Marta Gordziewicz

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

areczek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: piątek 22 wrz 2006, 13:46

Marta Gordziewicz

Post autor: areczek »

Cudowna, Âładna, inteligentna, profesjonalna. CzekaÂłem na kogoÂś takiego w telewizji i doczekaÂłem siĂŞ. PojawiÂła siĂŞ tak niedawno, a juÂż relacjonowaÂła waÂżne wydarzenia. KrakĂłw dziĂŞki niej zyskaÂł i to bardzo duÂżo. Jeszcze trochĂŞ pracy, jeszcze trochĂŞ doÂświadczenia i Drodzy PaĂąstwo bĂŞdziemy mieli nowÂą gwiazdĂŞ TVN24. :)


Jest pierwsz¹ ciemnoskór¹ reporterk¹ informacyjn¹ w polskiej telewizji, a ja jestem dumny, ¿e mieszkam w Krakowie, bo i ona tutaj mieszka. S¹ ju¿ tacy, kórzy j¹ spotkali na swojej drodze, a ja czekam, by stan¹Ì z ni¹ twarz¹w twarz, by wyraziÌ swój zachwyt.

W moim rankingu, obok Anity Werner, Anny KalczyĂąskiej i Justyny Pochanke, jest juÂż Marta Gordziewicz - nowa reporterka z Krakowa.
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Re: Marta Gordziewicz

Post autor: Alchemik »

areczek pisze:Cudowna, Âładna, inteligentna, profesjonalna. CzekaÂłem na kogoÂś takiego w telewizji i doczekaÂłem siĂŞ. PojawiÂła siĂŞ tak niedawno, a juÂż relacjonowaÂła waÂżne wydarzenia.
Wierzê, ¿e to wynik jakiejœ szczególnej - mocno trafionej strza³¹ amora fascynacji, ale kolega niedok³adnie ogl¹da³ TVN24 w ostatnim czasie :) Marta Gordziewicz do³¹czy³a do grona profesjonalistów. Ju¿ od kilku dobrych miesiêcy mo¿na podziwiaÌ dwie inne m³ode sta¿em pracownice TVN24 - Sylwiê Walendowsk¹ i Agatê Tomaszewsk¹, które bardzo czêsto smakowa³y, co to znaczy wyp³yn¹Ì na g³êbok¹ wodê. Myœlê, ¿e TVN24 nie mo¿e sobie pozwoliÌ na zatrudnianie kogoœ, kto siê nie nadaje do tej cie¿kiej pracy, czêsto nazywanej brudn¹ robot¹!
KrakĂłw dziĂŞki niej zyskaÂł i to bardzo duÂżo.
To œwiêta prawda ;) Równie¿ dlatego, ¿e nie jesteœmy skazani (zw³aszcza my - panowie :) ) na tylko i wy³¹cznie relacje Leszka Kab³aka ;)
Jeszcze trochĂŞ pracy, jeszcze trochĂŞ doÂświadczenia i Drodzy PaĂąstwo bĂŞdziemy mieli nowÂą gwiazdĂŞ TVN24. :)
To zaleÂży ;) ZaleÂży od decyzji szefĂłw, czy zechcÂą uczyniĂŚ z niej gwiazdĂŞ - sam talent niestety nie wystarczy.
Ale oczywiÂście ÂżyczĂŞ Marcie wszystkiego najlepszego na starcie :)
No i Âżeby mniej siĂŞ denerowaÂła, bo na razie widaĂŚ jeszcze trochĂŞ, Âże duÂżo zdrowia kosztuje jÂą praca w telewizji ;)
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Marty jest malutko w tv.sam siĂŞ wÂłaÂściwie zastanawiaÂłem by stworzyĂŚ topic o Marcie,ale nie jestem pasjonatem.
Zapodam capsy,bo moÂże ktoÂś jej nie kojarzy,a jak kojarzy to sobie przypomni itd....

