Marta Gordziewicz

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

dominikkolski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: piątek 07 lip 2006, 21:13

Post autor: dominikkolski »

Z tego co wiem to juÂż pracowaÂła lub praktykowaÂła w BBC. Pozostaje jedynie CNN, ale tutaj pracujÂą tylko najlepsi :)
dominik
areczek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: piątek 22 wrz 2006, 13:46

Post autor: areczek »

jĂŞsli byÂła w BBC to wszytsko juÂż jasne. Wiadomo dlaczego tak dobrze sobie radzi. Nie jest nowicjuszkÂą.

A dzisiaj moja ulubienica kolejny raz zagoÂściÂła na ekranie. Najpierw ÂŁagiewniki, potem siedziba PiS. Czy ktoÂś ma moÂże capsy? bardzo proszĂŞ. Cudowna i z dnia na dzieĂą coraz Âładniejsza, coraz pewniejsza siebie. ChoĂŚ zapomniaÂła chyba, ze Pan Terlecki to Ryszrad to byÂło cudownie. Cudownie spĂŞdziĂŚ pochmurnÂą niedzielĂŞ patrzÂąc w tÂą sÂłonecznÂą twarz.
Kocham, uwielbiam i bardzo widzieĂŚ chcĂŞ - czekam na jeszcze.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..proszĂŞ bardzo :D
..ale niestety tylko tyle :/
:arrow:
Obrazek
Obrazek

..Marta by³a jeszcze póŸnym wieczorem spod okna na Franciszkaùskiej ale niestety mia³em awariê sprzêtu i dopiero teraz zacz¹³ jako tako dzia³aÌ:/
..ale relacja bardzo dobra byÂła :)
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
areczek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: piątek 22 wrz 2006, 13:46

Post autor: areczek »

Jest cudowna, wczoraj caÂły dzieĂą, a dzisiaj kolejny raz Fakty. Jest urocza. Jutro mam nadziejĂŞ ujrzeĂŚ jej twarz ponownie. Czekam
dominikkolski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: piątek 07 lip 2006, 21:13

Post autor: dominikkolski »

A có¿ to Panie Areczku. Pewnie cierpi Pan, bo nie widaÌ gwiazdeczki :) Wczoraj leszek kab³ak i dzisiaj równie¿. Czy¿by panna Marta urlop mia³a, a mo¿e ju¿ na antenie nie ma dla niej miejsca :twisted: Capsy takie niefajne. A przecie¿ ca³y dzien by³a. A mo¿e pan, panie Areczku zamiast prosiÌ innych o capsy, sam postara³by siê pan o jakieœ cudeùka.
dominik
areczek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: piątek 22 wrz 2006, 13:46

Post autor: areczek »

WyobraŸ sobie Dominiczku, ¿e nawi¹za³em kontakt mailowy z Martusi¹, a jest to dla mnie tak samo wa¿ne jak obserwowanie jej poczynaù na antenie tvn24. By³a zaskoczona tym, ¿e gdzieœ na forum ktoœ intersuje siê jej prac¹. Jest przesympatyczn¹ osob¹, aczkolwiek niezwykle skromn¹. :D By³em najszczêœliwszym cz³owiekiem na ziemi kiedy zobaczy³em maila od niej. Nie spdziewa³em siê, ¿e odpisze, a jednak. Zapewne ty takiego zaszczytu nie dozna³eœ. Co do twoich z³oœliwoœci o jej braku na antenie czy dotycz¹cych tego, ¿e nikt jej nie chce na antenie - to chcia³bym abyœ jednak zacz¹³ leczyÌ swoje kompleksy. Zaczynam podjerzewaÌ, ze jestem tak z³oœliwy, bo Tobie w tym zawodzie nie wysz³o, a te¿ zapewne urod¹ nie grzeszysz. Zapewne st¹d ten bunt, ta uszczypliwosÌ. Widzisz Diminiczku, s¹ ludzie, którzy urod¹ powalaj¹ na kolana a jeszcze przed nimi drzwi kariery stoj¹ otworem, Ty do nich siê nie zaliczasz - choÌ pewnie bardzo byÌ chcia³.
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

WidzieĂŚ jej nie widziaÂłam jak dotÂąd, ale za to sÂłyszaÂłam. Stwierdzam, iÂż Marta ma dziwny (mĂŞski) gÂłos a la Joasia KryĂąska i Agata Tomaszewska.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Mandi pisze:WidzieĂŚ jej nie widziaÂłam jak dotÂąd, ale za to sÂłyszaÂłam. Stwierdzam, iÂż Marta ma dziwny (mĂŞski) gÂłos a la Joasia KryĂąska i Agata Tomaszewska.
..Mandi :>
..nie Âżartuj sobie :>
Agatka i Asia majÂą mĂŞskie gÂłosy :hyh:
..moÂże bym ci uwierzyÂł gdybym ich przed chwilÂą czy w ogĂłle nie sÂłyszaÂł ;)

