Jakub Porada

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jakub Porada

Post autor: Frazes »

Mnie ciągle brakuje jednak Pana Jakuba w "Poranku", bo tak jak chyba już kiedyś pisałem jego styl jest bardziej wyważony, niż Kuźniara, a jednocześnie też zabawny.

Wie ktoś może czy on sam zrezygnował z prowadzenia "Poranka", tzn. miał swoje powody, czy został "odstawiony" przez kierownictwo "TVN24"???

P. S. A może postanowił zająć się bardziej karierą muzyczną, bo kiedyś zaśpiewał przecież w "DDTVN" i o ile pamiętam zapowiadał wtedy, że wkrótce pojawi się płyta jego zespołu (o ile pamiętam o nazwie "Lectic") :D ???
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Jakub Porada

Post autor: bartek09 »

Dzisiaj robił przegląd prasy w DD Wakacje. Nie wiem, czy wcześniej się tam pojawiał, ja go widziałem dzisiaj pierwszy raz.
Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jakub Porada

Post autor: Frazes »

Ja też go dziś widziałem. Wydaję mi się, że dziś miał swój pierwszy przegląd prasy w "DDTVN" i był chyba mimo wszystko trochę stremowany, tzn. Robert Kantereit go trochę zbił z tropu na końcu.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Jakub Porada

Post autor: matik »

Kuba już wcześniej pojawiał się z przeglądem prasy w DDTVN.
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Jakub Porada

Post autor: rogi »

Jeszcze nie miałem okazji oglądać Go w tej roli, a jestem ciekawy jak sobie radzi.
nouze
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2374
Rejestracja: niedziela 10 paź 2010, 23:41

Re: Jakub Porada

Post autor: nouze »

Trzeba powiedzieć że dobrze ogarnia cały ten natłok informacji o wypadkach awionetek i przekazuje to w przemyślany, zrozumiały sposób.
Po jego rozmowie z gościem z aeroklubu, TVN24 jako pierwsza poprawiła info na pasku i podają że ten pierwszy wypadek był po pikniku lotniczym a nie w trakcie. Polsat News do tej pory źle podaje.
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Jakub Porada

Post autor: ziom »

Trwa wydanie specjalne na razie nie ma Szkła kontaktowego. Cały czas program prowadzi Jakub Porada.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
lee
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 336
Rejestracja: sobota 11 wrz 2010, 12:15

Re: Jakub Porada

Post autor: lee »

Bardzo marzę o tym,żeby Porada wrócił do Poranka. Ani Żebrowski, ani Kasia nie odpowiadaja mi jako prowadzący :D Jakubie wróc!!!
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Jakub Porada

Post autor: rogi »

lee pisze:Bardzo marzę o tym,żeby Porada wrócił do Poranka (...) ani Kasia nie odpowiadaja mi jako prowadzący :D Jakubie wróć!!!
Do tych słów się dołączam.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Jakub Porada

Post autor: sybic »

Ja też czekam na moment kiedy zobaczę Kubę w Poranku, bo Kuźniara to mam już dosyć. On nadaje się już tylko do zwolnienia...
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Porada genialnie sprawdza się w weekendowych serwisach. Pasuje do tej formuły, do lżejszych nieco tematów, a i kierownictwo może być spokojne, że gdy się coś nagle wydarzy, to on sam i tak da radę.
A do weekendowych Poranków to po prostu brakuje nowej, świeżej, dynamicznej krwi. Od dawna.
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re:

Post autor: avatar »

Camilo pisze:Porada genialnie sprawdza się w weekendowych serwisach. Pasuje do tej formuły, do lżejszych nieco tematów, a i kierownictwo może być spokojne, że gdy się coś nagle wydarzy, to on sam i tak da radę.
A do weekendowych Poranków to po prostu brakuje nowej, świeżej, dynamicznej krwi. Od dawna.
Właśnie. :brawa:
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Jakub Porada

Post autor: matik »

Wczoraj Jakub Porada na koniec DPD powiedział "do zobaczenia także na innej antenie". Zaczyna pracę na innej antenie? Zostaje w tvn24? Niewinna wypowiedź czy coś więcej?
Taki wpis pojawił się na profilu tvnfakty.pl na facebooku.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Witam. Chodzi prawdopodobnie o antenę powstającej TTV. Wygląda na to, że Porada będzie współdzielił pracę w TVN24 z nową, mocno interaktywną stacją.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Jakub Porada

Post autor: matik »

Też mam takie wrażenie. Sądzę że będą chcieli postawić na znane twarze z tvn24.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 48 gości