Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

marcin_25
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 214
Rejestracja: sobota 28 mar 2009, 16:24

Re: Anita Werner

Post autor: marcin_25 »

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
marcin_25
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 214
Rejestracja: sobota 28 mar 2009, 16:24

Re: Anita Werner

Post autor: marcin_25 »

na drugim foto Anitka zacytowała premiera, że mamy tylko siebie, panowie zaniemówili, myślałem, że padnę ze śmiechu
HyzioSmietana
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: niedziela 05 sie 2012, 14:46

Re: Anita Werner

Post autor: HyzioSmietana »

Obrazek

Widzieliście to zdjęcie? ;)
Obrazek
enigma13
Początkujący
Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: środa 21 lis 2012, 17:46

Re: Anita Werner

Post autor: enigma13 »

HyzioSmietana pisze:Obrazek

Widzieliście to zdjęcie? ;)

Tak :) Znam to zdjęcie i zastanawiam się, kto towarzyszy na nim naszej Bohaterce :) - czyżby młodszy brat, który kompiluje dla Niej CD do samochodu?... ;)
"Gdy kobieta, która ma tak wiele do powiedzenia milczy, cisza może być ogłuszająca."
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Anita Werner

Post autor: matik »

Wydaje mi się, że jest to jeden z dziennikarzy "Uwagi", ale głowy nie dam sobie uciąć.
szarotek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: wtorek 31 sty 2012, 22:38

Re: Anita Werner

Post autor: szarotek »

Chyba :aniol: ma trochę dłuższe włosy,
z tyłu juz prawie loki :shock:
a grzywki już nie sposób postawić nad czołem :roll:
enigma13
Początkujący
Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: środa 21 lis 2012, 17:46

???

Post autor: enigma13 »

Skjuzmi ;)
Czy ktokolwiek orientuje się jak będzie, choćby w przybliżeniu, wyglądał okołoświąteczny i poświąteczny grafik pracy Pani Anity w TVN?... Wiem, pytanie co najmniej dziwne, ale zadałam ;)
Pozdrawiam!
"Gdy kobieta, która ma tak wiele do powiedzenia milczy, cisza może być ogłuszająca."
marcin_25
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 214
Rejestracja: sobota 28 mar 2009, 16:24

Re: Anita Werner

Post autor: marcin_25 »

pewnie jak co roku będzie na Wigilie
w jakimś wywiadzie mówiła, że ma wybór miedzy Sylwestrem a Wigilią i wybiera Wigilie, a rodzinka zawsze na Nią czeka :D
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Anita Werner

Post autor: matik »

marcin_25 pisze:pewnie jak co roku będzie na Wigilie
Brawo :brawa:
- Z jednej strony jest to zwykły dzień pracy, z drugiej zaś czuje się magię świąt - mówi o pracy 24 grudnia Anita Werner, prowadząca "Fakty". - Niektórzy koledzy nakładają marynarkę, a nawet białą koszulę zamiast ulubionego t-shirtu. Wigilijne potrawy czekają na każdego, kto tego dnia pracuje, a wielka choinka rozświetla cały hol TVN-u - dodaje. Jednak najważniejsze zawsze są życzenia, które wszyscy sobie składają. W tym roku dziennikarka także poprowadzi wigilijne "Fakty". - Mam poczucie, że spędzę ten ważny wieczór z widownią "Faktów i to daje mi ogromną radość. A jeszcze większą radość będę miała, kiedy dołączę do rodziny - mówi. A czy szykuje na tę okazję specjalny strój? - Nie. Zawsze staram się wyglądać elegancko i z klasą, a tego wieczoru chcę być odrobinę bardziej elegancka - śmieje się.
Wywiad dla Tele Tygodnia
enigma13
Początkujący
Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: środa 21 lis 2012, 17:46

Re: Anita Werner

Post autor: enigma13 »

matik pisze:
- Z jednej strony jest to zwykły dzień pracy, z drugiej zaś czuje się magię świąt - mówi o pracy 24 grudnia Anita Werner, prowadząca "Fakty". - Niektórzy koledzy nakładają marynarkę, a nawet białą koszulę zamiast ulubionego t-shirtu. Wigilijne potrawy czekają na każdego, kto tego dnia pracuje, a wielka choinka rozświetla cały hol TVN-u - dodaje. Jednak najważniejsze zawsze są życzenia, które wszyscy sobie składają. W tym roku dziennikarka także poprowadzi wigilijne "Fakty". - Mam poczucie, że spędzę ten ważny wieczór z widownią "Faktów i to daje mi ogromną radość. A jeszcze większą radość będę miała, kiedy dołączę do rodziny - mówi. A czy szykuje na tę okazję specjalny strój? - Nie. Zawsze staram się wyglądać elegancko i z klasą, a tego wieczoru chcę być odrobinę bardziej elegancka - śmieje się.
Wywiad dla Tele Tygodnia

No to super! :)
Szkoda tylko, że w domu rodzinnym nie mamy tvn'u, więc będę musiała obejrzeć te Fakty dopiero z opóźnieniem na necie. Ale dobrze wiedzieć :)
Ciekawe w takim razie jakie planu nasza Bohaterka ma na wieczór Sylwestrowy i Nowy Rok ;)
"Gdy kobieta, która ma tak wiele do powiedzenia milczy, cisza może być ogłuszająca."
szarotek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: wtorek 31 sty 2012, 22:38

Re: Anita Werner

Post autor: szarotek »

Dlaczego lubię te filmiki z AW ?
...ponieważ lubię ją też nie tak doskonałą (j.w.), ale i z podkrążonymi oczami, w dziurawych dżinsach (wiem, wiem - super modnych, też takie mam :)) oraz w dużych okularach :D
szarotek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: wtorek 31 sty 2012, 22:38

Re: Anita Werner

Post autor: szarotek »

Świetne materiały, super FAKTY, jestem pod wrażeniem :brawa: :brawa: :brawa:
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Anita Werner

Post autor: matik »

Anita Werner w "Faktach" od poniedziałku do piątku. Mogłoby tak być zawsze. Szkoda, że tak jest od święta.
szarotek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: wtorek 31 sty 2012, 22:38

Re: Anita Werner

Post autor: szarotek »

matik pisze:Anita Werner w "Faktach" od poniedziałku do piątku. Mogłoby tak być zawsze. Szkoda, że tak jest od święta.
Anita Werner świetnie przygotowuje Fakty !
Superrrrro !

I może trochę nie na temat. Nie mam profilu na facebooku, ale zaglądam na Fakty - facebook i nie mogę zrozumieć jak oni mogą tolerowac takie chamskie wpisy jakie się tam ostatnio ukazały :shock: .

Nie obserwuję tego nigdy na tym forum ( i dlatego taka moja wierność :))
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Anita Werner

Post autor: matik »

szarotek pisze:I może trochę nie na temat. Nie mam profilu na facebooku, ale zaglądam na Fakty - facebook i nie mogę zrozumieć jak oni mogą tolerowac takie chamskie wpisy jakie się tam ostatnio ukazały :shock: .
Pod adresem Anity - bywały gorsze. I to od byłych użytkowniczek tego forum...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości