Aleksander Przybylski

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Aleksander Przybylski

Post autor: Camilo »

Chyba nowa twarz w TVN24 - widzialem go dzis pierwszy raz i stwierdzam, ze radzi sobie bardzo dobrze :brawa:
Obrazek Obrazek
Co ciekawe - wrzucam jego nazwisko do wyszukiwarki, wyskakuje mi WTK i zastanawiam sie: czyzby mu Aneta pomogla?
lukaszo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 201
Rejestracja: czwartek 11 paź 2007, 17:05

Post autor: lukaszo »

Byl juz wczoraj relacjonowal strajk nauczycieli :D
TVN - programowo najlepsza
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Tvn24 sobie bardzo umilowala dziennikarzy WTK :uhh:
Jak sie okazuje, Aleksander P stamtad pochodzi, poza tym Aneta, Agnieszka Czajkowska i do niedawna w tvn24 Bogna Mednroch :rozglada:
WTK to jakas kuznia dla dziennikarzy tvn24 :P

A gosc radzi sobie rzeczywiscie dobrze 8)
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Radzi sobie dobrze? Niestety, jeszcze nie. Wczoraj nie mog?em ogl?da? jego relacji z Poznania - co chwil? by?o "yyy", "eee"... Nie mĂłg? wypowiedzie? ani jednego zdania bez zaj?kni?cia si?. Mam nadziej?, ?e szybko to si? zmieni. ;)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Dzis relacjonuje efekt wichur nad Polska, a wlasciwie nad Poznaniem i wcale nie slychac ''yyy'' :nie:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

[ Dodano: Nie Sty 27, 2008 9:34 am ]
Za to w relacji do serwisu o 9.30 bylo gorzej :uhh:
dziewczyna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 14 lip 2008, 16:51

Re: Aleksander Przybylski

Post autor: dziewczyna »

A ja z Aleksandrem chodziłam do tego samego LO i na tę samą uczelnię, więc szczerze życzę mu powodzenia, bo zdolny z niego chłopak! :)
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Jeden z lepszych,że się tak wysłowie reporterskich nabytków w ostatnim czasie. :brawa: Nie wiem czy to czasem nie najmłodszy reporter w Tvn24 a mimo to dobrze ukształtowany :lol2: Pewnie szlify zbierał w radio .Reasumując:każde zdanie ,które wypowiada coś nowego wnosi,nie leje wody,opanowany a tego 'yyy' o którym wyżej ktoś pisał ja osobiście nie zauważyłem. :nie: Ostatnio był głownym sprawozdawcą wypadku profesora Geremka od strony okoliczności całego zajścia.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Aleksander Przybylski

Post autor: Nika »

Olek daje dziś czadu na giełdzie terrarystycznej w P-niu. Jak z zoologu u Gucwińskich, pan redaktor nadaje relacje ze zwierzątkami na rękach. Z tą różnicą, że te zwierzątka nie sa takie milusie, do rany przyłóż, tylko to węże i różnej maści wstrętne pająki, których nie chcielibyście przypadkiem spotkać na swojej drodze. Olek dzielnie wyszedł im na przeciw i postanowił uczynić z nich bohaterów relacji. Capsa nie udało mi się żadnego ustrzelić, więc liczę na pomoc ( :D ) a z tego co mówił Kuźniar to będą się jeszcze z nim łączyć w DnŻ, i dodał, że koleżanki z tego pasma pytają czy wystąpi z Boa na szyi - na co red. Przybylski odpowiedział, że ma taką nadzieję.
lukasz2331
Początkujący
Początkujący
Posty: 61
Rejestracja: środa 31 gru 2008, 18:52
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

Re: Aleksander Przybylski

Post autor: lukasz2331 »

Pan Aleksander ciężko pracuje, relacje w sylwestra do 2 i w poranku dziś go widziałem. :D
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Aleksander Przybylski

Post autor: piotrek888 »

Czasem dobrze być reporterem :hyh:
1 trzeba powiększyć bo Olka ucięło :arrow:
Obrazek
Obrazek
Obrazek


picasaweb.google.com
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Aleksander Przybylski

Post autor: piotrek888 »

Dziś Olek po raz pierwszy pojawił się w studiu i przygotowuje raporty przedstawiając je pod bimem. Czy to znak,że ten pan wkrótce zasiądzie za stołem :rozglada: ?
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Aleksander Przybylski

Post autor: epsztajnek »

Weź pod uwagę, że pod telebimem raportowały już m.in. Agnieszka Czajkowska, Agnieszka Idzik, Małgorzata Telmińska , a obecnie główną studyjną raportówką jest Małgorzata Kozieł ( a także jeden pan, którego nazwiska nie pomnę ). Jak widzisz , nie przekłada się to na stół prezenterski.
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Aleksander Przybylski

Post autor: Jacek-t »

Ten inny Pan to Juliusz Kaszyński, no i dokładnie o tym samym pomyślałem, że ani on ani Małgorzata Kozieł na głównych prezenterów jak na razie nie awansowali.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Aleksander Przybylski

Post autor: piotrek888 »

Tylko,że Agnieszka Czajkowska, Agnieszka Idzik, Małgorzata Telmińska to są reporterki typowo Warszawskie, a Przybylski jest, aż z Poznania.
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Aleksander Przybylski

Post autor: Jacek-t »

piotrek888 pisze:Tylko,że Agnieszka Czajkowska, Agnieszka Idzik, Małgorzata Telmińska to są reporterki typowo Warszawskie, a Przybylski jest, aż z Poznania.
Adam Kasprzyk też się pojawił w Warszawie "w terenie", przy okazji bitwy o KDT ale nic więcej jak na razie z tego nie wynikło. Może w obu przypadkach to jakieś wakacyjne posiłki wspierające stołeczne kadry TVN24 przetrzebione urlopami?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 43 gości