Anna Jędrzejowska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pkp
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 312
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 21:51

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: pkp »

1. Wszystkiego najlepszego. Oby jak najczęściej na ekranie.
2. Dlaczego poświęcają "15" dla "Fpp", jak pani Ania jest na dłuższym urlopie to nie dadzą zastępstwa do jej programu tylko zdejmują z anteny, a dlaczego nie może tak być z "Fpp" albo dać do programu pani Ani kogoś z "Dnż", a panią Anię na zastępstwo do "Fpp".
3. Może ktoś wrzucić nagranie z wczoraj jak Majewski mówi pani Ani o jej urodzinach, bo mnie wczoraj nie było i może ktoś jej dzisiaj złoży życzenia, bo w "15" jest mniej okazji do złożenia życzeń, a "Fpp" jest okazja bezpośrednio z kimś porozmawiać, np. podczas sportu czy pogody.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: lukaszbialas »

nouze pisze:Średnio śledzisz tvn24 i to forum, nie?
Na pewno nie jestem tak zagorzałym, a wręcz chorobliwym fanem Anny Jędrzejowskiej jak Ty.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: epsztajnek »

To oczywiste, inaczej wiedziałbyś, że debiut Anny w FpP miał miejsce już jakiś czas temu i zdążyła się kilkakrotnie pojawić w tym pasmie :D
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: lukaszbialas »

epsztajnek pisze:To oczywiste, inaczej wiedziałbyś, że debiut Anny w FpP miał miejsce już jakiś czas temu i zdążyła się kilkakrotnie pojawić w tym pasmie :D
Naprawdę macie, aż tyle czasu żeby śledzić każdorazowy występ dziennikarzy w TVN24?
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

lukaszbialas pisze:Naprawdę macie, aż tyle czasu żeby śledzić każdorazowy występ dziennikarzy w TVN24?
Mamy wystarczającą siłę rozumu, żeby nie ogłaszać "rewelacji" (oto i debiut pani x w programie y) nie zadając sobie nawet trudu na sprawdzenie tematu. Sprawiasz wrażenie jakbyś czytał tylko swoje posty, zaśmiecasz ten wątek i na dodatek robisz to w stylu głęboko osadzonego kija w dupie.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: lukaszbialas »

nouze pisze:
lukaszbialas pisze:Naprawdę macie, aż tyle czasu żeby śledzić każdorazowy występ dziennikarzy w TVN24?
Mamy wystarczającą siłę rozumu, żeby nie ogłaszać "rewelacji" (oto i debiut pani x w programie y) nie zadając sobie nawet trudu na sprawdzenie tematu. Sprawiasz wrażenie jakbyś czytał tylko swoje posty, zaśmiecasz ten wątek i na dodatek robisz to w stylu głęboko osadzonego kija w dupie.
Miałem ochotę zgłosić Twój post, ale uznałem, że Ci daruję i tylko Cię serdecznie pozdrowię, wyluzuj trochę - jeśli Ci ulżyło to się cieszę. :)
Wracając do tematu Anny Jędrzejowskiej, uważam, że powinna na stałe dołączyć do prowadzących Fakty po południu Werner i Marciniaka, zastępując Macieja Knapika. 15 na żywo moim zdaniem jest zbędna bo to też podsumowanie wydarzeń dnia tylko, że w nieco innej formule, niż Fakty po południu.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: epsztajnek »

@ lukaszbialas , z twojego wpisu wynika, że być może nie orientujesz się ( a może się mylę ) , że twój wpis 20 sie 2014, 15:03 był nieprawdziwy - ( Anna zadebiutowała w FpP dużo wcześniej, wystarczy sprawdzić na forum ) - i stąd odpowiedź @nouse, a potem to już nakręcanie emocji :D22
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

