Konrad Piasecki

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Konrad Piasecki

Post autor: lukaszbialas »

Codzienny program Piaseckiego zostaje na antenie. Testy miały trwać do końca tygodnia. Piasecki podziękował za cały tydzień zaprosił na poniedziałek. Teraz to już chyba współpracuje z RMF FM, a etat ma w TVN24. w RMF-ie już chyba nie jest reporterem, słyszę go tylko rano w Kontrwywiadzie.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Konrad Piasecki

Post autor: matik »

Obrazek
Obrazek
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Konrad Piasecki

Post autor: matik »

Obrazek
Obrazek
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Konrad Piasecki

Post autor: matik »

Obrazek
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Konrad Piasecki

Post autor: michal_borkowski »

Konrad Piasecki idzie w ślady Tomasza Lisa? "Zawsze mam dylemat, jak się ubrać. W efekcie zazwyczaj ubieram się zbyt ciepło. Muszę to zmienić... (...) Zawsze kończę sprintem " - pisał na swoim blogu 18 kwietnia. Więcej: na http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/konra ... gn=firefox
To tylko moje skromne zdanie
WojtekPL
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1010
Rejestracja: wtorek 03 paź 2017, 16:43

Re: Konrad Piasecki

Post autor: WojtekPL »

A w internecie pojawił się ostatnio fragment programu Grafiiti z 1996 roku z Konradem Piaseckim.
https://www.youtube.com/watch?v=WPbd5dM0uek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Konrad Piasecki

Post autor: maxxx »

Często w okolicach godziny 8 jade samochodem i mam okazję słuchać w Radio Zet porannego programu Konrada Piaseckiego.
I chyba przestane.Strasznie wkurza mnie styl rozmów,szzcególnie z przedstawicielami miłościwie Nam panujących.Totalny symetryzm,nawiązywanie ciągłe do PO.Mówmy o PiS a nie o PO,bo zdaje się dziś PO ma niewiele do powiedzenia w kraju.
Poza tym żartowanie z politykami PiS.To jest dla mnie nie do przyjęcia.Tacy dziennikarze jak K.Piasecki również odpowiadają za to co mamy obecnie w kraju.Tacy czyli uważający, że to normalna polityka,to co się teraz dzieje.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Konrad Piasecki

Post autor: Maciek_POZ »

maxxx pisze: czwartek 26 kwie 2018, 12:21 Często w okolicach godziny 8 jade samochodem i mam okazję słuchać w Radio Zet porannego programu Konrada Piaseckiego.
I chyba przestane.Strasznie wkurza mnie styl rozmów,szzcególnie z przedstawicielami miłościwie Nam panujących.Totalny symetryzm,nawiązywanie ciągłe do PO.Mówmy o PiS a nie o PO,bo zdaje się dziś PO ma niewiele do powiedzenia w kraju.
Poza tym żartowanie z politykami PiS.To jest dla mnie nie do przyjęcia.Tacy dziennikarze jak K.Piasecki również odpowiadają za to co mamy obecnie w kraju.Tacy czyli uważający, że to normalna polityka,to co się teraz dzieje.
Symetryści niestety zaciemniają obraz, próbując porównywać obie ekipy rządzące (zazwyczaj pod kątem wad - każda władza je ma), ale tego obiektywnie zrobić się nie da. Koalicja PO-PSL działała w czasie gospodarczego kryzysu światowego, kiedy to mało krajów w Europie bawiło się w rozdawnictwo (z którym mamy w Polsce do czynienia teraz - choć jest ono selektywne), a w Atenach co chwilę latały koktajle Mołotowa, gdy lewicowy(!) premier Cipras zaciskał pasa. Za rządów PO-PSL nikt konstytucji nie łamał w tak bezczelny sposób, nie było też dzielenia Polaków publicznymi wypowiedziami o "gorszym sorcie", "ubeckich wdowach", "komunistach i złodziejach" itd. To PiS, będąc w opozycji cały czas delegitymizował poprzednią koalicję, opowiadając o uzurpatorach i zdrajcach, którzy wykorzystali katastrofę smoleńską - a teraz uczynił z tego oficjalną narrację państwową. Nie było też przejmowania stołków i synekur na taką skalę - od ministerstw przez agencje po służbę cywilną, no a potem obfitych nagród za "wykonanie zadania". Ponadto dzielenie społeczeństwa stało się ich sportem - przeciwko "zdrowej tkance społecznej" przeciwstawiani byli m.in. dziennikarze, rowerzyści, wegetarianie, ekolodzy, prawnicy, handlowcy, a teraz niepełnosprawni z Sejmu.
PiS znów miał szczęście, że dochodząc do władzy odziedziczył gospodarkę w niezłym stanie, a na kontynencie zrobił się większy spokój w gospodarce. Dodatkowo wykorzystali gotowe projekty, mające uszczelnić VAT, które przedstawiają teraz jako swoje. I choć opowiadają bajki o kolejnych milionach, które będą wydawać na kolejne "plusy" - piątka Morawieckiego, to nie mają 500 zł dla wąskiej (w porównaniu do całego narodu) ludności osób niepełnosprawnych. Każdy kto ma trochę oleju w głowie widzi, że to się kupy nie trzyma!
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4467
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Konrad Piasecki

Post autor: Meteor »

maxxx pisze: czwartek 26 kwie 2018, 12:21 Tacy dziennikarze jak K.Piasecki również odpowiadają za to co mamy obecnie w kraju.Tacy czyli uważający, że to normalna polityka,to co się teraz dzieje.
Tę pisowską narr... tzn. propagandę kupiła znaczna część społeczeństwa. Twierdzenia o zgodności z prawem ich działań powinny traktowane tak samo poważnie jak teoria płaskiej Ziemi. Wystarczy porównać pytania stawiane przez dziennikarzy z Europy Zachodniej lub USA z krajowymi programami publicystycznymi, tamci nawet nie próbują udawać wyrozumiałości. Nie wiem czy wynika to ze strachu przed scenariuszem węgierskim (który w razie wygranych kolejnych wyborów może i tak nastąpić) czy po prostu PiS skutecznie ugotował żabę. Co do samego K.Piaseckiego, to nie wiem jak w Radiu ZET, ale w "Piaskiem po oczach" czasem ich trochę przyciśnie, choć też nie oglądam tego programu regularnie.
Maciek_POZ pisze: czwartek 26 kwie 2018, 12:55 lewicowy(!) premier Cipras zaciskał pasa
Lewicowy populista, który nieźle się skompromitował najpierw odrzucając po referendum warunki porozumienia z UE a następnie zaakceptował warunki znacznie boleśniejsze dla Grecji niż te uprzednio odrzucone.
Maciek_POZ pisze: czwartek 26 kwie 2018, 12:55 PiS znów miał szczęście, że dochodząc do władzy odziedziczył gospodarkę w niezłym stanie, a na kontynencie zrobił się większy spokój w gospodarce.
Pojawiają się już publikacje wskaźników wyprzedzających sugerujące, że to może się niedługo skończyć np. https://businessinsider.com.pl/finanse/ ... ku/gbh61pf Na giełdzie też już jest gorzej niż jeszcze pół roku temu. Przy takim rozdawnictwie, zadłużeniu i niskim poziomie inwestycji to może być katastrofa.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Konrad Piasecki

Post autor: maxxx »

Akurat napisałem to wszystko w temacie K.Piaseckiego, bo naiwnie dawniej myślałem, że to dobry dziennikarz. :neutral:
Ogólnie to w tvn24 też za dobrze się nie dzieje mówiąc oględnie.Jeszcze jedynie "Czarno na Białym" trzyma poziom rzetelności.Reszta to takie kiziu miziu.Taki Robert Kantereit słucha kłamstwo na kłamstwie serwowane przez wysłannikow PiS i cisza.Zero reakcji.Już nie wspomne o symetryście Rymanowskim.W Polsat News też widzę ida sprawy po myśli władzy.
Ja tam tego już nie oglądam, od wielkiego dzwona, ale skoro tvn tak robi,to co dopiero trafia pod przysłowiową strzeche. :roll:
No ale grill, majówka,za bardzo nudzę..
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Konrad Piasecki

