Grzegorz Miecugow

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nika pisze:A z tym poganianiem rozmówców w "SK", to każdy prowadzący tak robi.
Tylko nie każdy prowadzący jest w tym aż tak natarczywy jak Miecugow. No, czasem zdarzy się to też Sianeckiemu. Zimiński jest już bardziej pobłażliwy, a jeżeli chodzi o Grześka Markowskiego, to nie spotkałem się jeszcze z tym, by kogoś poganiał. Najczęściej jeszcze drąży temat w czasie, gdy Dąbrowa jest uchichrany po pachy. :D Co do reszty to się zgadzam. Poza kwestią krzyża - bo nie widziałem tego, więc nie komentuję. A, i czekam przy okazji na nowe odcinki "Innego punktu widzenia", tylko błagam, z powtórką o 23.30. :rydzyk:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Grzegorz Miecugow

Post autor: Nika »

Ho, ho, widzę, że coraz większa garstka osób się zbiera (prawie jak pod krzyżem 8) ) oburzonych zachowaniem pana Miecugowa. Pójdę drogą pewnej dobrze znanej userki i poproszę w takim razie o filmik z tego zdarzenia. Jeśli ktoś jest w posiadaniu takowego z emocjonującą wypowiedzią Miecugowa o powieszeniu tablicy bez uprzedzenia społeczeństwa (czyt. dziennikarzy), to proszę wrzucić. Z góry dzięki.
Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Grzegorz Miecugow

Post autor: Frazes »

Postaram się wrzucić jutro, bo akurat mam to nagrane (mam taki nawyk, że jak na "TVN24" rozkręca się "podnieta" jakimś tematem to włączam nagrywanie, bo zawsze może się to później przydać dla potomności :D ) :D .
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Grzegorz Miecugow

Post autor: sybic »

pixie pisze:dokłaadnie :O a on zawsze stał murem za PO..przynajmniej tak mi się wydawało.
Dobry dzieniakrz nie powinien stać za żadną partią polityczną, a tym bardziej za partią rządzacą. Bo wtedy przestał by być dziennikarzem i został by ministrem propagandy.
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Grzegorz Miecugow

Post autor: pixie »

sybic pisze:
pixie pisze:dokłaadnie :O a on zawsze stał murem za PO..przynajmniej tak mi się wydawało.
Dobry dzieniakrz nie powinien stać za żadną partią polityczną, a tym bardziej za partią rządzacą. Bo wtedy przestał by być dziennikarzem i został by ministrem propagandy.
tak.. ale gdzieś czytałam, że jest tak
tvn - PO
TVP info - SLD
TVP1 - PiS
sylwiagfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 101
Rejestracja: wtorek 09 mar 2010, 13:12

Re: Grzegorz Miecugow

Post autor: sylwiagfan »

W sumie ww kwestii nie widzialem, ale z tego co tu piszecie wynika jasno, ze Pan Grzegorz jest przemeczony i sfrustrowany. Moja rada taka - niech jedzie na URLOP :lol2:
Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Grzegorz Miecugow

Post autor: Frazes »

Chyba Pan Grzegorz już trochę odpoczął, bo dzisiejszy komentarz w sprawie przypuszczalnej nominacji Tomasza Nałęcza do kancelarii prezydenta był już taki do jakich przywykłem, więc może jednak nie będę wrzucał filmiku z tamtym występem (spuśćmy nad nim "zasłonę milczenia" :D ).
filipek24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 215
Rejestracja: czwartek 10 gru 2009, 18:24

Re: Grzegorz Miecugow

Post autor: filipek24 »

Frazes pisze:Chyba Pan Grzegorz już trochę odpoczął, bo dzisiejszy komentarz w sprawie przypuszczalnej nominacji Tomasza Nałęcza do kancelarii prezydenta był już taki do jakich przywykłem, więc może jednak nie będę wrzucał filmiku z tamtym występem (spuśćmy nad nim "zasłonę milczenia" :D ).
Ja bym jednak prosił o ten film jeśli można. Nie widziałem całości, a chciałbym.
Jedyna, nieoficjalna strona poświęcona dziennikarce TVN24 Dagmarze Kaczmarek - Szałkow :)
Szczegóły na http://www.dagmarakaczmarek.dbv.pl
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Grzegorz Miecugow

Post autor: pixie »

Ostatnio jak nie ma Tomasza szkło musiał prowadzić Grzegorz..ale wczoraj zawiadomił, że w sobote go nie bedzie. To dobrze, może sb odpocznie?chociaż..Wątpie czy jeden dzień wystarczy.
Fuxiasty
Początkujący
Początkujący
Posty: 112
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 13:32

Re: Grzegorz Miecugow

Post autor: Fuxiasty »

pixie pisze:Ostatnio jak nie ma Tomasza szkło musiał prowadzić Grzegorz..ale wczoraj zawiadomił, że w sobote go nie bedzie. To dobrze, może sb odpocznie?chociaż..Wątpie czy jeden dzień wystarczy.
W sumie to ma pewne dwa dni urlopu, gdyż dzisiejszy program poprowadzi Wojtek Zimiński, a jutrzejszy zapewne Grzesiek Markowski. ;)
Niemniej, jest to niewiele. Grzegorzowi pozostaje wytrzymać do września, kiedy zaczyna swój urlop.
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Grzegorz Miecugow

Post autor: pixie »

Fuxiasty pisze:
pixie pisze:Ostatnio jak nie ma Tomasza szkło musiał prowadzić Grzegorz..ale wczoraj zawiadomił, że w sobote go nie bedzie. To dobrze, może sb odpocznie?chociaż..Wątpie czy jeden dzień wystarczy.
W sumie to ma pewne dwa dni urlopu, gdyż dzisiejszy program poprowadzi Wojtek Zimiński, a jutrzejszy zapewne Grzesiek Markowski. ;)
Niemniej, jest to niewiele. Grzegorzowi pozostaje wytrzymać do września, kiedy zaczyna swój urlop.
Jeszcze lepiej ;) Chociaż w roli prowadzącego Szkła najbardziej lubie Grzegorza, potem Tomasza..
incognito
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 380
Rejestracja: wtorek 26 paź 2010, 12:58

Re: Grzegorz Miecugow

Post autor: incognito »

pt 3.12
Obrazek
Który to już raz p.Grzegorz wieczorem w szkle i rano znów w studio...
On nie tylko profesjonalnie współtworzy telewizję informacyjną, ale kiedy trzeba, w pełni się temu poświęca (respect :brawa:
(przeciętnemu zjadaczowi chleba, pracującemu na etat 8-16+nadgodziny, pilnującego - jak ognia - swej kodeksowej 11h przerwy pomiędzy kolejną pracą, może się to w głowie nie mieścić, że ktoś robi to po części lub w pełni z własnej woli :shock:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jak się robi to, co się naprawdę lubi, to nie ma problemu. Zwłaszcza, że w jego przypadku praca na wizji polega wyłącznie na wypowiadaniu własnego zdania.
filmowka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 20:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Grzegorz Miecugow

Post autor: filmowka »

no to się wczoraj rano pan Miecugow chyba bardzo zmęczył pracą.

http://www.youtube.com/watch?v=3TWocF5T ... ture=share

brak szacunku dla tego pana z mojej strony kompletny.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Grzegorz Miecugow

Post autor: lukaszbialas »

Ta niedyspozycja mogła wynikać z tego, że Grzegorz Miecugow ma raka płuc.
http://dziendobry.tvn.pl/video/zycie-z- ... 16894.html
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości