœwiadczony znawca ma z poznaniem problem :D
GdybyÂście je poznali okazaÂłoby siĂŞ, ze sÂą takie jak i tysiÂące dziewczyn, ktĂłre spotykacie na ulicy- ciekawymi, ale z wadami - jak kaÂżdy z nas.
Serio? :o A któ¿ jest bez wad? Tylko dlatego mamy przestaÌ pisaÌ, albo pisaÌ wy³¹cznie o wadach, b³êdach? Zdecydowanie za bardzo skupiasz siê na tej negatywnej stronie rzeczywistoœci. Nawet w mi³oœci :lol2: Mê¿czyzna i anons: sam nie jestem idea³em, ale szukam idea³u kobiety :D Ka¿dy ma autorski, w³asny idea³, czasem silnie zakorzeniony. Najwa¿niejszy dla mnie jest idea³ autentycznoœci - uznajê to za wielk¹ wartoœÌ 8)

Kochajmy i bÂądÂźmy kochani :)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
areczek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: piątek 22 wrz 2006, 13:46

Post autor: areczek »

A jeszcze do tego co napisa³ Black. panie Dominiczku dziewczyny s¹ na poczatku swojej kariery, dzieù po dniu nabywaj¹ doœwiadczenia. To widaÌ. WidaÌ efekty. Gdyby by³y takie nieprofesjonalne, nie by³oby ich na antenie. masz pan ze sob¹ problem. Ju¿ pisa³em, ze panu nie uda³o siê w tym zawodzie, a kolejne zdania krytyki z Paùskiej strony s¹ tylko tego dowodem. OdejdŸ pan i nie pogr¹¿aj siê bardziej. Daj Pan spokój dziewczynom i nam - widzom i wielbicielom.

[ Dodano: Sob Lis 11, 2006 5:15 pm ]
Jstem wstrz¹œniêty k³amstwem jakim karmi³ nas Pan Dominiczek. Otó¿ nawi¹za³em kontakt z Mart¹ i co siê okaza³o? Marta nie zna Pana Dominika. No chyba, ¿e pan Dominik w rzeczywistoœci nie jest Dominikiem, co mog³oby sugerowaÌ, ¿e ukrywa siê, bo nie ma odwagi powiedziec Marcie prosto w oczy co o niej myœli. A przecie¿ myœli to co pisze na forum. Jeœli tak jest to gratuluje odwagi panie Dominiczku. Zapewne jest Pan jedn¹ z tych osób, którym Marta bardzo siê podoba i jako kobieta i dziennikarka, ale nie potrafi pan siê do tego przyznaÌ. ByÌ mo¿e nawet obdarowuje pan j¹ komplementami, a tutaj jako Pan Dominik wymyœla Pan szkaluj¹ce j¹ rzeczy.


TrochĂŞ mi smutno, bo dawno Martusi nie widziaÂłem ;(

MiÂła dziewczyna, bardzo miÂła. Zatracam siĂŞ coraz bardziej, ale mam nadziejĂŞ w sÂłusznej sprawie.
dominikkolski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: piątek 07 lip 2006, 21:13

Post autor: dominikkolski »

Imiê to samo, nazwisko zmienione. Marta mo¿e zatem nie kojarzyÌ. Mogê Ciê zapewniÌ Areczku, ¿e wszytsko to co piszê tu , jestem zdolny przekazaÌ Marcie. Ale po co? Ona bardzo wszystkim siê przejmuje, a ja nadal chcê byÌ jej koleg¹. Jest bardzo krytyczna wobec siebie, dlatego te¿ wszytskie b³ey, o których napsia³em, zapewne samam wyeliminuje. Mojej pomocy nie potrzebuje. Gratulujê nawi¹zania kontaktu Mart¹. Mog³eœ przekonaÌ siê, ¿e fajna z niej dziewczyna. Ale trzeba umieÌ odró¿niÌ szklany ekran od ¿ycia i od wypocin na Forum.
dominik
areczek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: piątek 22 wrz 2006, 13:46

Post autor: areczek »

A mojej Marty nie ma ;(

Tyle czasu minĂŞÂło a na antenie brak mojej ulubienicy. Takiego dÂługiego przestoju jeszcze nie byÂło. Smutno mi???????????

Marto, gdzie jesteÂś!!!!!!!!!
Lois Lane
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek 20 lis 2006, 10:17

Post autor: Lois Lane »

areczek pisze:A mojej Marty nie ma ;(

Tyle czasu minĂŞÂło a na antenie brak mojej ulubienicy. Takiego dÂługiego przestoju jeszcze nie byÂło. Smutno mi???????????

