Andrzej Sołtysik

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

marcin_k
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: środa 16 cze 2004, 11:23
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Andrzej SoÂłtysik

Post autor: marcin_k »

Dlaczego nie lubicie tak SoÂłtysika?? Ja osobiscie bardzo go lubie a nie cierpie Anity Werner ktora tak uwielbiacie i wywyzszacie ponad wszystko.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

CzÂłowieku czy ty jesteÂś normalny. :?: Jak moÂżna umieszczaĂŚ AnitkĂŞ w towarzystwie SoÂłtysika. Jak ktoÂś lubi SoÂłtysika to naprawdĂŞ nie dziwie mu siĂŞ, Âże nie lubi Anitki. ByÂłoby to nawet dla Anitki krzywdzÂące.
Dzieli nas przepaœÌ i nie bêde ju¿ pisaÌ na ten temat bo szkoda traciÌ czas na tak ja³ow¹ dyskusjê o So³tysiku.
Jak wogĂłle moÂżna porĂłwnywaĂŚ AnitkĂŞ do SoÂłtysika. Rozumiem jakbyÂś porĂłwnywaÂł SoÂłtysika do Ibisza czy do innego showmana ale nie do Anitki.

I dalej bĂŞdziemy jÂą wywyÂższaĂŚ a twojego zdania napewno nie bĂŞdziemy przyjmowaĂŚ.
enjoy16
Początkujący
Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: piątek 20 sie 2004, 11:01

Post autor: enjoy16 »

michoc jak zawsze mĂłwi za wszytskich.:))
ehh:)) ten zakochany fan aanitki:)hehe:)
Hmnn soltysik..? od biedy moze byc jest dobry w multikinie i tam sie chyba tylko nadaje..
pozatym przejadl sie ,wszedzie wlasnie jego pcha tvn...:)
co za duzo to nie zdrowo..:)

a anitak to inna sprawa ,inna kategoria,nie ma nawet co porownywac.:)
marcin_k
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: środa 16 cze 2004, 11:23
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Post autor: marcin_k »

michaos ty sie czlowieku zastanow przeciez ta kobieta jest zimna jak lod chlodno przekazuje informacje bez emocji . W przekazywaniu informacji to ona jest nijaka. A jezeli chodzi o Soltysika to taka jego praca i jezeli prowadzi sie programy rozrywkowe to soltysik nie moze tak wygladac jak anita smutas i pretensje do calego swiata ze prowadzi program. Tylko musi byc chlopak usmiechniety bo powtarzam to jest PROGRAM ROZRYWKOWY!!!!!! SoÂłtysik TAK , Anitka NIE
Pozdrawiam
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Nie zgodzĂŞ siĂŞ.
Ok, niech SoÂłtysik prowadzi jakiÂś swĂłj program rozrywkowy , ale niech nie bĂŞdzie gwiazdÂą wszystkich waÂżnych wydazreĂą w TVN.
PrĂłcz rozrywki moÂżna go zobaczyĂŚ takÂże w sporcie :roll: lub wydarzeniach: IQ TEST, Narodowy Test na Prawo Jazdy. I tak wszĂŞdzie...

A Anita Werner jest bardzo dobrÂą prowadzÂącÂą FAKTY :wink: Z caÂłej zaÂłogi prowadzÂących z Marcinem PawÂłowskim sa najlepsi.
Jak moÂżna AnitĂŞ Werner porĂłwnaĂŚ z SoÂłtysikiem? Nie rozumiem... Ona jest profesjonalna, SoÂłtysik nie...
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

O co chodzi z tymi emocjami u Anity Werner? PrzecieÂż ona prowadzi program informacyjny i jak sama parĂŞ razy mĂłwiÂła skupia siĂŞ na przekazywaniu wiadomoÂści. Nie widzĂŞ wiĂŞc powodu by ciÂągle siĂŞ uÂśmiechaÂła, to nie wybory miss! Pewnie dzisiaj w "Mamy CiĂŞ!" pokaÂże siĂŞ z zupeÂłnie innej strony, ale i specyfika programu jest inna! To jest rozrywka, a Fakty to informacje.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

O co chodzi z tymi emocjami u Anity Werner? PrzecieÂż ona prowadzi program informacyjny i jak sama parĂŞ razy mĂłwiÂła skupia siĂŞ na przekazywaniu wiadomoÂści. Nie widzĂŞ wiĂŞc powodu by ciÂągle siĂŞ uÂśmiechaÂła, to nie wybory miss! Pewnie dzisiaj w "Mamy CiĂŞ!" pokaÂże siĂŞ z zupeÂłnie innej strony, ale i specyfika programu jest inna! To jest rozrywka, a Fakty to informacje.
A Anita Werner jest bardzo dobrÂą prowadzÂącÂą FAKTY Z caÂłej zaÂłogi prowadzÂących z Marcinem PawÂłowskim sa najlepsi.
Jak moÂżna AnitĂŞ Werner porĂłwnaĂŚ z SoÂłtysikiem? Nie rozumiem... Ona jest profesjonalna, SoÂłtysik nie...
Zgadzam siĂŞ w 100%

Na posty marcina tak jak pisaÂłem odpowiadaĂŚ nie bĂŞde i powiem tylko Âże Âżal mi ciebie chÂłopie. :lol: :lol: :lol:
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

U mnie nie chodzi o to, Âże nie lubiĂŞ dyrekcji SoÂłtysika, a po prostu nie jest moim ulubionym prowadzÂącym 8)
:)
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

A poza tym wszystkim to jest teÂż rzecznikiem prasowym tvn-u. :twisted: :twisted: :twisted:
marcin_k
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: środa 16 cze 2004, 11:23
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Post autor: marcin_k »

michos po prostu nie lubisz jak ktos krytykuje kogos kogo ty lubisz. A jezeli chodzi o zachowanie anitki to zobaczymy jak bedzie sie dzisiaj zachowywac podczas programu "Mamy CiĂŞ!". Michos mi ciebie tez jest szkoda:) jak masz problemy i chcesz pogadac podaj mi swoj numer gg to zobaczymy czy bede ci w stanie pomoc:)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Nie potrzebuje pomocy psychoterapeuty. :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted:
To tyle co napisaÂłem w tym temacie i nie zamierzam juÂż z tobÂą wymieniaĂŚ opini bo nie ma to sensu.

PS:wszytko co powyÂżej napisaÂłem podtrzymuje.

Po prostu mylisz siĂŞ w caÂłej rozciÂągÂłoÂści w swoch opiniach i tyle.
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

ja bardzo lubie anitke...uwazam ze to nakjelpsez zastepstwio dla nie najlepszego, jesli nawet nie dla najgorsezgo lisa...soltusik mi nie przeszldza, ale macie racje podobnie jak wy nie lubie ogldac jego zabkow i wolalbym zobaczyc go troche mniej w tv na rzecz jakiegos nowego intrygujacego prowadzacego
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

SoÂłtysik jest fatalny. Przy innych prowadzÂących TVN wypada blado, a do UrbaĂąskiego czy nawet Szwedesa nie ma go co porĂłwnywaĂŚ.... 8)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
marcin_k
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: środa 16 cze 2004, 11:23
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Post autor: marcin_k »

Po programie niestety nie moge zmienic zdania o Anitce dalej uwazam tak jak napisalem wyzej :) Pozdro
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

PSZEPRASZAM czy ten temat jest o Andrzeju SoÂłtysiku
chyba znĂłw zeszliÂście na temat Anity
to siĂŞ przeradza w chorobe,czyÂż Nie?
Ostatnio zmieniony poniedziałek 06 wrz 2004, 17:30 przez tobi, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości