Edward Miszczak

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Edward Miszczak

Post autor: Nika »

Szukam po forum wątku pana Edwarda i nie ma takiego. Jak to możliwe? :D W każdym bądź razie od teraz już jest!
A szukałam, bo chcę polecić Wam super ciekawy wywiad z nim, który ukazał się w dzisiejszym "Magazynie" - dodatku do weekendowego wydania "Dziennika".

Na zachętę kilka fragmentów wywiadu:

O najnowszym programie TVN "Łapać złodzieja":
Edward Miszczak pisze:Ten program pokazuje, że ludzie popełniają gigantyczne głupoty w zabezpieczeniu swoich domów. Złodzieje pokazują, jak się włamać do domu. Mieliśmy do tego wynająć aktorów? Ja po obejrzeniu tego programu już nigdy nie zostawię uchylonego okienka w łazience.
O artykule Piotra Pacewicza w GW o Bogdanie Rymanowskim:
Dyskusja o stanie współczesnego dziennikarstwa jest zawsze aktualna. I Piotr Pacewicz miał pełne prawo, żeby ją rozpocząć: tę dotyczącą dziennikarstwa telewizyjnego. Wkurzyłem się, bo to było zrobione w dniu, w którym ten chłopak odniósł swój największy sukces. Nie lubię takich kamyczków wrzucanych do cudzych ogródków, bo często wracają. Bogdan Rymanowski, którego poznałem w momencie, gdy jego jedynym pomysłem na życie było rzucanie kamieniami w ruski konsulat, doszedł bardzo wysoko.
O "Mam Talent" i o tym, w której stacji o mały włos byśmy go oglądali:
Dlaczego mam karać swojego widza? Widzę, kiedy coś dojeżdża do mety, wyjmuję cegiełkę i wkładam coś nowego. Tak miało być z "Tańcem z gwiazdami", który miał być zastąpiony przez "Mam talent". Ale "Taniec" idzie dalej. Producent "Mam talent" nie chciał czekać dłużej i poszedł do publicznej. Modliłem się codziennie, żeby ktoś się nie poznał na tym formacie. Na szczęście bozia mnie wysłuchała i program wrócił do nas.
O spięciu między Rusin-Meller, o Prokopie i Wojewódzkim:
rozstania się zdarzają. O tym, że nie są w stanie ze sobą pracować, usłyszałem od Marcina Mellera. Próbowałem ten duet skleić, ale mi się nie powiodło. Więc oboje prowadzą programy, ale już osobno. Sporo ludzi nad tym pracowało, żeby im się nie udało. W swoim życiu mówiłem wiele złego o Wojewódzkim i Prokopie. Jak przyszło co do czego, musiałem zjeść własny język, przeprosić i powiedzieć, że nam się uda. Jak Wojewódzki chciał zmienić barwy, to szybko odszczekałem, że nigdy nie będe z nim pracował. On wyszlachetniał, a my staliśmy się bardziej zadziorni.
O aferze stołowej Durczoka:
Jeżeli ktoś ma coś przeciwko Kamilowi, to znaczy, że nie rozumie telewizji. Jest taka godzina, jak chwila przed rozpoczęciem programu informacyjnego, że gwiazda powinna być objęta specjalną troską. To było nagranie sprzed wielu miesięcy, a jakiś idiota wypuszcza to teraz. Kamil nie beształ ludzi. Nie ma zmiłuj się, to taka praca. Własnoręcznie bym udusił tego człowieka, który to zrobił. Ktoś próbował go zniszczyć. (...) Ja patrzyłem na niego z podziwiem, że facet ma jaja. Nagranie z Lisem sprzed kilku lat czy to nagranie Kamila pokazuje, że ktoś musi mieć władzę. Zespół wydający program live musi wiedzieć, gdzie jest władza.
Cały wywiad przeczytacie tutaj.
cmabb
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: środa 03 wrz 2008, 21:08

Re: Edward Miszczak

Post autor: cmabb »

Edward Miszczak w tym wywiadzie pokazał ogromną klasę i wielką wiedzę. Naprawdę, podziwiam go. Jest prawdziwym samoukiem - tworzył TVN od zera. Miał co prawda jakieś obycie z mediami poprzez pracę w RMF ale przecież program TVN to jego wielka praca od tylu lat. Na dodatek jest bardzo skromny, co nawet potwierdziła dziennikarka przeprowadzająca z nim wywiad. Widać, jak bardzo emocjonalnie podeszli do sprawy z Durczokiem, oraz jaki stosunek do TVP ma Miszczak. Takiego drugiego eksperta w Polskich mediach nie ma. Nina Terentiew przy Miszczaku zwyczajnie sobie nie radzi w zarządzaniu mediami komercyjnymi.
Obrazek
anita.knapik@
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 13:59

Re: Edward Miszczak

Post autor: anita.knapik@ »

Też podziwiam pana Miszczaka za to co zrobił,uważam,że jest kompetentny i profesjonalista w każdym calu!!! :brawa: Dlatego uważam,że cokolwiek robi to ma w tym ukryty swój cel!!Więc mam ogromną prośbę do Niego niech coś zrobi z tą załogą Faktów,bo ostatnio są beznadziejni,to jeszcze delikatnie powiedziane!Wprawdzie to Durczok jest szefem w Faktach,ale może On wpłynie na Niego właśnie,bo inaczej czeka Was porażka w informacjach,a konkretnie w sposobie ich przekazywania przez prowadzących! :stop: Jeśli dobrze myślę to powodzenie Faktów nie zależy tylko od rzetelności i szybkości informacji,ale także od tego jak się je przekazuje:tempo głosu,gesty,uśmiech,a tego wyraźnie ostatnio brakuje prowadzącym Fakty!Zmieńcie to i to szybko,bo Was prześcigną z Polsatu albo Jedynkowe Wiadomości,a było tak świetnie do tej pory-co jest grane!???Wyjątkiem jest pani J.Pochanke,ona jedna dodaje ostatnio wigoru Faktom!!
emilly83lion
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 9
Rejestracja: czwartek 07 paź 2010, 13:10

Re: Edward Miszczak

Post autor: emilly83lion »

Panie Edwardzie jeśli mogę tak napisać,gratuluję panu wspaniałych pracowników takich jak m.in.:Kamil Durczok,jego zespół Faktów opiera się nawet PiS-owi!! :brawa: Wiem,że jest pan inteligentnym człowiekiem i ma pan zaufanie do swoich pracowników,do pana Kamil także,czego dał pan wyraz po ostatniej aferze z panem Błaszczakiem(miernota)!!Byłoby głupotą wyrzucać kurę znoszącą złote jaka jakim jest pan Kamil!!Nie wielu takich macie w TVN-ie,no może jeszcze Kuba Wojewódzki,Szymon Majewski,Monika Olejnik!Trzeba zawsze rozważyć wszelkie za i przeciw!!A pan to wie najlepiej,bo dobry z pana szef!! :lol: Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów!
anita.knapik@
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 13:59

Re: Edward Miszczak

Post autor: anita.knapik@ »

Kolejny raz pragnę pochwalić pana jako szefa stacji(widać to w tym kogo pan zatrudnia) :brawa: ,a także pana podwładnych!Dzisiaj padło na pana Kamila Durczoka,jeśli oglądał pan ostatnie Fakty po Faktach w Jego wydaniu z Z.Ziobro to wie pan o czym mówię!Naprawdę czapki z głów :tanczy: Nie boję się stwierdzenia,że to dziennikarz numer 1 w Polsce,no równać się z nim może jedynie Lis i M.Olejnik!A jedną macie u siebie w stacji.Widać u Niego prawdziwy profesjonalizm z dozą humoru,ale nie bez konkretów oczywiście-prawdziwa perełka TVN-u! Fakty prowadzone przez Niego są najlepsze z wszystkich programów informacyjnych jakie oglądałam na innych stacjach!Do tego ma świetny zespół Faktów,po prostu robią kawał dobrej roboty!Nikt Mu z polityków się nie wywinie jak jest w Jego programie,czego dowody daje ciągle!Mam tylko nadzieję,że typy takie jak Kuźniar nie zniszczą pozycji pana Kamila w Waszej stacji??!Mam na myśli to stwierdzenie Kuźniara w programie:"Szymon Majewski Show",że Durczok to ten taki grubas z wielkim brzuchem!Abstrahując od tego,że nie kazuję panu Kuźniarowi lubić Kamila,to jednak szczyt chamstwa mówić o kimś w taki sposób! :nie: Niech powie coś o Jego błędach w pracy(jak takowe znajdzie),a nie coś takiego!Pan Kamil już wyszedł obroną ręka z słynnego upi...stołu,więc i pewnie teraz wyjdzie!Trzymam kciuki!Nie pozbywajcie się wiadomych diamentów,które świecą!
anita.knapik@
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 10 mar 2010, 13:59

Re: Edward Miszczak

Post autor: anita.knapik@ »

Z okazji kończącego roku i zbliżających się Świąt chciałabym życzyć panu dalszych sukcesów stacji i ludzi tam pracujących,także radości w życiu osobistym i rodzinnym oraz wielu pogodnych dni,pełnych zadowolenia w Nowym Roku! :)
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Edward Miszczak

Post autor: ziom »

Znaleźliście jakiś wywiad już po konferencja TVN z panem Edwardem? Jak tak to bardzo proszę o linka.
Miszczak jak zawsze ma nosa do ramówki. Myślę że TVN jesienią znowu wróci na pozycję lidera w komercyjnej grupie widzów i
wicelidera w ogólnej. Polsat spadnie na czwartą pozycję moim zdaniem.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Edward Miszczak

Post autor: matik »

Obrazek
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Edward Miszczak

Post autor: matik »

Obrazek
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Jesień 2013 w TVN

Post autor: lukaszbialas »

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Edward Miszczak

Post autor: matik »

Obrazek
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Edward Miszczak

Post autor: lukaszbialas »

Wywiad z Edwardem Miszczakiem, członkiem zarządu i dyrektorem programowym TVN:
http://rozrywka.dziennik.pl/telewizja/a ... ernational
miwaszkiewicz
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 21:02

Re: Edward Miszczak

Post autor: miwaszkiewicz »

No, dziś dzięki nowemu programowi TVP dowiedzieliśmy się, czemu TVN tak długo udawał, że nie ma afery reprywatyzacyjnej, czemu atakuje Pana Jakiego i pokazuje jedynie urywki z prac komisji. Otóż Edward Miszczak i kilka innych gwiazd TVN zamieszkują nielegalnie zreprywatyzowaną kamienicę, z której brutalnie zostali eksmitowani jej mieszkańcy.

Oczywiście we wszystko jest zamieszane WSI i mafia. Czemu mnie to nie dziwi? Przecież TVN to telewizja, która realizowała swoje niektóre programy w słynnej dyskotece Masy.
Awatar użytkownika
Wojciech 29 xxx
Bywalec
Bywalec
Posty: 981
Rejestracja: czwartek 28 wrz 2017, 10:48

Re: Edward Miszczak

Post autor: Wojciech 29 xxx »

Awatar użytkownika
Wojciech 29 xxx
Bywalec
Bywalec
Posty: 981
Rejestracja: czwartek 28 wrz 2017, 10:48

Re: Edward Miszczak

Post autor: Wojciech 29 xxx »

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 64 gości