Anna Seremak

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Pavloo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 377
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 21:18
Lokalizacja: Kielce

Re: Anna Seremak

Post autor: Pavloo »

Ania jako prezenterka we Wstajesz i Wiesz.

Obrazek

I Ania jako dziennikarka :)

Obrazek
Beata Tadla - piękno, rozum i poczucie humoru. Wszystkie cechy, które powinna mieć kobieta.
konradpaluszek

Re: Anna Seremak

Post autor: konradpaluszek »

Bardzo ładna dziewczyna jest z Anny Seremak
konradpaluszek

Re: Anna Seremak

Post autor: konradpaluszek »

Czy Pani Ania jest z Zakopanego?
Arecki
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: środa 14 wrz 2011, 00:08

Re: Anna Seremak

Post autor: Arecki »

kolega w to wątpił kiedykolwiek ??
konradpaluszek

Re: Anna Seremak

Post autor: konradpaluszek »

Nie wątpie w to ale wąpie czy z samego Zakopanego? czy gdzieś kolo Zakopanego...
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Anna Seremak

Post autor: lukaszbialas »

konradpaluszek pisze:Mam wielką prośbę do wszystkich forumowiczów proszę mi pomóc w odnalezieniu emaila do Pani Ani, czy to będzie a.seremak@tvn.pl ?? proszę o pomoc.....
Czy Pani Ania odpisała Ci na maila?
konradpaluszek

Re: Anna Seremak

Post autor: konradpaluszek »

Narazie echo nic jak jest na antenie to pisze na kontakt24@tvn.pl to odpisuje mi jest bardzo miła, sympatyczna. Jak ktoś miał kontakt z nią o poprosze o info.
Arecki
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: środa 14 wrz 2011, 00:08

Re: Anna Seremak

Post autor: Arecki »

pospolity mail spróbuj imię. nazwisko TVN24.pl nie liczył bym na odpowiedz nawet jak trafisz
konradpaluszek

Re: Anna Seremak

Post autor: konradpaluszek »

Pisałem też na anna.seremak@tvn24.pl i też echo.
Arecki
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: środa 14 wrz 2011, 00:08

Re: Anna Seremak

Post autor: Arecki »

ustaw stary potwierdzenie odbioru to będziesz wiedział czy odebrała to wiele wyjaśni ale oni raczej nie odpiduja ja w gruncie rzeczy sie nie dziwie bo musieli my nic innego nie robić tylko odpisywać ale tez jak ktoś by chciał coś na poważnie nie typu pani dziś ładnie wyglanda to jest d.. bo się nie dobijesz no a latać w moim wypadku 300km na wiertnicza
konradpaluszek

Re: Anna Seremak

Post autor: konradpaluszek »

Mam ustawione w skrzynce potwierdzenie odbioru i nic wysłałem pozdrowienia nic więcej.
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Seremak

Post autor: nouze »

Wiecie panowie, nie ma lekko :rozglada:
Ja mam ponad 500km na Wiertniczą i mimo to nie napisałem nigdy maila do swojej ulubionej dziennikarki TVN24. Służbowa skrzynka mailowa to nie jest miejsce na takie pisanie, tym bardziej że taką drogą nie można wyrazić tego, co bez problemu udałoby się "na żywca" :cicho:
Rzecz jasna, nikogo nie pouczam :stop: ale bycie nachalnym to niezdrowa praktyka, więc jak za pierwszym razem nie było odpowiedzi...
konradpaluszek

Re: Anna Seremak

Post autor: konradpaluszek »

Rzecz jasna, nikogo nie pouczam :stop: ale bycie nachalnym to niezdrowa praktyka, więc jak za pierwszym razem nie było odpowiedzi...[/quote]

Ale napisałem na adres kontakt24@tvn.pl to za pierwszym razem była odpowiedź i jest co tydzień odp. a druga sprawa to taka, że mi jest bardzo trudno z Panią Anią się spotkać ponieważ jestem osobą niesposprawną poruszającą się na wózku.
Arecki
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: środa 14 wrz 2011, 00:08

Re: Anna Seremak

Post autor: Arecki »

zgadzam się ale też miałem syt ze potrzebowałem materiały dane na temat opieki nad starszymi ludźmi był kiedyś pzp na ten temat dawno już i niemoglem się dobić jeszcze wtedy ani na kontakt ani do panny Joanny :D :D :D kiedyś tez tato wypowiadał się jako ekspert w pzp mój tato i tez nic pisałem ale po 2 sobie odpuszczam tylko pareset szczęśliwców w polsce ma szanse do nich dzwonić pisać itd i trzeba sie z tym pogodzić :D :D :D :D :D
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Seremak

Post autor: nouze »

konradpaluszek pisze:Ale napisałem na adres kontakt24@tvn.pl to za pierwszym razem była odpowiedź i jest co tydzień odp.
Miałem na myśli tylko służbowy adres mailowy (którego schemat znamy głównie dzięki redaktorowi Kuźniarowi :) ), mogła nawet nie odebrać tej wiadomości. Ale kontakt24 to chyba właściwy kierunek, zwłaszcza jeśli odpisuje ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 56 gości