Obrazek

Obrazek

wiadomo :lol2:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

azbest-chÂłop pisze:MyÂślĂŞ, Âże TVN24 nie moÂże sobie pozwoliĂŚ na zatrudnianie kogoÂś, kto siĂŞ nie nadaje do tej cieÂżkiej pracy, czĂŞsto nazywanej brudnÂą robotÂą!
A wiecie jak brzmi zmodyfikowane popularne przysÂłowie: gdzie diabeÂł nie moÂże ...?

=> Gdzie diabeÂł nie moÂże, tam reportera poÂśle :devil:

;)
areczek pisze: ja jestem dumny, Âże mieszkam w Krakowie, bo i ona tutaj mieszka[...]
:mhm: myÂślisz, Âże zapomniaÂła o rodzinnym Gorzowie i caÂłe dnie spĂŞdza w Krakowie? Chyba opuszcza czasem KrakĂłw, Âżeby wrĂłciĂŚ na lokalnej ojczyzny Âłono ...? :)
areczek pisze:Cudowna, Âładna, inteligentna, profesjonalna.
Ot, krĂłtka i trafiona charkterystyka :)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Moim zdaniem to znowu nie taka ³adna, przynajmniej na zdjêciach. :nie: Chyba niedawno do³¹czy³a do grona reporterów bo jeszcze jej nie widzia³am na wizji?
areczek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: piątek 22 wrz 2006, 13:46

Post autor: areczek »

PrzecieÂż Tobie nie musi siĂŞ podobac, a mi podoba siĂŞ bardzo. Wczoraj widziaÂłem jÂą tylko raz, ale to juÂż wystarczy by przeÂżyĂŚ kolejny miÂły dzien. Dla mnie jest urocza.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

a mi siĂŞ podobaÂła dziÂś jej relacja :lol2:

Obrazek
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
areczek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: piątek 22 wrz 2006, 13:46

Post autor: areczek »

A czy moze móg³bym poprosiÌ o jakieœ capsy z wczorajszego dnia. Kolega powiedzia³ mi, ze by³o ³¹czenie teleoniczne z Martusi¹, a potem by³a w studio, chodzi³o o jakieœ tematy zwi¹zane z ks. Zaleskim.

Podobno relacja byÂła rewelacyjna, a Martusia wystÂąpiÂła w bieli. JuÂż kojarzy mi siĂŞ z anioÂłem :D [/quote]
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Marta zajmowaÂła siĂŞ wczoraj kolejnÂą rewelacjÂą Isakowicza-Zaleskiego :mhm:
Niestety ja widziaÂłem KabÂłaka relacjĂŞ, rozmowĂŞ i jeÂśli dobrze pamiĂŞtam materiaÂł :neutral:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

areczek pisze:A czy moze mĂłgÂłbym poprosiĂŚ o jakieÂś capsy z wczorajszego dnia.
..nie mam niestety z wczoraj - gdybym wiedziaÂł Âże jest zapotrzebowanie zrobiÂłbym :)

..postaram siĂŞ przy najbliÂższej okazji ;)
..to nie bêdzie trudne bo Marta jest doœÌ czêsto :)
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
areczek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: piątek 22 wrz 2006, 13:46

Post autor: areczek »

Ja potrzebujĂŞ bardzo i bardzo prosze gdyby jednak ktoÂś miaÂł :D
dziÂś Martusi nie widziaÂłem, ale wierzĂŞ, Âże na dÂługo mnie nie zostawiÂła.

Czekam z utĂŞsknieniem :D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..tylko 3 bo i krĂłtka relacja :arrow:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
daniel79
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: sobota 07 sty 2006, 20:51
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: daniel79 »

Troche podobna do tej czekoladki z TVN Meteo jak ona siĂŞ nazywa :mhm: nie moge sobie przypomnieĂŚ.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Omena Mensah :>
Marta przypomina OmenĂŞ? :shock: Gdzie niby? :shock:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Marta przypomina OmenĂŞ?
..teÂż bym chciaÂł to wiedzieĂŚ :>

..mulatki obie ale kolor skóry i tak ró¿ny :lol:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 20 gości