Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Anita Werner

Post autor: lukaszbialas »

Od kiedy Anita wróciła z urlopu jest w świetnym humorze. Jutro też poprowadzi popołudniowe Fakty.
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Anita Werner

Post autor: avatar »

Pavloo pisze:Na ostatnim screenie widać myszkę i klawiaturę na stole. Ja się zapytam do czego to jest potrzebne, bo zupełnie nie mam pomysłu na to do czego może być jej to potrzebne ?
W stole mają monitory. Nie wiem co tam mają, czy zwykły system czy może coś do promptera ale jest to im potrzebne.
Widziałem A.Jędrzejowską , kiedy leciał materiał to ona coś tam szukała, niestety nie widziałem co tam było. :)
szarotek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: wtorek 31 sty 2012, 22:38

Re: Anita Werner

Post autor: szarotek »

Może macie jakies fotki?
Fakty po południu są najczęściej w godzinach mojej pracy, a w Faktach i FpF coś jej nie widzę :(
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anita Werner

Post autor: nouze »

Obrazek
Obrazek
szarotek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: wtorek 31 sty 2012, 22:38

Re: Anita Werner

Post autor: szarotek »

dzięki :)
Może wiecie - czy jutro będzie prowadzila Fpp?
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anita Werner

Post autor: nouze »

Pewnie będzie, zaprosiła na jutro i powiedziała do zobaczenia
marcin_25
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 214
Rejestracja: sobota 28 mar 2009, 16:24

Re: Anita Werner

Post autor: marcin_25 »

dobre foty,
dla mnie jest dziwne, że na weekendzie Grzegorz Kajdanowicz sam prowadził fakty wieczorne przez 2 dni, jeśli to stała zmiana to raczej nie na korzyść
uważam osobiście, że stosunek "jakości" pracy Anity do wagi programów jakie prowadzi jest mocno zachwiany na minus
powinna częściej prowadzić Fakty wieczorne plus jakiś krótki autorski program, może Dama Pik 2 :D
na tle innych prowadzących Anita wypada świetnie, co było widać podczas jej urlopu,
p. Knapik czy p. Kolenda-Zaleska to świetni dziennikarze, ale sądzę, że w prowadzeniu FpP czy FpF nie sprawdzają się tak dobrze jak Anita
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Anita Werner

Post autor: avatar »

marcin_25 pisze:dobre foty,
dla mnie jest dziwne, że na weekendzie Grzegorz Kajdanowicz sam prowadził fakty wieczorne przez 2 dni, jeśli to stała zmiana to raczej nie na korzyść
...
Jest to związane z jeszcze nie rozpoczętym remontem studia.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Anita Werner

Post autor: lukaszbialas »

To kipeski argument z tym remontem. Czemu Kajdanowicz prowadzi Fakty w każdy piątek i w co drugi weekend. Teraz jest tak, że Durczok z Pochanke od poniedziałku do czwartku, a czasem do środy. Czwartek piątek Kajdanowicz. Zdecydowanie go za dużo. Mógłby robić materiały jak dawniej. Teraz albo prowadzi Fakty albo Fakty po Faktach. Właśnie tu widać jak niedoceniana jest Anita.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Anita Werner

Post autor: piotrek888 »

W ten weekend też jej nie będzie :tanczy: :tanczy: :tanczy:
szarotek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: wtorek 31 sty 2012, 22:38

Re: Anita Werner

Post autor: szarotek »

marcin_25 pisze:dobre foty,
dla mnie jest dziwne, że na weekendzie Grzegorz Kajdanowicz sam prowadził fakty wieczorne przez 2 dni, jeśli to stała zmiana to raczej nie na korzyść
uważam osobiście, że stosunek "jakości" pracy Anity do wagi programów jakie prowadzi jest mocno zachwiany na minus
powinna częściej prowadzić Fakty wieczorne plus jakiś krótki autorski program, może Dama Pik 2 :D
na tle innych prowadzących Anita wypada świetnie, co było widać podczas jej urlopu,
p. Knapik czy p. Kolenda-Zaleska to świetni dziennikarze, ale sądzę, że w prowadzeniu FpP czy FpF nie sprawdzają się tak dobrze jak Anita
Zgadzam się z każdym Twoim zdaniem.
Dla mnie godz 16:00 jest beznadziejna, albo między jedną praca a drugą (oglądam tylko fragment), albo jedyny wolny czas (+weekend) jaki mogę przeznaczyć na np. jazdę na rowerze. Jak nie ma Anity W. to nigdy nie oglądam TV po południu! A Fpp (wg. mnie) są często lepiej przygotowane niż te o 19:00 - ale widocznie nie o jakość tu chodzi (!)
p.s wygląda dzisiaj świetnie :D
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Anita Werner

Post autor: nouze »

piotrek888 pisze:W ten weekend też jej nie będzie :tanczy: :tanczy: :tanczy:
Ciekawe czy A.Werner i B.Tadla lubią się równie silnie jak ich niektórzy forumowi fani :D11 :lol2:
szarotek pisze: A Fpp (wg. mnie) są często lepiej przygotowane niż te o 19:00 - ale widocznie nie o jakość tu chodzi (!)
Przez to że Fpp trwają 1,5 godziny, przeładowane są informacjami najróżniejszej maści i bez większego porządku. Łącznie z materiałami dobrymi do "teleserwisu", a nie programu z "Faktami" w nazwie :stop:
szarotek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: wtorek 31 sty 2012, 22:38

Re: Anita Werner

Post autor: szarotek »

Lepiej przygotowane - zakładając inną konwencję Fpp (lżejszą w formie) - są lepiej przygotowane tzn. mam na myśli dobór materiałów, różnorodność. Trzeba sporo przejrzeć, żeby wybrać ciekawy materiał na 1.5 godz. W Faktach czasami marnują 10-15 min na zapychacze -wybaczcie... dobre dla osiedlowej telewizji.
Pewnie Anita W. będzie w faktach, w majowy weekend.... kiedy prawie wszyscy wyjadą ... (ja nawet bez dostępu do internetu - i jak tu się nie złościć :(
p.s bardzo ładne były ostatnie fotki, prośba o więcej :)
marcin_25
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 214
Rejestracja: sobota 28 mar 2009, 16:24

Re: Anita Werner

Post autor: marcin_25 »

nouze pisze:
piotrek888 pisze:Ciekawe czy A.Werner i B.Tadla lubią się równie silnie jak ich niektórzy forumowi fani :D11 :lol2:
ja akurat bardzo lubię Beatę Tadle
szarotek pisze:Pewnie Anita W. będzie w faktach, w majowy weekend.... kiedy prawie wszyscy wyjadą ... (ja nawet bez dostępu do internetu - i jak tu się nie złościć :(
p.s bardzo ładne były ostatnie fotki, prośba o więcej :)
no i oczywiście w Wigilię :(
szarotek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: wtorek 31 sty 2012, 22:38

Re: Anita Werner

Post autor: szarotek »

spadło gdzieś najładniejsze zdjęcie :( - to na zakończenie programu... poszukajcie, może gdzieś leży ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], vlade_divac i 34 gości