epsztajnek pisze:@ lukaszbialas , z twojego wpisu wynika, że być może nie orientujesz się ( a może się mylę ) , że twój wpis 20 sie 2014, 15:03 był nieprawdziwy
Ważne że kot został odwrócony ogonem i @lukaszbialas pokazał prawdziwie bezgraniczne miłosierdzie :>
pkp pisze:a "Fpp" jest okazja bezpośrednio z kimś porozmawiać, np. podczas sportu czy pogody.
To jest plus, zgoda. Ale w całokształcie 1,5 godzinne Fpp z powtarzającymi się tematami i materiałami, które są przenoszone 1:1 do teleserwisu, jest dla mnie męczące do oglądania :roll:
pkp pisze:może ktoś jej dzisiaj złoży życzenia, bo w "15" jest mniej okazji do złożenia życzeń
No właśnie, oglądał ktoś, było coś smacznego w pogawędkach na końcu? :rozglada:
Bo ten... zapomniałem wczoraj przestawić godziny na 16.00 w nagrywarce :D24 :D24 :D24
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: lukaszbialas »

nouze pisze:
epsztajnek pisze:@ lukaszbialas , z twojego wpisu wynika, że być może nie orientujesz się ( a może się mylę ) , że twój wpis 20 sie 2014, 15:03 był nieprawdziwy
Mój wpis jest prawdziwy, tak pomyliłem się, ale nie widzę powodów żeby mnie z tego powodu tak atakować. Tyle w tym temacie.
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

lukaszbialas pisze: Tyle w tym temacie
W sensie z twojej strony? Niepowetowana strata.
lukaszbialas pisze:pomyliłem się, ale nie widzę powodów żeby mnie z tego powodu tak atakować
Po próbie wyprowadzenia ciebie z błędu wydumałeś tyle, że jesteśmy chorobliwymi fanami ze zbyt dużą ilością wolnego czasu - wydedukuj sobie.
Wcześniej pojawiałeś się w tym wątku wcielając się w strażnika moralności, powtarzając zresztą to co pisałeś teraz. W skrócie - jest kilka niezłych powodów żeby nie robić z tobą misia.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: lukaszbialas »

nouze pisze:jest kilka niezłych powodów żeby nie robić z tobą misia.
Jakoś to przeżyje. :) Wystarczy, że skończysz się nakręcać. Przyznałem się do błędu, to chyba kończy sprawę. Jeśli jednak masz jeszcze coś do napisania na mój temat to zapraszam na priv.
pkp
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 312
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 21:51

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: pkp »

[/quote]No właśnie, oglądał ktoś, było coś smacznego w pogawędkach na końcu? :rozglada:
Bo ten... zapomniałem wczoraj przestawić godziny na 16.00 w nagrywarce :D24 :D24 :D24[/quote]
No właśnie wczoraj nic nie było, dlatego ponawiam pytanie czy ktoś nagrał moment, w którym Marcin Majewski przypomniał pani Ani o jej urodzinach.
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

pkp pisze:No właśnie wczoraj nic nie było, dlatego ponawiam pytanie czy ktoś nagrał moment, w którym Marcin Majewski przypomniał pani Ani o jej urodzinach
Z mojej strony, nawet jak mam nagranie nie mogę się podzielić, bo moja nagrywarka z UPC ma jakieś blokady i nie można przerzucać z niej materiału na inny nośnik :(
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: nouze »

Anna żywo dyskutowała ze Skórzyńskim w sprawie Lemańskiego (btw. telewizja religijna czy jak?), praktycznie wzajemnie uzupełniali swoje wypowiedzi :rozglada: Było całkiem ciekawie :) Poprawcie mnie jeśli się mylę, bo względnie rzadko oglądam Fpp, ale Anita Werner chyba bardziej biernie uczestniczy w takich rozmowach z reporterami. Może szykuje się nam rywalizacja między paniami :D22
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Anna Jędrzejowska

Post autor: epsztajnek »

nouze pisze: (btw. telewizja religijna czy jak?)
Owszem religijna, ale tu chodzi o wyznanie zwane w pewnych kręgach "Kościołem Gazety Wyborczej" :devil:
ale Anita Werner chyba bardziej biernie uczestniczy w takich rozmowach z reporterami
Nie darmo była w swoim czasie nazwana "lodówką" :devil:

( cholera, jakiś złośliwy jestem, ale to dlatego, że piątek popołudniu, a robota się rozsypuje :devil: )
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot], marcin3usb i 104 gości