Bogdan Rymanowski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Ryman i rozmowa z nawiedzonÂą RosjankÂą i inne rozmowy :)

Post autor: kamuii »

No niestety i ku uciesze 90 % forum wywalii Rymana do tvn 24 wczoraj widziaÂłam 24 h. UwaÂżam Âże jak zwykle pokazaÂł klasĂŞ szczegĂłlnie z tÂą debilkÂą z rosji jakaÂś Lwowna czy coÂś
1.
R-Czy pani napradê uwa¿a ze polskie media nie wspóczó³y i robi³y nagonkê na Rosjan ?
L-tak ja byĂŚ widzieĂŚ ogladaĂŚ i tych piekne pani panow widzieĂŚ oni nie mieĂŚ wspĂłczucia ja ogadaĂŚ w rosja i panorama i u was byĂŚ i wy mi nie chciei powiedzieĂŚ"
Ku....wa naucz siĂŞ mĂłwiĂŚ po polsku jak idziesz do tv albo przyjdz z tÂłumaczem
2.
R-A czy oglÂądaÂła pani Rosyjskie media i czy tam mĂłwili prawdĂŞ ?
L-tak ja ogl¹daÌ oni zwolinic dziennikarz zwiesti ale on sam odejsc i z inny powód w Rosyjskie media byÌ prawda i wsó³czucie
3.
R-Czy czeczeni to terroryÂści
L-Nie oni nie byĂŚ terroryÂści
R-A Maschadow ?
L-tak on byĂŚ terrorysta
R-dlaczego to powaÂżne zarzuty
L-Ja miec dowody

Ja pierdoleeeee idz pan w ch....j z takÂą kretynkÂą widaĂŚ Âże Ryman byÂł wkurzony i bronil dobrego imienia stacji a takÂże dziennikarzy ktĂłrzy w tych dniach reacjonowali wydarzenia.Ja bym jÂą wywaila ze studia.Co jak co ale akurat dziennikarzom Tvn 24 w tych dniach nie moÂżna byo nic zarzuciĂŚ .NaprawdĂŞ szkoda Âże rosyjskie media sÂą w Polsce reprezentowane przez kogoÂś takiego.
Ostatnio zmieniony piątek 10 wrz 2004, 12:13 przez kamuii, łącznie zmieniany 1 raz.
Android <3
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

OdnoszĂŞ wraÂżenie, Âże ta pani nie tyle reprezentowaÂła rosyjskie media co rosyjskie wÂładze. Poza tym ona nie odpowiedziaÂła skÂładnie na Âżadne pytanie. Polskie media zachowaÂły siĂŞ wobec tragedii w Osetii tak jak powinny. PrzecieÂż TVN24 pokazywaÂł szturm na Âżywo, to co w tym przypadku moÂżna byÂło zmanipulowaĂŚ?
PS. OdnoszĂŞ wraÂżenie, Âże rosyjskie wÂładze oskarÂżajÂąc polskie media o rusofobiĂŞ prĂłbujÂą nieudolnie odwrĂłciĂŚ uwagĂŞ od sedna sprawy, czyli braku z ich strony jakichkolwiek dziaÂłan majÂących na celu uspokojenie sytuacji na Kaukazie.
PS2. Rymanowski spisaÂł siĂŞ dobrze rozmawiajÂąc z tÂą paniÂą.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

No wspaniale, teraz bĂŞdĂŞ zapewne czĂŞÂściej oglÂądaÂł gÂłowne wydanie faktĂłw bez Rymana :D .
Pozdrawiam, Filip
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

mac dokÂładnie popieram
Android <3
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

A ja bĂŞdĂŞ oglÂądaÂł czĂŞÂściej 24h z Rymanem :P
Pozdrawiam - KRASU 8)
kurczag
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: środa 26 maja 2004, 20:53

Post autor: kurczag »

hahahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale przynajmniej mozna bylo sie posmiac z tej ruskiej. A swoja droga Bogus zadaje madre pytania :lol:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Wczoraj bya jazda z Lepperem :)
i biednemu Marcinowi Pawowskiemu siê te¿ dosta³o od pana przewodnicz¹cego :) No ale w soomie to do¹czyl do elitarnego grona przedtem Olejnik która powiedzia³a ze ju¿ z Leperem nie rozmawia potem Kami któremu Mulat powiedzial ¿e ma owsiki no i teraz Marcin z tym swoim "ra¿¹cym Nieobietywizmem" :) hahahaha
A Ryman teÂż byÂł dobry "widzĂŞ ze panowie sobie Âświetnie radzÂą i ja tu jestem zbĂŞdny " a pote jeszcze mistrzowskie zakoĂączenie sooper ;
Android <3
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Najbardziej podobaÂł mi siĂŞ fragment gdy Rymanowski dziĂŞkowaÂł goÂściom za przybycie na co Lepper odparÂł, Âże jest to jego pierwsza wizyta od 2 lat, a Ryman na to, Âże jest im miÂło z tego powodu.
PS. Mam nadziejĂŞ, Âże jego kolejna wizyta bĂŞdzie miaÂła miejsce za 1000 lat Âświetlnych. :twisted:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

nIE OGL¡DA£EM WCZORAJ TEJ ROZMOWY ALE PAMIÊTAM, ¯E LEPPER BY£ KILKA MIESIÊCY TEMU W MAGAZYNIE 24 GODZINY KTÓRY PROWADZI£ MARCINIAK I K£ÓCI£ SIÊ RAZEM Z GIERTYCHEM A Z ROZMOWY NIC NIE WYNIK£O.
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

heheh a ja widzialem rekalme faktow i okazuje sie ze ryman bedzie hehehe
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Wczorajsza rozmowa Rymanowskiego z paniÂą SzczukÂą i z panem z Radia Plus zdecydowanie mnie rozczarowaÂła. Po pierwsze kto tego pana zaprosiÂł? Facet miaÂł wyraÂźne problemy z wypowiedziÂą, opowiadaÂł coÂś o marchewkach i bananach (to nie jest program ogrodniczy!), strasznie siĂŞ ucieszyÂł gdy udaÂło mu siĂŞ wydukaĂŚ sÂłowo prezerwatywa (niesamowity wyczyn :lol: ), wyraÂźnie daÂło siĂŞ wyczuĂŚ, Âże boi siĂŞ konfrontacji z przekonaniami pani Szczuki. Z rozmowy nic nie wynikÂło. Gratulacje dla Kazimiery Szczuki, ktĂłra do rozmowy potrafiÂła siĂŞ przygotowaĂŚ, czego nie da siĂŞ powiedzieĂŚ o panu ze Stowarzyszenia KatolikĂłw ÂŚwieckich. I pomyÂśleĂŚ, Âże on naprawdĂŞ pracuje w radiu!
minio
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: czwartek 16 wrz 2004, 13:59

Post autor: minio »

no jak sie nie ma kogo zaprosic do programu to sie zaprasza znajomych... nie mowie tu o Pani Szczuce tylko o tym gossciu. Ryman prowadzil rozmowy w radiu Plus...
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Ale trzeba przyznaÌ, ¿e Rymanowi doskonale w tym Magazynie, oczym wiedziano juz od dawna i od pó³ roku tam Jego wzywaliœmy. Oby pozosta³ On tam na d³u¿ej.Teraz szkoda trochê ¿e Pochanke nierozmawia ju¿. Mo¿e czasem siê zast¹pia.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

a o czym byÂła ta rozmowa ze SzczukÂą ? :)
Android <3
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

O aborcji i edukacji seksualnej.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 2 gości