Andrzej Sołtysik

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Andrzej Sołtysik

Post autor: lukaszbialas »

matik pisze:Żeby nie było, "Show" sugeruje, że jednak Sołtysik nie wróci już do programu. Zobaczymy jak to będzie. Jednak, jeżeli odszedłby rzeczywiście z TVN, to znaczy, że coś się psuje (a że psuje się coś w tvn to i tak wiadomo) , bo osoba związana z TVN od początku istnienia i na dodatek przez wiele lat bliski współpracownik Edwarda Miszczaka z byle powodu by nie odchodził. Chociaż przyznam, że w DDTVN na jego miejscu wolę nielubianego przez wielu Węglarczyka :twisted:
Mnie się wydaje, że jednak wróci już niedługo. Nie wyobrażam sobie go po za TVN.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Andrzej Sołtysik

Post autor: matik »

Jak sam zainteresowany na łamach tabloidów powiedział, wygrał z ciężką chorobą i wraca do telewizji najprawdopodobniej jesienią.
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Andrzej Sołtysik

Post autor: avatar »

Zadzwoniliśmy do samego zainteresowanego i biura prasowego TVN. Jak się okazało, zdanie to zostało wyrwane z kontekstu. Nikt w stacji nie słyszał również o jego powrocie.
http://plejada.onet.pl/newsy/gwiazda-tv ... fp=plejada :roll:
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Andrzej Sołtysik

Post autor: matik »

No cóż, Super Express jak widać w formie...
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Andrzej Sołtysik

Post autor: matik »

Andrzej Sołtysik i Omenaa Mensah byli gospodarzami wczorajszej imprezy związanej z Dniem Mleka w Wysokiem Mazowieckim.
Obrazek
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Andrzej Sołtysik

Post autor: Marcin »

O matko, Andrzej Sołtysik wygląda jak bezdomny odziany przez kogoś w garnitur.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Andrzej Sołtysik

Post autor: Trzeciak »

Parę miesięcy przerwy zawodowej zrobiło swoje ;). I tak niedługo się to zmieni - nie martwcie się ;).

Szokiem takie zdjęcie dla mnie nie jest - kilka dni temu zdjęcie z jego udziałem widziałem na Pomponiku.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Andrzej Sołtysik

Post autor: matik »

Trzeciak pisze:Szokiem takie zdjęcie dla mnie nie jest - kilka dni temu zdjęcie z jego udziałem widziałem na Pomponiku.
http://www.pomponik.pl/plotki/news-co-s ... nId,989191
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Andrzej Sołtysik

Post autor: lukaszbialas »

Z tych zdjęć wyżej wynika, że Sołtysik cały czas jest związany z TVN bo trzyma podkładkę z logo stacji. Czy wiadomo już kiedy i w jakim programie wróci na antenę TVN, a może TTV?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Andrzej Sołtysik

Post autor: matik »

Póki co prowadzi różne imprezy letnie patronowane przez TVN. Nie wiadomo na razie nic na temat jego powrotu do prowadzenia programów.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Andrzej Sołtysik

Post autor: Camilo »

Sołtysik od września zastąpi Kuźniara w DDTVN. Trochę słabo, na 5 dni w tygodniu przydałaby się bardziej charyzmatyczna postać.
miwaszkiewicz
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 21:02

Re: Andrzej Sołtysik

Post autor: miwaszkiewicz »

Szeregowy zastępowy. Najpierw w "BB" za Miecugowa, potem w "JJJ" za Urbańskiego, teraz w "DDTVN" za Kuźniara... Pewnie jak dzwonią do niego ze stacji, to od razu pyta: "No dobra, za kogo i od kiedy?". :lol:
WojtekPL
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1010
Rejestracja: wtorek 03 paź 2017, 16:43

Re: Andrzej Sołtysik

Post autor: WojtekPL »

W ostatni wtorek na początku DDTVN Andrzej mył nogi w misce z wodą, co można zauważyć na zdjęciach u Ani Kalczyńskiej. Z kolei dzisiaj dla odmiany jest w szaliku.
Awatar użytkownika
Wojciech 29 xxx
Bywalec
Bywalec
Posty: 981
Rejestracja: czwartek 28 wrz 2017, 10:48

Re: Andrzej Sołtysik

Post autor: Wojciech 29 xxx »

A dzisiaj 7.12.2021 było tak :lol: mam nadzieje że nie płacą im za to :) tylko robią to dla rozrywki ! koniec Świata. https://scontent-amt2-1.cdninstagram.co ... sid=276363
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości