Grzegorz Miecugow

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Grzegorz Miecugow

Post autor: Camilo »

Symboliczne, że ostatni program poprowadził w dniu 16. urodzin TVN24.
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Grzegorz Miecugow

Post autor: Maciek_POZ »

Smutna wiadomość. Polskie dziennikarstwo straciło dziś osobowość która jak mało kto łączyła kulturę słowa, merytorykę i poczucie humoru. A "Szkło kontaktowe" straciło kolejnego prowadzącego po śmierci ś.p. Marii Czubaszek. Niech spoczywa w pokoju :-(
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Grzegorz Miecugow

Post autor: tracer2013 »

pio pio pisze: sobota 26 sie 2017, 20:08 Nie zdążyłem zadzwonić do Szkła Kontaktowego a miałem taką chęć porozmawiać troche z P.Grzegorzem szkoda spoczywaj w pokoju niech na tamtym swiecie będzie ci jeszcze lepiej Panie Grzegorzu

A mnie się udało porozmawiać telefonicznie w Szkle Kontaktowym z Grzegorzem Miecugowem. Pierwszy odcinek, do którego się dodzwoniłem prowadził Grzegorz Miecugow
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Grzegorz Miecugow

Post autor: Camilo »

Sporo ludzi, których mogę nazwać dziennikarzami, w jakiś sposób było moimi uczniami. Oni próbują odpowiedzieć na pytanie "Jak jest?".
Press przybliża sylwetkę Grzegorza Miecugowa.
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Grzegorz Miecugow

Post autor: wojtek_neymar »

Stamtąd można się dowiedzieć, że był wśród Top 30 laureatów w konkursie Dziennikarz Roku. Miecugow rzeczywiście był prawdziwą legendą polskiego dziennikarstwa.
pio pio
Początkujący
Początkujący
Posty: 105
Rejestracja: niedziela 23 paź 2016, 21:40

Re: Grzegorz Miecugow

Post autor: pio pio »

Tak sobie teraz pomyślałem że Pan Grzegorz będzie dalej prowadził Szkło Kontaktowe ale już razem z Panią Czubaszek na tamtym lepszym świecie oby tam Pani Mari Czubaszek i Panu Grzegorzowi Miecugowi było dużo lepiej niż tutaj
lena_1234456
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sobota 26 sie 2017, 20:11

Re: Grzegorz Miecugow

Post autor: lena_1234456 »

Jeśli Grzegorz Miecugow nie miał wpływu, na nic. Mimo mówienia prawdy to my też możemy sobie tylko pogadać.Trzeba wyjść na ulice.
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4467
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Grzegorz Miecugow

Post autor: Meteor »

Szkoda, duża strata dla TVNu i polskiego dziennikarstwa w ogóle. Niektórzy mówili dzisiaj, że był "wizjonerem" i coś w tym jest - współtworzył telewizję informacyjną w czasach kiedy prawie nikt w Polsce nie wierzył w sens jej istnienia. Dużo tu piszemy o "Szkle", ja lubiłem też jego "Inny punkt widzenia".
kokos
Bywalec
Bywalec
Posty: 616
Rejestracja: poniedziałek 14 lis 2016, 14:02

Re: Grzegorz Miecugow

Post autor: kokos »

Wyrazy współczucia [*]. Będzie bardzo brakowało pana Grzegorza w "Szkle kontaktowym" :(
Demokracja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: niedziela 27 sie 2017, 12:18

Re: Grzegorz Miecugow

Post autor: Demokracja »

Jestem zrozpaczona! Pan Grzegorz był moim idolem! Uwielbiałam Go słuchać i oglądać! Teraz nic już nie będzie takie samo bez "Grzesia"! Pewnie potrzebowali tam wysoko bardzo mądrego i inteligentnego dziennikarza! A tutaj na ziemi pozostała żal i wielka pustka! Żegnaj wspaniały człowieku!
ukrytaprawda
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 487
Rejestracja: niedziela 24 kwie 2016, 10:51

Re: Grzegorz Miecugow

Post autor: ukrytaprawda »

Wielka strata. Jeden z niewielu naprawde inteligentnych dziennikarzy bez partyjnej choragiewki. Czlowiek, ktory duzo wiedzial i dzielil sie tym z innymi.
O wielkosci Pana Miecugowa swiadcza jego programy i teksty jakie po sobie pozostawil.
Napewno bedzie go bardzo brakowalo nie tylko swiatu dziennikarstwa ale i zwyklym widzom dla ktorych zawsze mial cos ciekawego do powiedzenia.
To jest to grono co np tez Wojciech Mann.
Kocham Martę Klos :)
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Grzegorz Miecugow

Post autor: maxxx »

..cóż mądrego napisać w obliczu śmierci..chyba tylko podziękować.Za niedzielne wieczory z IPW przez ładnych parę lat.I za wiele więcej.Choć nie zawsze moje opinie szły w parze z P.Grzegorzem zawsze czułem do niego szacunek.Takich postaci niestety coraz mniej...Smutno..

Poza tym ogrom opinii nacechowanych jednakowo pozytywnie świadczy, że też jako człowiek w życiu codziennym był wyjątkowy.Czuć było szczerość w wypowiedziach ludzi, kolegów ,którzy mieli przyjemność znać Go osobiście.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Grzegorz Miecugow

Post autor: Maciek_POZ »

Tymczasem polskie piekiełko trwa w najlepsze. Zero szacunku dla takich hien!
http://natemat.pl/215955,zmarl-grzegorz ... internecie
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Demokracja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: niedziela 27 sie 2017, 12:18

Re: Grzegorz Miecugow

Post autor: Demokracja »

Ci wyznawcy "Katolandii" to są najgorsi, tak właśnie wyznają Miłość Bliźniego. Tymi "Pieprzniętymi i Schizofrenikami" z sekty nie warto zawracać sobie głowy i poświęcać czas na czytanie tego szatańskiego bełkotu..
wojtek_neymar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1462
Rejestracja: czwartek 17 lis 2016, 17:49

Re: Grzegorz Miecugow

Post autor: wojtek_neymar »

Według portalu jastrzabpost.pl, pogrzeb Grzegorza Miecugowa odbędzie się w piątek 1 września o godzinie 11. Dziennikarz zostanie pochowany na warszawskich Powązkach.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości