Katarzyna Werner

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Katarzyna Werner

Post autor: Camilo »

Obrazek
foto: TVP

Zakładam wątek tej Pani, bowiem wszystkie znaki na niebie i na ziemi wskazują, że 1 listopada zobaczymy ją w ''Poranku TVN24''. Mówi się nieoficjalnie, że to ona ma zastąpić w serwisach informacyjnych Anetę Dawidzińską. :D
Przypomnę - wczoraj o 13.00 pożegnała się z widzami ''Wiadomości'' i podziękowała za 4-letnią pracę w zespole. Prowadziła poranne i popołudniowe wydania programu, wcześniej natomiast ''Kalejdoskop'' w poznańskim oddziale TVP.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Katarzyna Werner

Post autor: Marcin »

Jeśli to prawda, to świetna wiadomość. Bardzo przyjemnie oglądało się Katarzynę Werner w "Wiadomościach" i nie mam wątpliwości, że w "Poranku" sprawdzi się doskonale.
Jest to wiadomość dobra tym bardziej, że ostatnio TVN24 sadzał za stołem przede wszystkim reporterów i reporterki. A tu proszę, wreszcie ściągnęli porządną prezenterkę.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Katarzyna Werner

Post autor: Greg Haus »

Też uważam, że to dobra wiadomość. No to mam już dwie Wernerowe w tvn24 - Anite i Katarzyne - są jeszcze jakieś na rynku medialnym? :)
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Katarzyna Werner

Post autor: maxxx »

No wlasnie wlasnie takie nazwisko zobowiązuje w walterowskiej stacji :D Ale fajnie, ze bedzie ktoś nowy. I z doswiadczeniem :aniol: Bo takie trochę upychanie tego 'Poranka' serwisantami poludniowymi zazwyczaj-nazwe to tak :D -nie jest chyba komfortowe i dla nich jak i dla widza. Musi byc ktoś stały. I Jarosław będzie miał nową koleżankę :D Będzie testował Jej wytrzymalość :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jeśli będzie w TVN24, to dobrze. Jeśli nie, to trudno. Kasia nie zalicza się do dziennikarek, które powalają mnie na kolana. Ba, nie przepadam za nią, ale może tylko dlatego, że kryła się pod marką TVP. Brakuje jej wyrazistości.

Uważam jednak, że na te informacje, trzeba wziąć poprawkę. Nie sądzę, by z bądź, co bądź - najchętniej oglądanego dziennika w kraju, przeszła do porannych serwisów telewizji informacyjnej. To trochę tak, jakby Magda Kaliniak zaczęła czytać newsy w Superstacji. :rozglada:

Nie mniej jednak ''Poranek'' potrzebuje silnej osobowości, i to jak najszybciej. Już nie wystarcza irytujący Porada i kontrowersyjny Kuźniar. Sam przestałem oglądać to pasmo. Wolę - zgadywanka - Polsat News. :D
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Katarzyna Werner

Post autor: epsztajnek »

Piszesz Camilo, że jeszcze nic pewnego, ale osobny wątek już zakładasz ... :devil:
Nie sądzę, by z bądź, co bądź - najchętniej oglądanego dziennika w kraju, przeszła do porannych serwisów telewizji informacyjnej. To trochę tak, jakby Magda Kaliniak zaczęła czytać newsy w Superstacji.
Twoje porównanie trochę nie pasuje :mhm: Zauważ, że Katarzyna W. prowadziła wyłącznie wydania poranne i południowe, więc przejście do poranka
wcale nie byłoby taką "degradacją" :rozglada: A poza tym , choć sam mam coraz więcej zastrzeżeń do TVN24, to porównanie z Superstacją ... :shock: :nie:
A skoro założyłeś wątek, to... odrobina historii w pigułce , czyli kobieta zmienną jest :lol2:
ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Aleś capsów wrzucił. :shock: Niedawno w relacjach pokazywała się w mniej oficjalnym stroju. :D
epsztajnek pisze:Piszesz Camilo, że jeszcze nic pewnego, ale osobny wątek już zakładasz ...
Nawet jeśli nie w TVN24, to gdzieś się podzieje, a chyba zasługuje na oddzielny wątek. :> Naród był tego spragniony - sam widzisz, jak tu gwarno. :devil:
Twoje porównanie trochę nie pasuje Zauważ, że Katarzyna W. prowadziła wyłącznie wydania poranne i południowe, więc przejście do poranka
No, może lekko przesadziłem, ale nie możemy traktować ''Wiadomości'' i TVN24 na podobnym poziomie. :nie: To jest ogromna przepaść. ''Wydarzenia'' mimo, że w czołówce, nie są uznawane za nie wiadomo jaki prestiż i sądzę, że pod tym względem wyprzedzają je ''Wiadomości''.

Podobno - choć to znów nieoficjalne informacje - TVN24 ma chrapkę na część zakulisowej załogi ''Wiadomości''. :rozglada:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Okazuje się, że odejście Kasi z TVP nie jest w ogóle przesądzone, bowiem 3 dni temu prowadziła główne wydanie ''Teleskopu'' w TVP Poznań.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Camilo pisze:Okazuje się, że odejście Kasi z TVP nie jest w ogóle przesądzone
Wirtualnemedia informuja dzis, ze jest to pewne. Więc mozna powitac w załodze nową twarz i powoli wątek przenosić. :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Katarzyna Werner

Post autor: piotrek888 »

O :D

Obrazek
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Katarzyna Werner

Post autor: epsztajnek »

Pięknie witamy :brawa:
ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek
Jak podejrzewałem, na debiut nowy fryz :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Katarzyna Werner

Post autor: Marcin »

No i już się prompter jej popsuł. :neutral: Złośliwość rzeczy martwych.
dawid_sc51
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: poniedziałek 23 cze 2008, 13:05

Re: Katarzyna Werner

Post autor: dawid_sc51 »

No i Kasia Werner, pomyliła się w serwisie o 10:30. Zamiast Justynyy Wysockiej, zapowiedziała sylwię Wysocką. Ale to jej początek w TVN24, nowa praca, więc mogło się zdarzyć. Ja mam wrażenia jakby Kasia Werner była spięta.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Jeszcze za wcześniej na jakieś ocenianie, a poza tym nie o to tu chodzi. Tylko jeden krótki serwis przy śniadanku miałem okazję obserwować w nowym wydaniu. Wygląda to wszystko bardzo fajnie. Odrazu widać, że to stara wyga-nie uwłaczając. :lol2: Czy była spięta ? Nawet jak ktoś zmienia jakas prosta prace na nową to w pierwszej chwili w nowym miejscu siłą rzeczy czuje się nie pewnie. A co dopiero w telewizji. Reasumując: mysle, że porządna prezenterka zawitała do 'Poranka'
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
anakin
Początkujący
Początkujący
Posty: 100
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 15:58

Re: Katarzyna Werner

Post autor: anakin »

Życzymy powodzenia...i miłego wstawania o świcie :brawa:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 61 gości