Marto, gdzie jesteÂś!!!!!!!!!
ByÂła w poniedziaÂłek, jeÂśli dobrze pamiĂŞtam, na konferencji naszego… tzn. IV RP ;) premiera KaczyĂąskiego w ÂŁosiach :) SÂłyszaÂłam jak zadawaÂła pytania, póŸniej nadaÂła 2 relacje. W drugiej trochĂŞ siĂŞ zapĂŞtliÂła, ale skwitowaÂła wszystko uÂśmiechem i ''szÂła'' dalej ;)
Jedna z lepszych reporterek stacji. Trudno uwierzyÌ, ¿e to dopiero jej pocz¹tki :shock: Pierwszy raz widzia³am j¹ bodaj w Tatrach, w Zakopanem. Mia³a wtedy b³ahy temat... jakiœ turystyczny i póŸniej coœ o niedŸwiedziach ;)
PóŸniej coraz, coraz powa¿niejsze... Kraków i okolice to powa¿ny region.
Teraz s³owa uznania nale¿¹ jej siê za ''obs³ugê'' wypadku z Rudy Œl¹skiej. Jedyne zastrze¿enia mam do zbyt sensacyjnego tonu, jakim przekazywa³a newsy. Ale to mo¿e dlatego, ¿e pierwszego dnia nie by³a blisko kopalni, tylko sta³a pod gmachem Wy¿szej Izby czy Urzêdu Górniczego... przepraszam, ale nie pamiêtam. Niemniej, profesjonalna w ka¿dym calu. Myœlê, mam nadziejê, ¿e stacja to doceni. Mówi, mówi, mówi... du¿o, sensownie i d³ugo :D
A kolor skĂłry traktowaÂłabym jako dodatkowy atut :)
areczek pisze:Otó¿ nawi¹za³em kontakt z Mart¹ i co siê okaza³o? Marta nie zna Pana Dominika.
MogÂłeÂś jej tego oszczĂŞdziĂŚ ;)
Mówić, mówić, mówić... dużo, sensownie i długo :D
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Marta dzisiaj zdawaÂła relacjĂŞ z zakopanego.JeÂśli oglÂądaliÂście to wiecie jak o maÂły wÂłos halny nie przewrĂłciÂł tej dziewczyny. Dobrze Âże rozmawiaÂła z ratownikiem z topru ,ktĂłry byÂł przytomny i przytrzymaÂł MartĂŞ. :hmm: :hmm: :hmm:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Jestem zaskoczona tym, co miaÂło miejsce we wczorajszym wieczorze wyborczym :evil: Marta nadawaÂła relacjĂŞ ze sztabu wyborczego Majchrowskiego, kiedy okazaÂło siĂŞ, Âże wygraÂł, to nie ona z nim rozmawiaÂła, tylko Pani Pochanke i ÂŁukasz Grass :? ZupeÂłnie tego nie rozumiem, w innych oÂśrodkach reporterzy rozmawiali z wygranymi, bÂądÂż przegranymi, a Marta nie mogÂła :> KtoÂś myÂślaÂł, Âże nie daÂłaby sobie rady, to po co jÂą tam posÂłali :>
W kolejnym wejÂściu zdaÂła takÂą piĂŞknÂą relacjĂŞ z tego co siĂŞ dzieje w sztabie :D naprawdĂŞ nie rozumiem dlaczego nie mogÂła przeprowadziĂŚ tej rozmowy?
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

DÂżastina pisze:Jestem zaskoczona tym, co miaÂło miejsce we wczorajszym wieczorze wyborczym :evil: Marta nadawaÂła relacjĂŞ ze sztabu wyborczego Majchrowskiego, kiedy okazaÂło siĂŞ, Âże wygraÂł, to nie ona z nim rozmawiaÂła, tylko Pani Pochanke i ÂŁukasz Grass :? ZupeÂłnie tego nie rozumiem, w innych oÂśrodkach reporterzy rozmawiali z wygranymi, bÂądÂż przegranymi, a Marta nie mogÂła :> KtoÂś myÂślaÂł, Âże nie daÂłaby sobie rady, to po co jÂą tam posÂłali :>
..to byÂło bardzo niesprawiedliwe i dla mnie niezrozumiaÂłe :uhh:
..zwÂłaszcza Âże :arrow:
W kolejnym wejÂściu zdaÂła takÂą piĂŞknÂą relacjĂŞ z tego co siĂŞ dzieje w sztabie :D
Obrazek

..pracowita niedziela (wczeÂśniej) :arrow:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

NiektĂłrzy z reporterĂłw sÂą gorzej traktowani :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :mhm: :mhm: :mhm:
areczek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: piątek 22 wrz 2006, 13:46

Post autor: areczek »

JuÂż wrĂłciÂłem i nadrabiam zalegÂłosci. Relacji Marty z Rudy nie widziaÂłem, ale kolega powiedziaÂł, ze niestety to wÂłasnie ona musiaÂła poinformowaĂŚ nas w nocy, Âże znaleziono ciaÂła gĂłrnikĂłw. Przykry temat. W Zakopanem teÂż nie widziaÂłem, ale za to juÂż niedziela byÂła cudowna. pracowita dziewczyna. do poÂłudnia w CzĂŞstochowie, a wieczorem juÂż w sztabie majchrowskiego. Jest rewelacyjna i piĂŞkna i wÂłaÂściwie tyle mogĂŞ napisaĂŚ. Bo po co wiĂŞcej. WiĂŞcej widaĂŚ na antenie. MoÂże ktoÂś posiada jeszcze inne capsiki????? Bardzo , bardzo proszĂŞ
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości