Katarzyna Zdanowicz

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: Katarzyna Zdanowicz

Post autor: 3405t »

wtedy Kasia była jeszcze "po staremu"
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

To prawda, w Polsat News miała o wiele lepszy wizerunek. Nie sądzę, by ktoś w TVN24 ją jakoś specjalnie stylizował, ale ani te skrócone włosy, ani to co na siebie wkłada uroku jej nie dodaje, a tylko niepotrzebnie postarza i ośmiesza...
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Katarzyna Zdanowicz

Post autor: maxxx »

No tak, polsatowska grzywka była trafiona w "10" w Jej przypadku. No ale nie przesadzajmy też w drugą stroną, nie ścięła się przecież na zapałkę. :lol2:
Co do ubioru, przynajmniej jest ciekawie. :aniol:
Mówcie co chcecie, ale pasuje jak ulał do Poranków. Nawet jako prowadząca, tak jak to bywało w PN.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Błagam Cię, @maxxx. Jest koszmarnie, a nie ciekawie. :lol2:
Poranki faktycznie przydałoby się nieco przewietrzyć i posadzić kobietę po drugiej stronie stołu. :D Wcześniej tylko mogliby ją porządnie ubrać i byłoby super. :D
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Katarzyna Zdanowicz

Post autor: maxxx »

Camilo pisze:Błagam Cię, @maxxx. Jest koszmarnie, a nie ciekawie :lol2:
Zastanawiam się co Cie bardziej zdegustowało:kamizelka czy różowy sweterek? :D
Poranki faktycznie przydałoby się nieco przewietrzyć i posadzić kobietę po drugiej stronie stołu.
Jak dla mnie może zacząć od dziś. 8)
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:Zastanawiam się co Cie bardziej zdegustowało:kamizelka czy różowy sweterek?
Chyba bardziej ta kamizelka. :D Z drugiej strony podglądam teraz TVN24, właśnie powtarzają "Szkło" i Miecugow siedzi w koszuli dopiętej na ostatni guzik. Więc nie jest jeszcze tak źle. :spiewa:
Jak dla mnie może zacząć od dziś.
W takim razie jest nas dwóch. 8) Choć bardziej prawdopodobne jest, że zobaczymy Ją w wakacje aniżeli jak rano wstaniemy. :aniol:
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Katarzyna Zdanowicz

Post autor: matik »

Z potencjału Pani Kasi, to oni kompletnie nie korzystają. A podobno przeszła do TVN24 ze względu chęci rozwoju zawodowego. Nie wiem co robi poza anteną, ale na antenie czasem z kimś porozmawia a tak to czyta tylko informacje i nic więcej. A wczoraj była świetna okazja, by sprawdzić ją w programie specjalnym, do którego jej nie dopuścili, tak jak Kryńskiej dzień wcześniej.
szarotek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: wtorek 31 sty 2012, 22:38

Re: Katarzyna Zdanowicz

Post autor: szarotek »

Styl ubierania podobny do Anity Werner pasowałby najbardziej (tyle, że stosunek sukienek i spódnic do spodni 1:1) .... ale to może być trudne :mhm:
Fabian
Bywalec
Bywalec
Posty: 663
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 08:39
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Katarzyna Zdanowicz

Post autor: Fabian »

matik pisze:Z potencjału Pani Kasi, to oni kompletnie nie korzystają.
To może być jakiś wstępny okres, ale w jej przypadku mogliby z tym odpuścić, to wspaniały transfer.
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: Katarzyna Zdanowicz

Post autor: Amy »

Czy dziennikarze mają jakikolwiek wpływ na to, w co ich ubierają? To zdecydowanie najgorsza stylizacja (chyba, że jest jeszcze jakaś, którą wymazałam z pamięci) Kasi. Ta różowa bluzka z paskami wygląda jakby była z poliestru, a fryzura zasługuje na taką samą ocenę. Szkoda.
This is not the end, this is not the beginning.
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: Katarzyna Zdanowicz

Post autor: 3405t »

nie no dzisiaj ją ładnie uczesali :brawa:
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Katarzyna Zdanowicz

Post autor: nouze »

Camilo pisze:Jest koszmarnie, a nie ciekawie
Lepsze to, niż na przemian granatowe i szare marynarki (jeszcze z czasów polsatowskich :stop: ), w których występowała na początku w TVN24. Bywają koszmarki - wystarczy przejrzeć ten wątek, ale ta żółta bluzka, albo czarna z zamkiem błyskawicznym bardzo dobrze jej pasują.
Problem w tym że Kasia to dość wątłej budowy kobieta, stąd część nawet ciekawych kreacji wygląda na niej... na zbyt luźne :rozglada:
Ale za to szpilki zawsze ratują całokształt :brawa:
Camilo pisze:Poranki faktycznie przydałoby się nieco przewietrzyć i posadzić kobietę po drugiej stronie stołu
Pewnie że by się przydało, ale niedawno próbowali z Kasią Werner i Martą Kuligowską - i co, zagrzały miejsce, spodobały się w tej roli widzom? :>
3405t pisze:nie no dzisiaj ją ładnie uczesali
Jej fryzura często zmienia swój kształt w czasie całodziennych dyżurów
I szczerze mówiąc mogłaby dziś się jeszcze zmienić :rozglada:
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Katarzyna Zdanowicz

Post autor: matik »

nouze pisze:
Camilo pisze:Jest koszmarnie, a nie ciekawie
Lepsze to, niż na przemian granatowe i szare marynarki (jeszcze z czasów polsatowskich :stop: ), w których występowała na początku w TVN24. Bywają koszmarki - wystarczy przejrzeć ten wątek, ale ta żółta bluzka, albo czarna z zamkiem błyskawicznym bardzo dobrze jej pasują.
Akurat nie znoszę jak występuje w tej czarnej z zamkiem błyskawicznym :twisted:
nouze pisze:
Camilo pisze:Poranki faktycznie przydałoby się nieco przewietrzyć i posadzić kobietę po drugiej stronie stołu
Pewnie że by się przydało, ale niedawno próbowali z Kasią Werner i Martą Kuligowską - i co, zagrzały miejsce, spodobały się w tej roli widzom? :>
Zdanowicz zdaje mi się zbyt poważna do Poranka.
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Katarzyna Zdanowicz

Post autor: nouze »

matik pisze:Akurat nie znoszę jak występuje w tej czarnej z zamkiem błyskawicznym
A mi się podoba najbardziej :spiewa: Choć nie myślałem że ma tak dziwnie podwinięty dół, dopóki nie wystąpiła w tym w jednym z "podsumowań tygodnia" :rozglada:
Szczegóły :stop: które nikną przy tych błyskawicznych rozwiązaniach :D22
matik pisze:Zdanowicz zdaje mi się zbyt poważna do Poranka.
Teoretycznie to poważna telewizja, z adekwatną propozycją, dla tak samo poważnych, wykształconych, świetnie zarabiających widzów - to niby o nas :D8 :hahaha:
Ja jestem zdania że nie ma co przesądzać, dopóki ślepiami się nie obada. Ale żeby ktoś nowy dołączył, to ktoś obecny musi się przeroszadować :rozglada:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

nouze pisze:Pewnie że by się przydało, ale niedawno próbowali z Kasią Werner i Martą Kuligowską - i co, zagrzały miejsce, spodobały się w tej roli widzom?
Kuligowska to wielkiej szansy nawet nie dostała. :nie: A K. Werner się nie spodobała, i owszem. Dobrze wpisywała się z Kuźniarem w jego styl, ale sama poległa, bo nie miała na siebie koncepcji. :hyh:
Poranki Zdanowicz z Polsat News trochę pamiętam i wcale sobie źle nie radziła. A formuła czy to w TVN24, czy w PN jest wszędzie taka sama.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 176 gości