..Marta czekajÂąca na konwencjĂŞ PO w Kielcach :arrow:

Obrazek

..Marta senna ;)
:arrow:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Widzia³em dziœ to ³¹czenie.Brydzia du¿yruje w weekend i jak widaÌ Marta równie¿ :) A Jaconiowi wieczór siê dosta³.
Mandi pisze:Stwierdzam, iÂż Marta ma dziwny (mĂŞski) gÂłos a la Joasia KryĂąska i Agata Tomaszewska.
Agata i Krynia mĂŞskie gÂłosy :shock: to moÂże i CzubĂłwna teÂż? :>
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..Marta ze Âśrodka :arrow:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

..i dzis :arrow:
Obrazek

..warto napisaĂŚ Âże RafaÂł Poniatowski ktĂłry miaÂł wejÂście przed niÂą byÂł dzis przez chwilĂŞ 'MatÂą Gordziewicz' :devil:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Niestety wszystkie wymienione panie dziwnie brzmiÂą, ale za to poprawiaja siĂŞ. WidaĂŚ to w kaÂżdej relacji dzienikarskiej. Niedawno udaÂło mi siĂŞ zobaczyĂŚ twarz Marty. Uroda taka sobie, ale reportaÂż dobry - Âżadnych wpadek, przejĂŞzyczeĂą czy przerywnikĂłw.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

obieÂżyÂświat pisze:RafaÂł Poniatowski ktĂłry miaÂł wejÂście przed niÂą byÂł dzis przez chwilĂŞ 'MatÂą Gordziewicz' :devil:
taaaa,przecieÂż RafaÂł jest tak do Marty podobny,Âże realizatorzy MUSIELI sie pomyliĂŚ... :/

co do urody nie bĂŞdĂŞ siĂŞ wypowiadaÂł,bo mnie Marta nie zachwyca :D ale jako reporterka sprawdza siĂŞ wzorowo.ma jednÂą z najlepszych dykcji w caÂłym naszym TVN24 :tanczy:
ale nic siĂŞ nie zapowiada,aby sprawdziÂła siĂŞ rĂłwnieÂż jako prezenterka... :]
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Dzisiaj znowu miaÂłam szczĂŞÂście trafiĂŚ na MartĂŞ, tym razem w Raporcie Wieczornym o 20.00. Dobra relacja. :brawa:
areczek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: piątek 22 wrz 2006, 13:46

Post autor: areczek »

ja teÂż widziaÂłem ten materiaÂł i teÂż bardzo mi siĂŞ podobaÂł. WÂłaÂściwie to Marta jest tak dobrÂą reporterkÂą, Âże trudno ciÂągle oklaskiwaĂŚ jej pracĂŞ, bo zawsze wiadomo, Âże relacja bedzie bardzo dobra, a materiaÂł wciÂągajÂący. JeÂśli o jej urodĂŞ chodzi, to przecieÂż nie wszytskim musi siĂŞ podobaĂŚ, zwÂłaszcza, Âże na polskie warunki jest niezwykle kontrowersyjna. Mi podoba siĂŞ bardzo i jestem zachwycony. JeÂśli robi materiaÂł i jeÂśli widzĂŞ jej relacje jest cudownie. Czy nie sprawdzi siĂŞ jako prezenterka - uwaÂżam, Âże jak najbardziej tak. Nadaje siĂŞ do tego i tego jej ÂżyczĂŞ. MyÂślĂŞ, Âże jako prezenterka byÂłaby super, nie tylko ze wzglĂŞdu na urodĂŞ, ale rĂłwnieÂż na umiejĂŞtnoÂści. Poza tym siedzÂąc za stoÂłem prezenterskim zapewne wzbudziaÂłaby zainteresowanie szerokiego grona widzĂłw, a przecieÂż o to chodzi Âżeby przed TV przyciÂągaĂŚ nas - zwykÂłych i niezwykÂłych ludzi.
dominikkolski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: piątek 07 lip 2006, 21:13

Post autor: dominikkolski »

Moim zdaniem nadaje siĂŞ na prezenterkĂŞ. WyglÂąda, jest elokwentna, ma talent. Pytanie jaka jest polityka stacji? ChoĂŚ jestem przeciwnikiem urodziwych dziewczÂąt w stacji inforemacyjnej, to trzymam kciuki, bo jÂą bardzo lubiĂŞ. WidaĂŚ jednak, ze reporterzy w osrodkach nie majÂą szans na przebicie siĂŞ, bo z martÂą byÂło tak, ze na poczÂątku widoczna byÂła codziennie, teraz jakoÂś jej brak. Jesli ktoÂś nie pracuje w warszawie to nieiwle moÂże.
dominik
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: marcin3usb i 63 gości