Post autor: Maciek_POZ »

maxxx pisze: środa 02 maja 2018, 11:05 Akurat napisałem to wszystko w temacie K.Piaseckiego, bo naiwnie dawniej myślałem, że to dobry dziennikarz. :neutral:
Ogólnie to w tvn24 też za dobrze się nie dzieje mówiąc oględnie.Jeszcze jedynie "Czarno na Białym" trzyma poziom rzetelności.Reszta to takie kiziu miziu.Taki Robert Kantereit słucha kłamstwo na kłamstwie serwowane przez wysłannikow PiS i cisza.Zero reakcji.Już nie wspomne o symetryście Rymanowskim.W Polsat News też widzę ida sprawy po myśli władzy.
Ja tam tego już nie oglądam, od wielkiego dzwona, ale skoro tvn tak robi,to co dopiero trafia pod przysłowiową strzeche. :roll:
No ale grill, majówka,za bardzo nudzę..
Robert Kantereit raczej dystansuje się od polityki, nawet jeśli nieraz z politykami rozmawia. Za to Marta Kuligowska od czasu do czasu szpileczkę wbiję, zwłaszcza gdy są tematy dotyczące kobiet, choć i tak wydaje mi się, że Ona największą "sympatią" darzy prezydenta Trumpa, hehe.
Aha, o Superwizjerze zapomniałeś - afera Stachowiaka i leśne imprezki urodzinowe pod Wodzisławem raczej nie były po myśli obecnej władzy.

Zaraz pomyślałem sobie o redaktorze Czuchnowskim, który nie miał oporów żeby powiedzieć do Antoniego wprost: "Pan kłamie". Zdaje sobie sprawę z tego, że nie każdy porwie się na taki gest. Uważa się bowiem, że jest to wyraźne określenie się polityczne, a w polskim etosie medialnym wyżej stawia się mniej, bądź bardziej wydumany obiektywizm (którego i tak osiągnąć się nie da, bo każdy człowiek ma swój światopogląd społeczny i polityczny), niż rzetelność i dążenie do prawdy, nawet jeśli nie idzie ona po linii z władzą. I taka była też reakcja większości dziennikarzy - uznali że "przegiął", choć według mnie po prostu powiedział prawdę i to, co sądzi większość Polaków.

Z drugiej strony pomyślmy sobie, że zawsze moglibyśmy oglądać Holecką&Co, i mimo wszystko chyba lepiej oglądać TVN24, prawda :P ??
Póki jeszcze mamy wybór...
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Konrad Piasecki

Post autor: maxxx »

Maciek_POZ pisze:Aha, o Superwizjerze zapomniałeś - afera Stachowiaka i leśne imprezki urodzinowe pod Wodzisławem raczej nie były po myśli obecnej władzy.
Zgoda.Absolutnie nie stawiam równości, ale wymagam więcej.
Maciek_POZ pisze:w polskim etosie medialnym wyżej stawia się mniej, bądź bardziej wydumany obiektywizm
Etos medialny to dziś abstrakcja.Coś jak obiektywizm w TVP Info. :lol:

Może jestem naiwny, ale dla mnie wystarczy nie kłamać.Zabrzmiało jak Szydłowe nomen omen"wystarczy nie kraść" :lol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4467
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Konrad Piasecki

Post autor: Meteor »

maxxx pisze: środa 02 maja 2018, 12:49
Maciek_POZ pisze:Aha, o Superwizjerze zapomniałeś - afera Stachowiaka i leśne imprezki urodzinowe pod Wodzisławem raczej nie były po myśli obecnej władzy.
Zgoda.Absolutnie nie stawiam równości, ale wymagam więcej.
Podobnie "Fakty", trudno K.Skórzyńskiemu czy J.Sobieniowskiemu zarzucić symetryzm. Ogólnie rzecz biorąc z materiałami jest znacznie lepiej niż z rozmowami.
Maciek_POZ pisze: środa 02 maja 2018, 12:36 Z drugiej strony pomyślmy sobie, że zawsze moglibyśmy oglądać Holecką&Co, i mimo wszystko chyba lepiej oglądać TVN24, prawda :P ??
Póki jeszcze mamy wybór...
Póki mamy... Jeśli PiS wygra najbliższe wybory parlamentarne, to nie mam złudzeń że prywatne media niepodporządkowane partii będą jednym z pierwszych celów zmasowanego ataku legislacyjnego.
WojtekPL
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1010
Rejestracja: wtorek 03 paź 2017, 16:43

Re: Konrad Piasecki

Post autor: WojtekPL »

Moim zdaniem Konrad dobrze sobie poradził w swoim debiucie w "Kawie na Ławę".
markal69
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 174
Rejestracja: poniedziałek 25 lis 2019, 18:26

Re: Konrad Piasecki

Post autor: markal69 »

Konrad w poniedziałkowej 15 na żywo pojawił się w nietypowej dla siebie roli, jako reporter.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 49 gości