Bogdan Rymanowski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

fanka rymana
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: niedziela 08 lis 2009, 14:03

Re: Bogdan Rymanowski

Post autor: fanka rymana »

Sylwiagfan nie wierze Ci ze juz go nie bedzie w tvn.Jakbys mowil prawde to nie dopisalbys tej ikonki z długim nosem.
fanka rymana
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: niedziela 08 lis 2009, 14:03

Re: Bogdan Rymanowski

Post autor: fanka rymana »

Przepraszam,ze akurat pisze to tutaj,ale dlaczego jak chce wyslac wiadomosc do jednej osoby i klikam na wyslij pisze mi,ze wiadomosc zostala wyslana i potem ta wiadomosc zapisuje mi sie nie w wyslanych tylko do wyslania?? co jest nie tak?? ;(
fanka rymana
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: niedziela 08 lis 2009, 14:03

Re: Bogdan Rymanowski

Post autor: fanka rymana »

sorki,ale moze i dobrze ze wyrzucil z forum sylwiagfan bo cos chyba wymyslal o rymanie straszne glupoty
fanka rymana
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: niedziela 08 lis 2009, 14:03

Re: Bogdan Rymanowski

Post autor: fanka rymana »

To dlaczego wysylales ikonke kłamca skoro to wszystko niby prawda jest?? i za co mialby miec ryman dosyc tvn 24??
fanka rymana
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: niedziela 08 lis 2009, 14:03

Re: Bogdan Rymanowski

Post autor: fanka rymana »

Lepiej idz z tego forum bo tylko zamieszanie wprowadzasz i przy okazji mmie denerwujesz
Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Bogdan Rymanowski

Post autor: Frazes »

Nie chcę się wcinać w Wasze osobiste dyskusje, ale dla mnie też ten dłuuugi urlop Rymanowskiego jest dziwny i raczej coś musi zwiastować...

Może Pan Bogdan rzeczywiście się wkurzył, że jego "Kawa Na Ławę" została "zdjęta" i podjął jakieś decyzje, tylko w takim układzie ciekawe w jakiej stacji go teraz zobaczymy???
fanka rymana
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: niedziela 08 lis 2009, 14:03

Re: Bogdan Rymanowski

Post autor: fanka rymana »

Frazes o ile się nie myle w zeszłym roku Pan Rymanowski tez byl dlugo na urlopie wrocil tak chyba kolo 6 wrzesnia.W necie pisze,ze powroci po wakacjach ze swoim programem Rozmowa Rymanowskiego.A jezeli prawda jest to co pisze tutaj sylwiagfan to ma wrocic do radia wiec go juz nie zobaczymy w zadjen stacji,ale na to musimy jeszcze troszke poczekac az sie wszystko wyjasni :D mam nadzieje,ze jednak wroci z powrotem do tvn24 ze swoim programem.
zsakul

Re: Bogdan Rymanowski

Post autor: zsakul »

fanka rymana pisze:Lepiej idz z tego forum bo tylko zamieszanie wprowadzasz i przy okazji mmie denerwujesz
No juz wrocilem. Wciaz mnie banuja a ja tylko chce rozruszac to skostniale forum.
Co do meritum. Fanka mozesz mi nie wierzyc, ale zadaj sobie tylko dwa pytania:
1. Czy chcialbys byc pomiatana w swojej pracy tak jak Bogdan?
2. Czy zarzad TVN24 powinien zdjac z anteny program ktory bije rekordy ogladalnosci w swoim pasmie, pomimo sezonu urlopowego?
fanka rymana
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: niedziela 08 lis 2009, 14:03

Re: Bogdan Rymanowski

Post autor: fanka rymana »

zsakul skad wiesz ze Pan Bogdan jest pomiatany w swojej pracy i na czym to pomiatanie polega??
co do drugiego pytania to sie zgadzam ze glupi to byl pomysl z tym zdjeciem z anteny Kawy na Ławę bo chyba o ten program Ci chodzilo.
zsakul

Re: Bogdan Rymanowski

Post autor: zsakul »

fanka rymana pisze:zsakul skad wiesz ze Pan Bogdan jest pomiatany w swojej pracy i na czym to pomiatanie polega??
co do drugiego pytania to sie zgadzam ze glupi to byl pomysl z tym zdjeciem z anteny Kawy na Ławę bo chyba o ten program Ci chodzilo.
Oj nic nie zrouzmialas. Zdjecie programu z TVN (Kawa na lawe) urlopowanie na ponad miesiac, zdjecie z anteny Magazynu 24 godziny, zwolnienie z Faktow - jak to nie jest pomiatanie to co to jest?
AD2 Chodzi mi o Rozmowe bardzo polityczna, program ma rekordowa ogladalnosc pomimo wakacji. Nie wydaje mnie sie zeby decydenci w TVN mordowali kure ktora znosi zlote jaja
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Bogdan Rymanowski

Post autor: piotrek888 »

Bogdan Rymanowski wraca we wrześniu i nada będzie prowadzącym "Rozmowę Rymanowskiego".
zsakul

Re: Bogdan Rymanowski

Post autor: zsakul »

piotrek888 pisze:Bogdan Rymanowski wraca we wrześniu i nada będzie prowadzącym "Rozmowę Rymanowskiego".
Skad wiesz? Becia ci wygadala?
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Bogdan Rymanowski

Post autor: piotrek888 »

Nie, na profilu Wstajesz i wiesz na facebooku była umieszczona taka informacja.
fanka rymana
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: niedziela 08 lis 2009, 14:03

Re: Bogdan Rymanowski

Post autor: fanka rymana »

Przegladalam sobie teraz liste uczestników do nowej edycji Tańca z gwiazdami i tak sobie pomyślałam,że szkoda,że nie wystąpi w niej Pan Rymanowski.Mogloby byc ciekawie i zabawnie :lol2:
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Bogdan Rymanowski

Post autor: matik »

W internecie jest znana ramówka tvn 24 do 12 września i ani w tygodniu 6.09-10.09 nie ma RR, ani w niedzielę 5 i 12 Kawy na ławę więc Bogdan ma bardzo długi urlop, albo rzeczywiście coś się święci jak prorokował sylwiagan
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości