Magda Łucyan

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Magdalena Łucyan

Post autor: Camilo »

Puenta puentą, ale wpisy tej Pani na Twitterze świadczą o tym, że jeszcze długa dziennikarska droga przed nią...
dobryy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek 12 sie 2013, 13:48

Re: Magdalena Łucyan

Post autor: dobryy »

Pani Magda jest nominowana w forumerach. Miejmy nadzieje ze pierwszy i ostatni raz w kategorii transferu...;)
Jam
dobryy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek 12 sie 2013, 13:48

Re: Magdalena Łucyan

Post autor: dobryy »

dziś w faktach materiał pani Magdy o ruchu narodowym :)
Jam
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Anita Werner

Post autor: michal_borkowski »

M. Łucyan relacjonowała start wiosennej ramówki dla "Faktów" TVN.
To tylko moje skromne zdanie
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Magda Łucyan

Post autor: Łukasz »

Dziwne, że w wątku na temat Magdy Łucyan tak niewiele się dzieje w porównaniu z innymi dyskusjami.

Magda Łucyan może być największym i w zasadzie jedynym znaczącym odkryciem "Faktów" epoki Durczoka. Kiedyś gdy przeprowadzałem wywiad z Tomaszem Lisem zarzucił on "Faktom", że nie wykreowały żadnej gwiazdy, która przyszłaby do TVNu i zaczynała karierę od zera. Lis zarzucał Durczokowi, że ściąga ludzi z radia albo od konkurencji, bo tak jest najprościej. Można się było z tym zgodzić do czasu pojawienia się Magdy Łucyan.

Swoją drogą fajnie kreuje swój telewizyjny wizerunek. Jest taka chłodna, nieco bez emocji, profesjonalna w takim dobrym "faktowym" stylu wykreowanym jeszcze za Lisa, a do tego zawsze świetnie ubrana :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Magda Łucyan

Post autor: Camilo »

Musi być bardzo zdolna. Związana była co prawda z ZETką przez jakiś czas, ale przeszła do TVN na stanowisko asystentki reportera aż tu nagle pojawiła się w "Faktach" na równi z takimi ludźmi jak Kolenda-Zaleska, Mazur czy Sobieniowski. Taka kariera trochę w amerykańskim stylu - od pucybuta do milionera. Tylko w przyspieszonym trybie. Zawsze mnie to fascynowało.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Magda Łucyan

Post autor: Greg Haus »

Camilo pisze:Musi być bardzo zdolna. Związana była co prawda z ZETką przez jakiś czas, ale przeszła do TVN na stanowisko asystentki reportera aż tu nagle pojawiła się w "Faktach" na równi z takimi ludźmi jak Kolenda-Zaleska, Mazur czy Sobieniowski. Taka kariera trochę w amerykańskim stylu - od pucybuta do milionera. Tylko w przyspieszonym trybie. Zawsze mnie to fascynowało.
Ja na tą Panią patrzę trochę inaczej od czasu wiadomej afery, choć to tylko moje chore domysły ;)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Magda Łucyan

Post autor: Łukasz »

Camilo pisze:Tylko w przyspieszonym trybie. Zawsze mnie to fascynowało.
To co widzimy na wizji potwierdza, że nie była to droga na skróty. Ona jest lepsza niż niektórzy "starzy" reporterzy "Faktów", głównie ci z ośrodków lokalnych. To, żeby jej dać szansę szybko rozwijać się w młodym wieku mogło być dobrze przemyślaną strategią szefostwa. W wieku 30 lat będzie reporterką polityczną z 10-letnim doświadczeniem, więc być może będzie świetną osobą do prowadzenia głównego wydania "Faktów". Byłaby doświadczona, lojalna, a przy tym młoda i piękna.

W zasadzie to Durczok, Lis, Pieńkowska i Olejnik zaczynali szybką ścieżkę kariery w dość młodym wieku.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Magda Łucyan

Post autor: Camilo »

Czasy transformacji, kiedy przyjmowano jak leci wszystkich do pracy w mediach, mamy już za sobą. Także tu tylko jakiś szczególny talent musiał zadecydować. Nie wątpię, że plany względem niej mogły być dalekosiężne, tylko kierownictwo na skutek różnych, czasem niespodziewanych zrządzeń losu, również może się zmienić. I nigdy nie ma pewności, że nowy szef będzie kontynuował politykę poprzednika, zwłaszcza gdyby na drodze pojawiły się jakieś przeszkody ku temu.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Magda Łucyan

Post autor: Łukasz »

Odnoszę wrażenie, że nad szefem, który może odejść był i wciąż będzie jeszcze jeden szef, który akceptował decyzję tego pierwszego. Także byłbym spokojny o karierę Magdy Łucyan.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Magda Łucyan

Post autor: Camilo »

Sprawa jest na tyle rozwojowa, że dziś nie byłbym pewny przyszłości żadnego z tych szefów.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Magda Łucyan

Post autor: michal_borkowski »

Greg Haus pisze:
Camilo pisze:Musi być bardzo zdolna. Związana była co prawda z ZETką przez jakiś czas, ale przeszła do TVN na stanowisko asystentki reportera aż tu nagle pojawiła się w "Faktach" na równi z takimi ludźmi jak Kolenda-Zaleska, Mazur czy Sobieniowski. Taka kariera trochę w amerykańskim stylu - od pucybuta do milionera. Tylko w przyspieszonym trybie. Zawsze mnie to fascynowało.
Ja na tą Panią patrzę trochę inaczej od czasu wiadomej afery, choć to tylko moje chore domysły ;)
Mam takie samo wrażenie, sam nie wiem, dlaczego? A takich reporterek jak ona jest więcej, wszystkie równie profesjonalne. I dobrze ubrane! Ale karierę robią nieliczne...
To tylko moje skromne zdanie
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Magda Łucyan

Post autor: Łukasz »

Minęło już rok od naszych - a może przede wszystkim moich - zachwytów nad Panią Magdą Łucyan. Wątek coś przycichł :)
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Magda Łucyan

Post autor: Maciek_POZ »

Teraz to dopiero odświeżymy nieco wątek :)

20/10/2017
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Magda Łucyan

Post autor: Maciek_POZ »

26/10/2017
Obrazek
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 18 gości