Radosław Mróz

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Radosław Mróz [Mister srebrnego ekranu 2014]

Post autor: michal_borkowski »

O 8. 30 trochę się pogubił, najpierw nie trzymał czasu przy serwisie (co oczywiście zdarza się nawet JK); potem - przed reklamami - przedstawił gościa, by po nich... przerwać go "kioskiem z gazetami". Biorąc pod uwagę, że towarzyszy mu M. Kukuła, która w WiW jest od niedawna, trzeba przyznać, że to prawie w stu procentach odświeżony Poranek.
To tylko moje skromne zdanie
ketjow
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 192
Rejestracja: wtorek 13 maja 2014, 21:15

Re: Radosław Mróz [Mister srebrnego ekranu 2014]

Post autor: ketjow »

to nie jest kwestia pogubienia, taka "kolejność" czy "formuła" występuje też u Kuźniara... często zapowiadał gości przed reklamami a jeszcze przed rozmową robił przegląd prasy
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Radosław Mróz [Mister srebrnego ekranu 2014]

Post autor: michal_borkowski »

Reklamy - owszem, ale Kiosku w trakcie - nie zauważyłem. I wydaje mi się, że to trochę niegrzeczne - zarówno wobec gościa, jak i widzów.
To tylko moje skromne zdanie
ketjow
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 192
Rejestracja: wtorek 13 maja 2014, 21:15

Re: Radosław Mróz [Mister srebrnego ekranu 2014]

Post autor: ketjow »

ja zauważyłem, wiele razy. Możesz wierzyć lub nie :) Ten dzisiejszy przegląd był na tablecie - czyli zapewne musieli ulokować produkt więc Mróz, Kuźniar czy ktokolwiek inny pewnie dużo do gadania w tej kwestii nie ma.

Swoją drogą było widać lekkie stremowanie nową rolą momentami ale moim zdaniem Mróz w poranku jak najbardziej na plus.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Radosław Mróz [Mister srebrnego ekranu 2014]

Post autor: michal_borkowski »

Wiem, że MUSIELI, ale mam na myśli zapowiadanie gościa i nie dość, że przerywanie jego wizyty reklamami, to jeszcze przeglądem prasy.
To tylko moje skromne zdanie
ketjow
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 192
Rejestracja: wtorek 13 maja 2014, 21:15

Re: Radosław Mróz [Mister srebrnego ekranu 2014]

Post autor: ketjow »

ale to zarzut to Mroza, wydawcy czy Prezesa bo nie rozumiem?
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Radosław Mróz [Mister srebrnego ekranu 2014]

Post autor: michal_borkowski »

Prezes chyba nie układa spigla, prędzej wydawca.
To tylko moje skromne zdanie
ketjow
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 192
Rejestracja: wtorek 13 maja 2014, 21:15

Re: Radosław Mróz [Mister srebrnego ekranu 2014]

Post autor: ketjow »

no to Mróz się pogubił, wydawca czy jednak nikt się nie pogubił tylko po prostu nie szanują widza?
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Radosław Mróz [Mister srebrnego ekranu 2014]

Post autor: michal_borkowski »

Napisałem, że to niegrzeczne, a inteligentny użytkownik forum sam odpowie sobie na to pytanie - tyle w off topic.
To tylko moje skromne zdanie
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Radosław Mróz [Mister srebrnego ekranu 2014]

Post autor: matik »

Najpierw napisałeś coś innego. I to, że starasz się tego teraz wyprzeć też jest niegrzeczne. Sorry, ale uważam, że czepiasz się czegoś co wygląda tak w Poranku na co dzień i na dodatek przypinasz złą łatkę do niewinnego Radka Mroza. Opanuj się.
Co do debiutu w Poranku ja jestem bardzo zadowolony, uważam ten debiut za udany, ba, do tej pory żałuję, że w marcu nie było takiego zastępstwa! Liczę na częstsze Poranki :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ketjow
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 192
Rejestracja: wtorek 13 maja 2014, 21:15

Re: Radosław Mróz [Mister srebrnego ekranu 2014]

Post autor: ketjow »

napisałeś że się pogubił. To było pytanie retoryczne, "inteligentny użytkownik forum" by się tego domyślił ;)
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Radosław Mróz [Mister srebrnego ekranu 2014]

Post autor: michal_borkowski »

Napisałem najpierw kilka uwag, a gdy dowiedziałem się, że przegląd prasy zwykle przerywa wizytę gościa, dopowiedziałem, że to niegrzeczne, nie czyniąc z tego powodu zarzutu prezenterowi. Ty zaś starałeś się drążyć temat, zastanawiając się, kto jest winien. Chciałem dać w ten sposób do myślenia, że nie szanuje się widzów, ale także i gościa - i tyle. Domyślam się, jakie zasady panują w telewizji komercyjnej, która zarabia na swoje utrzymanie i usiłuje sprzedać za wszelką cenę produkt. Wszędzie jednak można (a nawet należy) zachować pewne granice. A Mróz, pracując w tej stacji firmuje te standardy, tylko i aż. Tak jak poglądy polityczne przez nią prezentowane, co było widać dziś w Poranku. Radosław Mróz, zachowując obiektywizm, a momentami atakując PBK, został brutalnie przywołany do porządku przez Kajdanowicza. Tak na marginesie. ps. I traktujmy wszystkich jedną miarą. W przypadku Mroza - to co napisałem na podstawie jego facebooka, zostało wycięte, a to co napisałem o Ziemowicie z PiS - już nie.
To tylko moje skromne zdanie
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Radosław Mróz [Mister srebrnego ekranu 2014]

Post autor: matik »

Ziemowit prowadzi publiczny fanpage jeśli nie zauważyłeś.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Radosław Mróz [Mister srebrnego ekranu 2014]

Post autor: michal_borkowski »

O Górlickim też pisałem na podstawie informacji z jego facebooka. Proszę o obiektywizm. Tylko i aż tyle.
To tylko moje skromne zdanie
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Radosław Mróz [Mister srebrnego ekranu 2014]

Post autor: matik »

Krzysztof Górlicki ma odnośnik do swojego Facebooka na blogu. Dalej chcesz się licytować? Naprawdę nie widzisz tej granicy którą wcześniej przekroczyłeś publikując tu pewne informacje? Wiesz co to netykieta? Aż przykro mi się robi na myśl jak Radosław Mróz może czuć się w takiej sytuacji.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 56 gości